Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Před branou duchovní vědy

Knihy

Před branou duchovní vědy

Hodnocení: 1x
  • 4

Tyto Steinerovy přednášky podávají celkový přehled jednotlivých oborů duchovních věd. Probírá podstatu člověka, život duše v káma-loce, práce člověka ve vyšších světech, karmu, výchovu dítěte, vývoj Země, okultní vývoj, školení křesťanské i orientální. Obsah: Podstata člověka O třech světech Život duše v kámalóce ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83819
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Před branou duchovní vědy

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 154 Kč

Publikace: Před branou duchovní vědy - Rudolf Steiner. Kniha systematicky nastiňuje souhrn základních otázek duchovního života. Druhé vydání je doplněno několika samostatnými přednáškami. Publikace: Před branou duchovní vědy - Rudolf Steiner. ... a dál?

Produkt Před branou duchovní vědy

Před branou duchovní vědy - parametry

Název produktu: Před branou duchovní vědy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 154 Kč
Maximální cena: 154 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tyto Steinerovy přednášky podávají celkový přehled jednotlivých oborů duchovních věd. Probírá podstatu člověka, život duše v káma-loce, práce člověka ve vyšších světech, karmu, výchovu dítěte, vývoj Země, okultní vývoj, školení křesťanské i orientální. Obsah: Podstata člověka O třech světech Život duše v kámalóce Devachan (nebe) Práce člověka ve vyšších světech Výchova dítěte Karma O účincích zákona karmy Dobro a zlo Jednotlivé karmické otázky Vývoj Země Vývoj člově Okultní vývoj Orientální školení Křesťanské školení Rosekruciánské školení Pohled na souvislosti člověka a celé Země Zemětřesení a sopečné výbuchy Samostatné přednášky Ve středu tohoto cyklu přednášek je námět karmy, a to jak v účincích zákona karmy v lidském životě, tak o jednotlivých karmických otázkách. Dále je popisován tzv. okultní, tj. skrytý - duchovní vývoj člověka ve třech proudech duchovního školení orientálního, křesťanského a rosekruciánského. Kapitoly o podstatě člověka, životě duše ve třech světech a o práci člověka ve vyšších světech se formálně uzavírají přednáškou o výchově dítěte. Překvapivý je pohled na souvislost člověka a celé Země při popisování a označování devíti zemských vrstev a o vlivu sil produchovnělého člověka na přeměnu Země. Autor: Steiner Rudolf; Bylo vzrušující naslouchat mu, neboť jeho tvorba byla závratná a především ve srovnání s námi, kteří jsme se omezovali jen na literaturu, velkolepě mnohostranná; z mnoha jeho přednášek a mnoha dobrých ... Rudolf Steiner. Kniha systematicky nastiňuje souhrn základních otázek duchovního života. 180 stran, váz.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.