MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Srovnání cen Ravensburger thinkfun 764082 Rush Hour

Společenské hry

Ravensburger thinkfun 764082 Rush Hour

Hodnocení: 1x
  • 5
EAN: 4005556764082

Hlavolam - materiál: plast, vhodné od 8 let . Hra ThinkFun - Rush Hour nepostrádá napětí a vyžaduje vaši pozornost, logické uvažování a trpělivost. Vyznat se ve spleti dopravní zácpy nebo ještě lépe se do zácpy nedostat, to je cílem této hry. Vaše červené auto má nelehký úkol, dostat se do cíle přesně podle zadání na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.55556
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Ravensburger thinkfun 764082 Rush Hour

Nejlevnější nabídky

Specifikace Ravensburger thinkfun 764082 Rush Hour

Kategorie Společenské hry
Výrobce RAVENSBURGER
Nejnižší cena 449 Kč

Vyhněte se obludné dopravní zácpě s červeným autem! Vyberte si kartu s výzvou a umístěte auta a kamiony na hrací desku podle pokynů. Posunujte auty a náklaďáky, které vám blokují cestu, aby před vámi nebyly žádné překážky. Dostaňte červené autíčko až k východu a máte vyhráno. Balení obsahuje: 40 karet s výzvami a řešení (od začátečníků po experty) návod 1 červené auto 15 blokovacích vozidel 1 hrací deska ... a dál?

Produkt Ravensburger thinkfun 764082 Rush Hour

Ravensburger thinkfun 764082 Rush Hour - parametry

Název produktu: Ravensburger thinkfun 764082 Rush Hour
Výrobce: RAVENSBURGER
Minimální cena: 449 Kč
Maximální cena: 449 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Hlavolam - materiál: plast, vhodné od 8 let . Hra ThinkFun - Rush Hour nepostrádá napětí a vyžaduje vaši pozornost, logické uvažování a trpělivost. Vyznat se ve spleti dopravní zácpy nebo ještě lépe se do zácpy nedostat, to je cílem této hry. Vaše červené auto má nelehký úkol, dostat se do cíle přesně podle zadání na zvolené kartě. Pohybujte s auty a kamiony, které vám blokují cestu, aby před vámi nebyly žádné překážky, a to s využitím co nejmenšího množství posunů. Karty umožňují vybrat si lehké nebo naopak těžké zadání. Hru lze hrát ve variantě pro jednoho nebo dva hráče. Hlavolam ThinkFun - Rush Hour je určen pro hráče od 8 let. Klíčové vlastnosti hry ThinkFun - Rush HourHra nepostrádá napětí a vyžaduje pozornost, logické uvažování a trpělivostČervené auto má úkol dostat se do cíle přesně podle zadání na zvolené kartěAuta a kamiony, které blokují cestu, je třeba posouvat s využitím co nejmenšího množství posunůKarty umožňují vybrat si lehké nebo naopak těžké zadáníHru lze hrát ve variant Rush Hour je originální hra pro mladší i starší děti, ve které mohou uplatnit logickou úvahu. Úkolem hráčů je dostat červené auto z parkoviště. To znamená předvídat a orientovat se tak, aby nedošlo k uvíznutí v dopravní zácpě. Hráči postupně řeší rozmístnění podle zadaného obrázku na kartě. Přesouvají blokující auta tak, aby červené auto bez problémů opustilo parkoviště. K řešení mají 40 přeplněných parkovišť a 4 úrovně obtížnosti. Obsah balení: herní plán, 4 blokující vozy, 11 blokujících automobilů vaše auto, 40 karet s úkoly, pokyny a řešení, cestovní taška

Kupte dětem logickou hru! Vhodné pro děti od 7 let

Rozměr: 20,3 x 6,4 x 22,5 cm Vyhněte se obludné dopravní zácpě s červeným autem! Vyberte si kartu s výzvou a umístěte auta a kamiony na hrací desku podle pokynů. Posunujte auty a náklaďáky, které vám blokují cestu, aby před vámi nebyly žádné překážky. Dostaňte červené autíčko až k východu a máte vyhráno. Balení obsahuje: 40 karet s výzvami a řešení (od začátečníků po experty) návod 1 červené auto 15 blokovacích vozidel 1 hrací deska


Přidat recenzi pro Ravensburger thinkfun 764082 Rush Hour

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.