Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Výtvarné hračky » Srovnání cen Ravensburger Mini Mandala Disney Ledové království

Výtvarné hračky

Ravensburger Mini Mandala Disney Ledové království

Hodnocení: 1x
  • 3.5

  Dětské mandaly mají spoustu předností. Jsou v nich zakódovány energie harmonie pohody a klidu, ale také radosti a hravosti. Děti tyto energie cítí a pozitivně na ně reagují. V kresbách malých dětí je kruh, mandala, symbolem zrodu jejich identity, kdy se jedinec ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89496
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Ravensburger Mini Mandala Disney Ledové království

Kategorie Výtvarné hračky
Výrobce RAVENSBURGER
Nejnižší cena 177 Kč

Teď si můžeš navrhnout ty nejkrásnější minimandaly. Jednoduše založ papír a dál otáčej šipkami na šabloně postupně za sebou. Na závěr vybarvuj a tvoje vlastní navržená mandala je hotová. ... a dál?

Produkt Ravensburger Mini Mandala Disney Ledové království

Ravensburger Mini Mandala Disney Ledové království - parametry

Název produktu: Ravensburger Mini Mandala Disney Ledové království
Výrobce: RAVENSBURGER
Minimální cena: 177 Kč
Maximální cena: 189 Kč
Ušetríte až: 12 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

  Dětské mandaly mají spoustu předností. Jsou v nich zakódovány energie harmonie pohody a klidu, ale také radosti a hravosti. Děti tyto energie cítí a pozitivně na ně reagují. V kresbách malých dětí je kruh, mandala, symbolem zrodu jejich identity, kdy se jedinec začleňuje do skutečného prostoru, času a místa.Mandala tak může být nástrojem sebepoznávání a sebeodhalování. Mandalky jsou kresleny tak, aby podpořily hravost dítěte. Jsou vhodné pro předškoláky, kteří se díky vybarvování mandalek naučí pevně držet tužku a nepřetahovat přes okraj. Je to vlastně taková veselá forma přípravy do školy v předmětech psaní a kreslení. Věk: 6+   Kreativní set mini madala značky Ravensburger. Nyní si můžete sami navrhnout ty nejkrásnější mini mandaly. Stačí vložit papír pod šablonu a fixem obtáhnout obrysy oblíbených motivů Ledového království. Po té již vybarvujete mandalu podle vlastní fantazie. Pro všechny kreativní děti. Obsah setu: šablona, 10 listů papíru, fix, 3 barevné pastelky.Vhodné pro děti od 6 let. Teď si můžeš navrhnout ty nejkrásnější minimandaly. Jednoduše založ papír a dál otáčej šipkami na šabloně postupně za sebou. Na závěr vybarvuj a tvoje vlastní navržená mandala je hotová.. Rozměry v cm: 14 x 14 x 3. Věk od: 6. Super nabíka! skvělá cena!


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.