Pokémon 2-Pack Pin Blister - Latias
Pokémon 2-Pack Pin Blister - Latias

Pokémon 2-Pack Pin Blister - Latias

od 339 Kč
Speciální balení, ve kterém naleznete 2 boostery z karetní hry Pokémon a 1 sběratelský odznáček s Pokémonem Latios, který nikde jinde neseženete! Ideální balení pro všechny fanoušky karetní hry Pokémon, které zajisté potěší každého. Uvnitř najdete 2 boostery z edic Sword and Shield - Chilling Reign a Sword and Shield - Evolving Skies, pomoci kterých si rozšíříte svůj herní balíček nebo vaši sbírku. Dále zde najdete sběratelský odznáček s…
Vesely-drak.cz
Doprava zdarma Skladem
339 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Pokémon 2-Pack Pin Blister - Latias
Výrobce: NINTENDO
Minimální cena: 339 Kč
Maximální cena: 339 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Speciální balení, ve kterém naleznete 2 boostery z karetní hry Pokémon a 1 sběratelský odznáček s Pokémonem Latios, který nikde jinde neseženete!

Ideální balení pro všechny fanoušky karetní hry Pokémon, které zajisté potěší každého. Uvnitř najdete 2 boostery z edic Sword and Shield - Chilling Reign a Sword and Shield - Evolving Skies, pomoci kterých si rozšíříte svůj herní balíček nebo vaši sbírku. Dále zde najdete sběratelský odznáček s Pokémonem Latios. Tento odznáček nikde jinde neseženete, a tak pokud Pokémony milujete určitě vám tato sběratelská rarita nesmí uniknout.

Balení obsahuje:

  • 2x booster z edice Pokémon Sword and Shield - Chilling Reign a Sword and Shield - Evolving Skies (každý booster obsahuje 10 karet)
  • 1x sběratelský odznáček s Pokémonem Latios

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.