MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Radek Maxa: Management pro střední školy a vyšší odborné školy

Učebnice/Odborná literatura

Radek Maxa: Management pro střední školy a vyšší odborné školy

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788073731113

Management pro střední školy a vyšší odborné školy - Maxa Radek. Úspěšný manažer by měl umět profesionálně zacházet s úkoly a správně je řešit, umět jednat a zacházet s lidmi i se sebou samým i získávat moc k uskutečnění věcí, tedy umět je prosadit a mít sílu a vůli je realizovat. Na všechny tyto i další aspekty ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85948

Jaké má kniha
Management pro střední ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Radek Maxa: Management pro střední školy a vyšší odborné školy

Specifikace Radek Maxa: Management pro střední školy a vyšší odborné školy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 196 Kč

Management - Maxa Radek Úspěšný manažer by měl umět profesionálně zacházet s úkoly a správně je řešit, umět jednat a zacházet s lidmi i se sebou samým i získávat moc k uskutečnění věcí, tedy umět je prosadit a mít sílu a vůli je realizovat. Na všechny tyto i další aspekty „manažerské profese“ tato učebnice poukazuje. Je vhodným průvodcem, rádcem, inspirací a hlavně zásobárnou informací pro studium managementu. Text je doplněn schématy, obrázky, grafy a tabulkami a provázen konkrétními příklady z praxe. Učebnice je » ... a dál?

Produkt Radek Maxa: Management pro střední školy a vyšší odborné školy

Radek Maxa: Management pro střední školy a vyšší odborné školy - parametry

Název produktu: Radek Maxa: Management pro střední školy a vyšší odborné školy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 196 Kč
Maximální cena: 208 Kč
Ušetríte až: 12 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Management pro střední školy a vyšší odborné školy - Maxa Radek. Úspěšný manažer by měl umět profesionálně zacházet s úkoly a správně je řešit, umět jednat a zacházet s lidmi i se sebou samým i získávat moc k uskutečnění věcí, tedy umět je prosadit a mít sílu a vůli je realizovat. Na všechny tyto i další aspekty „manažerské profese“ tato učebnice poukazuje. Je vhodným průvodcem, rádcem, inspirací a hlavně zásobárnou informací pro studium managementu. Text je doplněn schématy, obrázky, grafy a tabulkami a provázen konkrétními příklady z praxe. Učebnice je určena především studentům středních a vyšších odborných škol. Pro své praktické zaměření ji lze vhodně využít i v celé řadě manažerských kurzů celoživotního vzdělávání. Management pro střední školy a vyšší odborné školy - Maxa Radek od nakladatelství v kategorii Management, Marketing | Management za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Recenze Radek Maxa: Management pro střední školy a vyšší odborné školy

Blažej, 1. srpna 2017


PRO:   nic
PROTI:   vše

Neodborné
Hodnocení:
  • 1
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Radek Maxa: Management pro střední školy a vyšší odborné školy

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.