Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen PlanToys PT5686

Hračky

PlanToys PT5686

Hodnocení: 1x
  • 4

Plan Toys Záchranářské autoPopis:Toto malé záchranářské auto bylo navrženo tak, aby ho malé děti mohlysnadno vzít do rukou, strkat ho a hrát si s ním. Tato série také nabízíhelikoptéru a hasičské auto. Vhodné pro děti od 1 roku. PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.39321
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace PlanToys PT5686

Kategorie Hračky
Výrobce PLAN TOYS
Nejnižší cena 207 Kč

Auto pro nejmenší, doporučený věk od 12 měsíců. Představujeme vám záchranářské auto firmy Plan Toys. Firma Plan Toys s více jak 30letou tradicí vyrábí hračky s tím největším respektem k dětem a přírodě. Krásné barevné autíčko bylo navrženo tak, aby bylo pohodlné k uchopení do dětských rukou. Postavička ve vnitřku autíčka se při pohybu po ploše pohybuje dokola. Rozměry autíčka jsou 6,7 x 12 x 10,5 cm. Hračka je vhodná pro děti od 1 let.Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze » ... a dál?

Produkt PlanToys PT5686

PlanToys PT5686 - parametry

Název produktu: PlanToys PT5686
Výrobce: PLAN TOYS
Minimální cena: 207 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 92 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Plan Toys Záchranářské autoPopis:Toto malé záchranářské auto bylo navrženo tak, aby ho malé děti mohlysnadno vzít do rukou, strkat ho a hrát si s ním. Tato série také nabízíhelikoptéru a hasičské auto. Vhodné pro děti od 1 roku. PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v tétooblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků,které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje odfarmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, abybyly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, jevýroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitníhomateriálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solárníenergie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádnéprodukci odpadu.PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů abarvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkýchkovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír.Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšnéa ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokoukvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), cožvypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného azdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby sezdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jakojsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracujes maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky,které mohou těmto dětem pomoci.Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světěkolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky oceněníz celého světa. Auto vhodné od 1 roku. Představujeme vám záchranářské auto firmy Plan Toys. Firma Plan Toys s více jak 30letou tradicí vyrábí hračky s tím největším respektem k dětem a přírodě. Krásné barevné autíčko bylo navrženo tak, aby bylo pohodlné k uchopení do dětských rukou. Postavička ve vnitřku autíčka se při pohybu po ploše pohybuje dokola. Rozměry autíčka jsou 6,7 x 12 x 10,5 cm. Hračka je vhodná pro děti od 1 let.Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE. ZáchrankaPlanPreschool Űíslo výrobku: 5686 Malá vozidla jsou vyrobena tak, aby je dítě mohlo snadno uchopit a ještě jednodušeji s nimi pohybovat. Podrobnosti:
  • Rozměry: 6,7x12x10,5 cm
  • Od 12 měsíců

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.