Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Procházková: Angličtina se zvířátky 1

Knihy pro děti a mládež

Procházková: Angličtina se zvířátky 1

Hodnocení: 1x
  • 3.5

- atraktivní obrazové zpracování - učení formou hry - příprava na povinnou výuku angličtiny na 1. stupni Obrázková učebnice hravou formou seznamuje děti se základními slovíčky a slovními spojeními. Autoři v učebnici využili mnohaleté zkušenosti s výukou dětí v nejnižších ročnících základní školy. Hlavními postavami ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Procházková: Angličtina se zvířátky 1 koupíte i tady

Specifikace Procházková: Angličtina se zvířátky 1

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 126 Kč

První ze dvou dílů řady určené pro předškolní výuku a pro výuku v prvních dvou ročnících základní školy. Obrázková učebnice hravou formou seznamuje děti se základními slovíčky a slovními spojeními. ... a dál?

Produkt Procházková: Angličtina se zvířátky 1

Procházková: Angličtina se zvířátky 1 - parametry

Název produktu: Procházková: Angličtina se zvířátky 1
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 126 Kč
Maximální cena: 169 Kč
Ušetríte až: 43 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

- atraktivní obrazové zpracování - učení formou hry - příprava na povinnou výuku angličtiny na 1. stupni Obrázková učebnice hravou formou seznamuje děti se základními slovíčky a slovními spojeními. Autoři v učebnici využili mnohaleté zkušenosti s výukou dětí v nejnižších ročnících základní školy. Hlavními postavami jsou tři medvíďata, Bertie, Mattie a Jimmy, která děti provázejí celou učebnicí. V jednotlivých lekcích se dostávají do různých situací a prostředí. Témata 1. dílu jsou: - barvy, - čísla, - třída, - domov, - rodina, - přátelé, - části těla, - jídlo, - zvířata. K tomuto titulu dále nabízíme: - Angličtina se zvířátky 1 MC /1ks/ - Angličtina se zvířátky 1 CD /1ks/ - Angličtina se zvířátky 1 PU - Angličtina se zvířátky 1 obrázkové karty Ukázky: - Angličtina se zvířátky 1, učebnice, ukázka - str. 8 (724,84 KB) - Angličtina se zvířátky 1, učebnice, ukázka - str. 9 (772,99 KB) - Angličtina se zvířátky 1, učebnice, ukázka - obsah (262,94 KB) - Angličtina se zvířátky 1, učebnice, ukázka - str. 16 (897,41 KB) - Angličtina se zvířátky 1, učebnice, ukázka - str. 17 (751,92 KB) - Angličtina se zvířátky 1, učebnice, ukázka - str. 20 (838,24 KB) - Angličtina se zvířátky 1, učebnice, ukázka - str. 21 (711,73 KB) - Angličtina se zvířátky 1, učebnice, ukázka - str. 6-7 (344,51 KB) Obrázková učebnice pro nejmenší. První ze dvou dílů řady určené pro předškolní výuku a pro výuku v prvních dvou ročnících základní školy. Obrázková učebnice hravou formou seznamuje děti se základními slovíčky a slovními spojeními. Autorka v učebnici využila mnohaleté zkušenosti s výukou dětí v nejnižších ročnících základní školy. Hlavními postavami jsou tři medvíďata Bertie, Mattie a Jimmy, která děti provázejí celou učebnicí. V jednotlivých lekcích se dostávají do různých situací a prostředí. Postupně jsou probírána témata: barvy; čísla; třída; domov; rodina; přátelé; části těla; jídlo; zvířata. Motivačním prvkem je mimo jiné pestré obrazové zpracování knihy. Základ tvoří atraktivní fotografie zvířat, která děti znají například z televizních večerníčků. Součástí sady je zvuková nahrávka k jednotlivým tematickým celkům, obsahující rozhovory, příběhy a říkanky. Příručka učitele zahrnuje pokyny pro práci s tématy. Učebnice si klade za cíl připravit nejmenší žáky na povinnou výuku cizího jazyka a zpříjemnit jim hravou formou první kontakt s angličtinou. Druhý díl vyjde v roce 2007 a společně s prvním dílem budou jednoduchou přípravou na výuku angličtiny povinnou od 3. ročníku základní školy například s učebnicemi řady Start with Click.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.