Přistávací plocha pro drony 55cm
Přistávací plocha pro drony 55cm

Přistávací plocha pro drony 55cm

od 399 Kč
 Univerzální přistávací podložka pro drony PGYTECHSpeciální podložka od PGYTECH je univerzální přistávací podložka pro drony. Odolný vůči měnícím se povětrnostním podmínkám, 2barevný a odolný - osvědčí se v každé situaci. Ve složeném stavu je extrémně skladný - můžete jej pohodlně přepravovat v přiloženém přepravním kufříku a používat kdekoli budete chtít.   Vyberte nejlepší barvuObě strany podložky jsou určeny pro přistání. Jsou také v různých…
Scootshop.cz
Za dopravu 79 Kč 6 dní
399 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Přistávací plocha pro drony 55cm
Výrobce: Pgytech
Minimální cena: 399 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

 

Univerzální přistávací podložka pro drony PGYTECH

Speciální podložka od PGYTECH je univerzální přistávací podložka pro drony. Odolný vůči měnícím se povětrnostním podmínkám, 2barevný a odolný - osvědčí se v každé situaci. Ve složeném stavu je extrémně skladný - můžete jej pohodlně přepravovat v přiloženém přepravním kufříku a používat kdekoli budete chtít.

 

 

 

Vyberte nejlepší barvu

Obě strany podložky jsou určeny pro přistání. Jsou také v různých barvách - oranžové a modré. Jedná se o velmi praktické řešení, takže výrobek můžete kdykoliv otočit tak, aby jeho barva lépe kontrastovala se zemí. Tímto způsobem zajistíte hladké přistání vašeho dronu.

 

 

 

Ještě pohodlnější doprava

V sadě najdete i speciální přepravní pouzdro. Je odolný proti poškození a pohodlně se používá. Je vybavena robustním nylonovým madlem, díky kterému se ještě lépe přenáší. Toto praktické pouzdro ještě více usnadní přepravu vašeho produktu.

 

 

 

Přizpůsobeno vašemu dronu

Průměr rozložené podložky je 55 cm, díky čemuž je ideální pro různé typy dronů. Bez ohledu na to, jaký druh dronu používáte, toto příslušenství skvěle splní svůj účel. Průměr složené podložky je pouze 23 cm, takže výrobek může být extrémně kompaktní. Skládání je rychlé a snadné. Po letu jej snadno připravíte na převoz a ušetříte místo v zavazadle.

 

 

 

Spolehlivý v každé situaci

Rohož je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují její odolnost i v náročných podmínkách. Je také voděodolný. Neuškodí mu ani sluníčko - precizně vyrobený potisk příliš rychle nebledne. Nemusíte se bát, že by vám karimatka přestala fungovat už po pár použitích – bude vám dobře sloužit opravdu dlouho.

 

 

Multimédia  Sada obsahuje Přenosný kufříkPřistávací plocha3x fixní hřebík8x reflexní pruh

Specifikace ModelkaPGY-AC-308MateriálVoděodolný nylonČistá hmotnost535 gPrůměr přistávací plochy / při zabalení v pouzdře55 cm/23 cm 

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.