Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Poláková Jenny, Nelešovská Alena: NČ-ČN - pedagogicko-psychologický slovník

Učebnice/Odborná literatura

Poláková Jenny, Nelešovská Alena: NČ-ČN - pedagogicko-psychologický slovník

Hodnocení: 1x
  • 4

NČ-ČN - pedagogicko-psychologický slovník - Poláková Jenny, Nelešovská Alena. Kromě autorek z Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci se na výběru hesel podílel také doc. PhDr. Josef Konečný, CSc. a prof. J. Rekus z Vysoké školy pedagogické v Karlsruhe. Záměrem a cílem slovníku je poskytnout zejména ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Poláková Jenny, Nelešovská Alena: NČ-ČN - pedagogicko-psychologický slovník koupíte i tady

Specifikace Poláková Jenny, Nelešovská Alena: NČ-ČN - pedagogicko-psychologický slovník

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 182 Kč

Kromě autorek z Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci se na výběru hesel podílel také doc. PhDr. Josef Konečný, CSc. a prof. J. Rekus z Vysoké školy pedagogické v Karlsruhe. Záměrem a cílem slovníku je poskytnout zejména studentům všech studijních oborů na PdF UP základní a nejfrekventovanější terminologii pedagogicko-psychologickou v českém a německém jazyce, se kterou se budou při studiu zahraniční literatury, ve výuce, ale i při písemném a osobním styku se zahraničními kolegy setkávat. Odborných » ... a dál?

Produkt Poláková Jenny, Nelešovská Alena: NČ-ČN - pedagogicko-psychologický slovník

Poláková Jenny, Nelešovská Alena: NČ-ČN - pedagogicko-psychologický slovník - parametry

Název produktu: Poláková Jenny, Nelešovská Alena: NČ-ČN - pedagogicko-psychologický slovník
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 182 Kč
Maximální cena: 260 Kč
Ušetríte až: 78 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

NČ-ČN - pedagogicko-psychologický slovník - Poláková Jenny, Nelešovská Alena. Kromě autorek z Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci se na výběru hesel podílel také doc. PhDr. Josef Konečný, CSc. a prof. J. Rekus z Vysoké školy pedagogické v Karlsruhe. Záměrem a cílem slovníku je poskytnout zejména studentům všech studijních oborů na PdF UP základní a nejfrekventovanější terminologii pedagogicko-psychologickou v českém a německém jazyce, se kterou se budou při studiu zahraniční literatury, ve výuce, ale i při písemném a osobním styku se zahraničními kolegy setkávat. Odborných slovníků tohoto druhu je velmi málo, a proto bylo potřebné na tuto situaci reagovat. Slovní zásoba obsahuje pouze takovou terminologii, která je pro komunikaci v oblasti pedagogicko-psychologické nosná a aktuální. Zdroje pro sestavení souboru termínů a pojmů jsou uvedeny v seznamu použité literatury. Pro zájemce o hlubší rozšíření poznatků v oblasti pedagogické a psychologické terminologie uvádíme také doporučenou literaturu. NČ-ČN - pedagogicko-psychologický slovník - Poláková Jenny, Nelešovská Alena od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz OLOMOUC - Jazyk: CZ - ISBN: 80-7182-091-1 - Kniha ISBN: 80-7182-091-1Rozměry: 215,0 x 160,0 x 20,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.