Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Prostakan Forte 120 tablet

Léky

Prostakan Forte 120 tablet

Hodnocení: 2x
  • 3.5

Prostakan forte se používá při benigní hyperplazii (nezhoubném zbytnění) prostaty, především její počáteční stadia (stadium I - II). Jsou nutné pravidelné kontroly lékařem - urologem. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Prostakan forte Měkké tobolky Serenoae extractum, Urticae radicis extractum siccum ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Prostakan Forte 120 tablet koupíte i tady

Specifikace Prostakan Forte 120 tablet

Kategorie Léky
Výrobce Dr. Willmar Schwabe
Nejnižší cena 505 Kč

Prostakan se užívá u mužů středního a vyššího věku při funkčních obtížích spojených s nezhoubným zbytněním prostaty: časté močení (zvláště v noci), obtížný začátek a zvýšené úsilí během močení, slabý močový proud, pocit nedokonalého vyprázdnění močového měchýře apod.. ... a dál?

Produkt Prostakan Forte 120 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Prostakan Forte 120 tablet - parametry

Název produktu: Prostakan Forte 120 tablet
Výrobce: Dr. Willmar Schwabe
Minimální cena: 505 Kč
Maximální cena: 600 Kč
Ušetríte až: 95 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Prostakan forte se používá při benigní hyperplazii (nezhoubném zbytnění) prostaty, především její počáteční stadia (stadium I - II). Jsou nutné pravidelné kontroly lékařem - urologem. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Prostakan forte Měkké tobolky Serenoae extractum, Urticae radicis extractum siccum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Prostakan forte musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informaci nebo radu. - Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 4 týdnů, musíte se poradit s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je Prostakan forte a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Prostakan forte užívat 3. Jak se Prostakan forte užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak Prostakan forte uchovávat 6. Další informace 1. CO JE PROSTAKAN FORTE A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Prostakan forte je fytofarmakum, urologikum. Kombinace extraktů z plodů palmy Serenoa repens (s obsahem liposterolů) a z kořene kopřivy dvoudomé působí v cílové prostatické tkáni antiandrogenně především inhibicí (blokádou) enzymu 5-alfa reduktázy, čímž snižuje přeměnu testosteronu na dihydrotestosteron (aktivní formu mužského pohlavního hormonu) a inhibicí (blokádou) enzymu aromatázy, s následným snížením intracelulární proteosyntézy (nitrobuněčné tvorby bílkovin). V důsledku toho je mj. omezeno další zvětšování objemu prostatické tkáně. Kombinace extraktů vede ke zvětšení proudu moči a zlepšení potíží při močení, současně má i mírný protizánětlivý a protiedémový (otok snižující) účinek. Bez porady s lékařem se Prostakan forte užívá při: - benigní hyperplazii (nezhoubném zbytnění) prostaty, především její počáteční stadia (stadium I - II). - u mužů středního a vyššího věku při funkčních obtížích spojených s nezhoubným zbytněním prostaty, jako je časté močení (zvláště v noci), obtížný začátek a zvýšené úsilí během močení, slabý močový proud, pocit nedokonalého vyprázdnění močového měchýře apod. Klasifikace stadií benigní hyperplazie prostaty: Stádium Název Nález I Stádium dráždění (iritace) - Obtížné a bolestivé močení (bolest za stydkou sponou) - Zpomalené zahájení močení - Prodloužené a přerušované močení - Slabý proud moči - Časté močení (zejména během noci) - Únik moči (inkontinence) - Při močení dochází k úplnému vyprázdnění močového měchýře. II Stadium zbytkové (reziduální) moči - Obtíže s močením přetrvávají - Močový měchýř se již plně nevyprazdňuje a zůstává v něm i po vymočení tzv. zbytková (residuální) moč - Pocit nedokonalého vyprázdnění mo


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.