MENU

Srovnání cen » Kosmetika a zdraví » Péče o zuby » Ostatní z kategorie péče o zuby » Srovnání cen PROCTER & GAMBLE Blend-a-dent upev.krém na zub.náhrady Neutral 40ml

Ostatní z kategorie péče o zuby

PROCTER & GAMBLE Blend-a-dent upev.krém na zub.náhrady Neutral 40ml

Hodnocení: 1x
 • 3.5
EAN: 5000174147803

Upevňující krém na zubní náhrady Pro pevnější skus zubních náhrad Zvyšuje sílu skusu až o 63% (klinicky ověřeno) Zvyšuje stabilitu zubní náhrady Chrání dásně před mechanickým třením způsobeným zubní náhradou JE OPRAVDU NUTNÉ POUŽÍVAT FIXAČNÍ KRÉM NA ZUBNÍ NÁHRADY? Předností fixačního krému je pocit jistoty a vyšší ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.91767
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme PROCTER & GAMBLE Blend-a-dent upev.krém na zub.náhrady Neutral 40ml

PROCTER & GAMBLE Blend-a-dent upev.krém na zub.náhrady Neutral 40ml v kostce

Průměrné hodnocení

3,5
 • 3.5

Na základě 1 hodnocení

70 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti PROCTER & GAMBLE Blend-a-dent upev.krém na zub.náhrady Neutral 40ml

 • Zubní náhrada skvěle drží.

 • Krém se prodává v malém balení.

Čerstvá hodnocení PROCTER & GAMBLE Blend-a-dent upev.krém na zub.náhrady Neutral 40ml

 • 5

Vladimír Staněk, 10. srpna 2013

 • Zubní náhrada skvěle drží.

 • Krém se prodává v malém balení.

Krém mi doporučila známá. Používáním tohoto krému jsem si opravdu jist,že nedojde k nějakému společenskému trapasu. Je takový, jak tvrdí reklama.Mám pocit,že "zuby jsou mé". Doporučil bych tento krém všem, co mají trable s jinými krémy.Je vhodný pro"začátečníky",nedočkají se zklamání.


Specifikace PROCTER & GAMBLE Blend-a-dent upev.krém na zub.náhrady Neutral 40ml

Kategorie Ostatní z kategorie péče o zuby
Výrobce PROCTER & GAMBLE
Nejnižší cena 89 Kč

Aplikace Blend-a-dent Extra Stark Neutral: Krém vytlačte na náhradu v proužcích nebo v řadě teček. Nenanášejte příliš blízko okrajům náhrady.  Přitlačte zubní náhradu a krátce podržte. Krém nemusíte na zubní náhradě urovnávat, protože po skusu se sám rovnoměrně rozptýlí po vnitřním povrchu zubní náhrady.  Po umístění náhrady do úst vyčkejte několik minut, než začnete jíst nebo pít. Po aplikaci můžete zubní náhradu kdykoli lehce vyndat. Fixační krémy společnosti Blend-a-dent zajišťují pevnost a pohodlí při » ... a dál?

Produkt PROCTER & GAMBLE Blend-a-dent upev.krém na zub.náhrady Neutral 40ml

PROCTER & GAMBLE Blend-a-dent upev.krém na zub.náhrady Neutral 40ml - parametry

Název produktu: PROCTER & GAMBLE Blend-a-dent upev.krém na zub.náhrady Neutral 40ml
Výrobce: PROCTER & GAMBLE
Minimální cena: 89 Kč
Maximální cena: 89 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 3.5
Podrobný popis:

Upevňující krém na zubní náhrady Pro pevnější skus zubních náhrad Zvyšuje sílu skusu až o 63% (klinicky ověřeno) Zvyšuje stabilitu zubní náhrady Chrání dásně před mechanickým třením způsobeným zubní náhradou JE OPRAVDU NUTNÉ POUŽÍVAT FIXAČNÍ KRÉM NA ZUBNÍ NÁHRADY?

