Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Přírodověda pro 4. ročník základní školy

Učebnice/Odborná literatura

Přírodověda pro 4. ročník základní školy

Hodnocení: 1x
  • 4

Přírodověda pro 4. ročník základní školy - Mladá Jarmila. Jedna učebnice a jeden pracovní sešit pro každý ročník zahajuje kompletní řadu učebnic pro společenskovědné a přírodovědné předměty v 1. - 9. ročníku ZŠ. Obsah je koncipován podle učebních osnov vzdělávacího programu Základní škola. Učebnice jsou bohatě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Přírodověda pro 4. ročn..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Přírodověda pro 4. ročník základní školy koupíte i tady

Specifikace Přírodověda pro 4. ročník základní školy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 76 Kč

Jedna učebnice a jeden pracovní sešit pro každý ročník zahajuje kompletní řadu učebnic pro společenskovědné a přírodovědné předměty v 1. - 9. ročníku ZŠ. Obsah je koncipován podle učebních osnov vzděl ... a dál?

Produkt Přírodověda pro 4. ročník základní školy

Přírodověda pro 4. ročník základní školy - parametry

Název produktu: Přírodověda pro 4. ročník základní školy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 76 Kč
Maximální cena: 115 Kč
Ušetríte až: 39 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přírodověda pro 4. ročník základní školy - Mladá Jarmila. Jedna učebnice a jeden pracovní sešit pro každý ročník zahajuje kompletní řadu učebnic pro společenskovědné a přírodovědné předměty v 1. - 9. ročníku ZŠ. Obsah je koncipován podle učebních osnov vzdělávacího programu Základní škola. Učebnice jsou bohatě obrazově vybaveny. Provází je jedna společná metodická příručka pro učitele. Pro výuku přírodovědy u 4. a 5. ročníku je určena vždy jedna barevná učebnice a jeden pracovní sešit pro každý ročník. Učebnice i sešity jsou zpracovány podle osnov vzdělávacího programu Základní škola. Pro učitele je vydána jedna společná metodická příručka. Učebnice a pracovní sešity mají jednotnou schvalovací doložku MŠMT ČR. Přírodověda pro 4. ročník základní školy - Mladá Jarmila od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Přírodověda pro 4. ročník základní školy. Nově zpracovaný komplet učebnic a pracovních sešitů využívá výklad učiva a úkoly, jejichž základ byl v prvním vydání učebnic. Pracuje s požadavky tematických okruhů Rozmanitost přírody a Člověk a jeho zdraví, jak je formuluje v RVP vzdělávací oblast Člověk a jeho svět pro 2. období školní docházky na 1. stupni ZŠ. Učivo je zpracováno od jednoduššího k složitějšímu v souladu s vývojem žáka, nikoli pouze tematicky. Pro každý ročník je určena učebnice a pracovní sešit. Metodická příručka je společná pro oba ročníky. Přírodověda pro 4. ročník základní školy od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Nově zpracovaná učebnice je součástí ucelené řady učebnic pro vzdělávací oblast Člověk a jeho svět na 1. stupni ZŠ.Odpovídá požadavkům RVP. Tuto řadu tvoří nové učebnice pro výuku prvouky, vlastivědy a přírodovědy. Pro každý ročník je vydána nebo do konce roku 2010 bude vydána jedna učebnice a k ní pracovní sešit. Učebnice přírodovědy zpracovává témata z oboru ROZMANITOST PŘÍRODY A ČLOVĚK A JEHO ZDRAVÍ . Podtitul: UčebniceRok vydání­: 2010Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 978-80-7235-466-5Počet stran: 80Rozměry: 291,0 x 207,0 x 8,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.