QOLTEC 54352 Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - SC/UPC Multimode 50/125 OM4 Duplex 10m
QOLTEC 54352 Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - SC/UPC Multimode 50/125 OM4 Duplex 10m

QOLTEC 54352 Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - SC/UPC Multimode 50/125 OM4 Duplex 10m

od 1 095 Kč
Atraktivní dámská tanga, která vynikají svým střihem brazilek. Jsou vyrobena z příjemné bavlněné tkaniny, kterou doplňují krajkové aplikace. Kalhotky nechají vyniknout Vaše boky i zadeček.Složení: 95% bavlna, 5% elastan Hranol Omegon 90°, 1.25" hranolový převracecí modul 90°, obraz vzpřímený stranově správný. Vhodné pro čočkové, zrcadlové a katadioptrické (zrcadlo-čočkové) dalekohledy pro pozemské pozorování. Special features Correction of…
Novedalekohledy.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 109 Kč 14 dní
1 195 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: QOLTEC 54352 Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - SC/UPC Multimode 50/125 OM4 Duplex 10m
Výrobce: Qoltec
Minimální cena: 1 095 Kč
Maximální cena: 3 295 Kč
Ušetříte až: 2 200 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Atraktivní dámská tanga, která vynikají svým střihem brazilek. Jsou vyrobena z příjemné bavlněné tkaniny, kterou doplňují krajkové aplikace. Kalhotky nechají vyniknout Vaše boky i zadeček.Složení: 95% bavlna, 5% elastan Hranol Omegon 90°, 1.25" hranolový převracecí modul 90°, obraz vzpřímený stranově správný. Vhodné pro čočkové, zrcadlové a katadioptrické (zrcadlo-čočkové) dalekohledy pro pozemské pozorování. Special features Correction of vertically reversed image yes Correction of horizontally reversed image yes Ring clamp yes Převracející Amici hranol pro pozemní pozorování. Převrací obraz tak, že v refraktorech a systémech Schmidt-Cassegrain a podobných poskytuje správně orientovaný obraz. Hranol má na všech optických plochách na přechodu skol/vzduch vícenásobné antireflexní vrstvy FMC. Nesnižuje tedy jas a kontrast obrazu z dalekohledu. Special featuresCorrection of vertically reversed imageyesCorrection of horizontally reversed imageyesRing clampyesFilter threadyes

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.