RAVAK Podpora SABINA 80 Base - nožičky
RAVAK Podpora SABINA 80 Base - nožičky

RAVAK Podpora SABINA 80 Base - nožičky

od 459 Kč
Ideální pro sprchování i koupání Nejlepší řešení všude, kde oceníte spojení výhod van i sprchových koutů. Díky hloubce a integrovanému sedátku poskytne sedací vanička příjemnou možnost koupání malým dětem či posezení dospělým. Půdorys obvyklý pro klasické sprchové vaničky zároveň nahrává umístění i v malých koupelnách tam, kde se nevejde vana. RAVAK nožičky k vaničce Sabina 80 Base B2C0000002 - nožičky jsou nutné pro bezpečnou a správnou montáž…
Siko.cz
Za dopravu 99 Kč Skladem
459 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: RAVAK Podpora SABINA 80 Base - nožičky
Výrobce: RAVAK
Minimální cena: 459 Kč
Maximální cena: 496 Kč
Ušetříte až: 37 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Ideální pro sprchování i koupání

Nejlepší řešení všude, kde oceníte spojení výhod van i sprchových koutů. Díky hloubce a integrovanému sedátku poskytne sedací vanička příjemnou možnost koupání malým dětem či posezení dospělým. Půdorys obvyklý pro klasické sprchové vaničky zároveň nahrává umístění i v malých koupelnách tam, kde se nevejde vana.

RAVAK nožičky k vaničce Sabina 80 Base B2C0000002 - nožičky jsou nutné pro bezpečnou a správnou montáž a pro uznání reklamaci ( viz montážní návod RAVAK ) ilustrační foto Classic- WC sedátko Slim - vyvinuté pro maximální pohodlí i praktický přínos - zpomalovací systém SoftClose zpříjemňuje užívání - tvarově ladí s WC z širokého koupelnového konceptu Classic šířka: 360 mm hloubka: 445 mm výška: 40 mm barva: bílá materiál: pevný plast Praktická podpora k vaničce Sabina 80, je vhodným výběrem do každé koupelny. Nožičky umožňují ustavení hluboké sedací vaničky do roviny na již obložené podlaze koupelny. Podpora je určena pro vaničky Sabina 80 LA a slouží ke snadnému vyrovnání vaničky do roviny. Takto ustavenou vaničku je možné snadno podezdít a obložit.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.