Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen PlanToys PT5666

Hračky

PlanToys PT5666

Hodnocení: 1x
  • 4

Plan Toys Puzzle – Oblékání podlepočasíPopis:Tato barevná sada podporuje děti, aby se naučily oblékat dle různéhopočasí. Obraťte části vzhůru nohama a získejte šablonu pro dalšízábavu! Vhodné pro děti od 2 let. PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.4851
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace PlanToys PT5666

Kategorie Hračky
Výrobce PLAN TOYS
Nejnižší cena 489 Kč

Pexeso doporučený věk od 2 let. Díky unikátní barevné sadě Pexeso - Oblékání podle počasí se děti zábavnou formou naučí, co si podle různého počasí mají obléci na sebe. Prakticky každé ráno řešíme problém, co si máme vzít daný den na sebe za oblečení. Vždy totiž záleží na konkrétním počasí. U dětí je to o to náročnější, že sami nedokáží rozpoznat, jaké oblečení si mají vzít. Díky unikátní barevné sadě Pexeso - Oblékání podle počasí se děti zábavnou formou naučí, co si podle různého počasí mají obléci na » ... a dál?

Produkt PlanToys PT5666

PlanToys PT5666 - parametry

Název produktu: PlanToys PT5666
Výrobce: PLAN TOYS
Minimální cena: 489 Kč
Maximální cena: 489 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Plan Toys Puzzle – Oblékání podlepočasíPopis:Tato barevná sada podporuje děti, aby se naučily oblékat dle různéhopočasí. Obraťte části vzhůru nohama a získejte šablonu pro dalšízábavu! Vhodné pro děti od 2 let. PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v tétooblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků,které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje odfarmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, abybyly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, jevýroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitníhomateriálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solárníenergie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádnéprodukci odpadu.PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů abarvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkýchkovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír.Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšnéa ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokoukvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), cožvypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného azdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby sezdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jakojsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracujes maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky,které mohou těmto dětem pomoci.Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světěkolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky oceněníz celého světa. Pexeso doporučený věk od 2 let. Díky unikátní barevné sadě Pexeso - Oblékání podle počasí se děti zábavnou formou naučí, co si podle různého počasí mají obléci na sebe. Prakticky každé ráno řešíme problém, co si máme vzít daný den na sebe za oblečení. Vždy totiž záleží na konkrétním počasí. U dětí je to o to náročnější, že sami nedokáží rozpoznat, jaké oblečení si mají vzít. Díky unikátní barevné sadě Pexeso - Oblékání podle počasí se děti zábavnou formou naučí, co si podle různého počasí mají obléci na sebe.Pokud jednotlivé části obrátíte vzhůru nohama, získáte novou šablonu pro ještě větší zábavu. Stačí k ní přiložit papír, přejet přes šablonu pastelkou, a celý obrázek dokreslit dle dětské kreativity. Děti si tím lépe zapamatují konkrétní počasí zvlášť, takže zanedlouho si ze svého šatníku vezmou oblečení, které ten den skutečně využijí. Plan Toys na trhu působí již přes 30 let, vyrábí vysoce kvalitní ekologické hračky. Jejich přínosem je podpora hry, kreativní mysli a všeobecného učení dět


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.