Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Radka Třeštíková: To prší moře

Próza - beletrie

Radka Třeštíková: To prší moře

Hodnocení: 2x
  • 3.5

Třeba máme naději na šťastnější život. Hanka prožije těžký rozvod rodičů, neopětovanou lásku k nevlastnímu bratrovi a předčasnou ztrátu otce i matky. Když už myslí, že ji nečeká nic jiného než kapky slané vody, potkává o sedm let staršího Huberta. Není však jeho náklonnost pouhým prostředkem k dosažení nějakého skrytého cíle? Víc prozradí Radka Třeštíková v rodinném dramatu To prší moře. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.67647
skladem

Jaké má kniha
To prší moře
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Radka Třeštíková: To prší moře koupíte i tady

Specifikace Radka Třeštíková: To prší moře

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 279 Kč

Autor : Radka Třeštíková, Hančin svět naruší poprvé nečekaný rozvod jejích rodičů a střídavá péče, o níž rozhodne soud. V otcově nové rodině se setká s Alešem, synem otcovy ženy. Měla by ho považovat za bratra, ale ona se do něj zamiluje. Nešťastně, protože Aleš v ní vidí především sestru. Ale to není jediný Hančin problém. Nejdřív otcova a potom i matčina smrt ji zcela vykolejí a Hanka obtížně hledá způsob, jak se se vším vyrovnat, hledá někoho, o koho by se mohla opřít. Zprvu jí pomáhá babička, jejíž životní » ... a dál?

Produkt Radka Třeštíková: To prší moře

Radka Třeštíková: To prší moře - parametry

Název produktu: Radka Třeštíková: To prší moře
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 279 Kč
Maximální cena: 329 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Nechte si vyprávět nelehký příběh o bolesti, strachu, bezpodmínečné lásce a o otázkách a odpovědích, které se všichni snažíme v životě najít. Hančin svět naruší poprvé nečekaný rozvod jejích rodičů a střídavá péče, o níž rozhodne soud. V otcově nové rodině se setká s Alešem, synem otcovy ženy. Měla by ho považovat za bratra, ale ona se do něj zamiluje. Nešťastně, protože Aleš v ní vidí především sestru. Ale to není jediný Hančin problém. Nejdřív otcova a potom i matčina smrt ji zcela vykolejí a Hanka obtížně hledá způsob, jak se se vším vyrovnat, hledá někoho, o koho by se mohla opřít. Zprvu jí pomáhá babička, jejíž životní příběh jako by předznamenal i Hančiny osudy. A pak potká o hodně let staršího Huberta, který jí dělá, co jí na očích vidí. Ale bylo jejich setkání opravdu náhodné, nebo Hubert sleduje svůj vlastní cíl? Zakloním hlavu a ty kapky, co stékají dolů, chutnají najednou slaně. Prudká letní přeháňka a po ní to ticho tak hezky voní. Máma by řekla, že prší moře. Když jsem jako malá odněkud spadla a začala brečet, to vždycky pršelo moře. Když se naši rozváděli, pršelo moře, když umřel táta, pršelo moře, když umřela máma, pršelo taky a od té doby vlastně prší pořád, i když na tváři ve skutečnosti nemám žádné slzy. RADKA TŘEŠTÍKOVÁ Narodila se v roce 1981 na jižní Moravě, ale od svých devatenácti let žije v Praze. Vystudovala práva na Právnické fakultě Univerzity Karlovy a sedm let působila ve funkci firemního právníka. Nyní je na mateřské dovolené s dcerou Elou a ve volném čase se věnuje psaní. Někteří čtenáři se s jejími texty mohli seznámit již dříve na blogu časopisu Respekt (www.respekt.cz), na stránkách www.psychologie.cz nebo v časopisu Elle, kam čas od času přispívá. Kniha Dobře mi tak byla její prvotinou.

To prší moře - Radka Třeštíková. Napínavé psychologické drama jedné zdánlivě obyčejné rodiny, ve kterém autorka umožní čtenáři nahlédnout do křehkých duší, osudů a životů, které jsou tak podobné těm co žijeme. S lehkostí sobě vlastní vypráví nelehký příběh o pocitech. O bolesti, o nedorozumění, o strachu, o bezpodmínečné lásce, o otázkách a odpovědích, které se všichni snažíme v životě najít. O naději. To prší moře - Radka Třeštíková od nakladatelství MOTTO v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz

Radka TřeštíkováMOTTO 2015Kniha, čeština, 376 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.