Předností fixačního krému je pocit jistoty a vyšší komfort, jak po stránce psychické, tak i fyzické. Používáním fixačního krému se zvyšuje stabilita a síla skusu a rovněž i ochrana sliznice před mechanickým poraněním zubní náhradou. Kromě toho krém zabraňuje pronikání zbytků jídla pod zubní náhradu. Fixační krém totiž vyplní prostor mezi dásní a umělým chrupem, navíc tento krém napomáhá i lepšímu návyku na umělý chrup. Je důležité vědět, že se fixační krém nehodí na upevňování opotřebených, špatně doléhajících zubních náhrad ani na jejich korekci!

JAK PŮSOBÍ FIXAČNÍ KRÉM BLEND-A-DENT?

Složení krému zvyšuje přirozenou schopnost přilnavosti slin. Fixační krém intenzivně zvyšuje viskozitu slin a tím stabilizuje umělý chrup.

JAK POUŽÍVAT FIXAČNÍ KRÉM BLEND-A-DENT?

Krém se nanáší na očištěnou a suchou zubní náhradu. Po jeho nanesení lze zubní náhradu obvyklým způsobem v ústní dutině. Krém nemusíte na umělém chrupu urovnávat, protože po skusu se sám rovnoměrně rozptýlí po vnitřním povrchu zubní náhrady. Po umístění Vaší zubní náhrady do úst vyčkejte několik minut než začnete jíst nebo pít. Po aplikaci můžete umělý chrup kdykoliv lehce vyndat. Případné zbytky fixačního krému odstraníte vlhkým kartáčkem na zuby.

ČÍM JE FIXAČNÍ KRÉM BLEND-A-DENT VÝJIMEČNÝ?

Klinické výzkumy dokázaly, že fixační krém na zubní náhradu Blend-a-dent značně zvyšuje sílu skusu. Na základě přístrojového klinického výzkumu, jehož se účastnilo více než čtyři tisíce uživatelů umělého chrupu, bylo zjištěno, že používání fixačního krému Blend-a-dent u více než 70 % respondentů výrazně zvýšilo sílu skusu a stabilitu umělého chrupu.

NÁVOD K POUŽITÍ

Používání upevňovacího krému Blend-a-dent Extra Stark významně vylepšuje uživatelům zubní náhrady její umístění v ústech po celý den. Vaše zubní náhrada díky tomuto prostředku drží silně a bezpečně. Varianta Extra Frisch s mentolovou příchutí navíc kromě těchto vlastností dodává i příjemnou svěží chuť.

Použití: Na vyčištěnou a suchou náhradu naneste dle obrázku upevňovací krém Blend-a-dent. Dbejte nato, aby krém nepřesahoval přes okraje umělého chrupu. Po nanesení krému si nasaďte zubní náhradu a na několik vteřin ji silně přitlačte. Vyčkejte několik minut, než začnete jíst nebo pít. Důležité upozornění:

Pokud se při použití upevňovacího krému objeví nečekaná reakce nebo alergie, okamžitě přestaňte přípravek používat a vyhledejte svého zubního lékaře! Fixační (upevňující) krém na zubní náhrady. Nemá žádnou příchuť a neobsahuje přídatná barviva. Je hypoalergenní. Objednávejte Blend-a-dent upev. krém Neutral 47g.


Recenze PROCTER & GAMBLE Blend-a-dent upev.krém na zub.náhrady Neutral 40ml

Vladimír Staněk, 10. srpna 2013


PRO:   Zubní náhrada skvěle drží.
PROTI:   Krém se prodává v malém balení.

Krém mi doporučila známá.
Používáním tohoto krému jsem si opravdu jist,že nedojde k nějakému společenskému trapasu.
Je takový, jak tvrdí reklama.Mám pocit,že "zuby jsou mé".

Doporučil bych tento krém všem, co mají trable s jinými krémy.Je vhodný pro"začátečníky",nedočkají se zklamání.

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro PROCTER & GAMBLE Blend-a-dent upev.krém na zub.náhrady Neutral 40ml

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.