MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Prostor Pazdera pláče a jiné povídky

Próza - beletrie

Prostor Pazdera pláče a jiné povídky

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788072604173

Pazdera pláče a jiné povídky - Josef Moník V souboru dvanácti povídek zachytil autor jak předrevoluční osudy různorodých hrdinů, tak peripetie, s nimiž se potýkala společnost v devadesátých letech. Výjimku tvoří literární zpracování pohnutého života italského šlechtice z doby renesance, které autor pojal v duchu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85877
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Prostor Pazdera pláče a jiné povídky

Specifikace Prostor Pazdera pláče a jiné povídky

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 167 Kč

Pazdera pláče a jiné povídky - Josef Moník V souboru dvanácti povídek zachytil autor jak předrevoluční osudy různorodých hrdinů, tak peripetie, s nimiž se potýkala společnost v devadesátých letech. Výjimku tvoří literární zpracování pohnutého života italského šlechtice z doby renesance, které autor pojal v duchu soudobých žánrů. Společným rysem Moníkových povídek je nadsázka, lehkost jazyka a melancholická poetičnost, která prosvítá v některých povídkách. Propracovanost postav ukazuje na autorovu výbornou znalost » ... a dál?

Produkt Prostor Pazdera pláče a jiné povídky

Prostor Pazdera pláče a jiné povídky - parametry

Název produktu: Prostor Pazdera pláče a jiné povídky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 167 Kč
Maximální cena: 167 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pazdera pláče a jiné povídky - Josef Moník V souboru dvanácti povídek zachytil autor jak předrevoluční osudy různorodých hrdinů, tak peripetie, s nimiž se potýkala společnost v devadesátých letech. Výjimku tvoří literární zpracování pohnutého života italského šlechtice z doby renesance, které autor pojal v duchu soudobých žánrů. Společným rysem Moníkových povídek je nadsázka, lehkost jazyka a melancholická poetičnost, která prosvítá v některých povídkách. Propracovanost postav ukazuje na autorovu výbornou znalost lidí ze širokého spektra společnosti od mafiánského podsvětí až po nejbohatší vrstvy, z nichž nejlépe vychází takzvaný obyčejný člověk, který se často nechtěně a proti své vůli stává hrdinou. Na lidské slabosti nahlíží autor s ironií, přesto však laskavě a s pochopením. z kategorie Knihy | Beletrie | Česká a slovenská beletrie od Prostor naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Prostor Pazdera pláče a jiné povídky

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.