Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Rebeka Sprinncová: Lidské vědomí a vesmír

Knihy

Rebeka Sprinncová: Lidské vědomí a vesmír

Hodnocení: 0x
  • 4

Lidské vědomí a vesmír - Rebeka Sprinncová Lidské vědomí, které je vícerozměrné, a mnohaúrovňový vesmír existují na základě touhy existovat. V okamžiku, kdy člověk dosáhne nové úrovně vědomí, přemění se pasivní lidská touha existovat na spokojený psychický a duševní život. Přijměte model svobodné osobnosti. Díky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.9336
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Lidské vědomí a vesmír
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Rebeka Sprinncová: Lidské vědomí a vesmír koupíte i tady

Specifikace Rebeka Sprinncová: Lidské vědomí a vesmír

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 192 Kč

Lidské vědomí, které je vícerozměrné, a mnohaúrovňový vesmír existují na základě touhy existovat. V okamžiku, kdy člověk dosáhne nové úrovně vědomí, přemění se pasivní lidská touha existovat na spokojený psychický a duševní život. Přijměte model svobodné osobnosti. Díky poznání, které nabízí tato kniha, lze přijmout odvážný model svobodné osobnosti, přeměnit vědomí na vysoce kreativní, uvědomit si sílu přítomného okamžiku, posílit životní energii, zdraví a mezilidské vztahy, a uskutečnit tak skok do nové reality » ... a dál?

Produkt Rebeka Sprinncová: Lidské vědomí a vesmír

Rebeka Sprinncová: Lidské vědomí a vesmír - parametry

Název produktu: Rebeka Sprinncová: Lidské vědomí a vesmír
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 192 Kč
Maximální cena: 275 Kč
Ušetríte až: 83 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Lidské vědomí a vesmír - Rebeka Sprinncová Lidské vědomí, které je vícerozměrné, a mnohaúrovňový vesmír existují na základě touhy existovat. V okamžiku, kdy člověk dosáhne nové úrovně vědomí, přemění se pasivní lidská touha existovat na spokojený psychický a duševní život. Přijměte model svobodné osobnosti. Díky poznání, které nabízí tato kniha, lze přijmout odvážný model svobodné osobnosti, přeměnit vědomí na vysoce kreativní, uvědomit si sílu přítomného okamžiku, posílit životní energii, zdraví a mezilidské vztahy, a uskutečnit tak skok do nové reality spokojeného života. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Rozvoj osobnosti od ANAG naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.