Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen PlanToys PT5666

Hračky

PlanToys PT5666

Hodnocení: 1x
  • 4

Tato barevná sada podporuje děti, aby se naučily oblékat dle různého počasí. Obraťte části vzhůru nohama a získejte šablonu pro další zábavu! Toto malé hasičské auto bylo navrženo tak, aby ho malé děti mohly snadno vzít do rukou, strkat ho a hrát si s ním. Tato série také nabízí také helikoptéru a záchranářské auto. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.39495
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace PlanToys PT5666

Kategorie Hračky
Výrobce PLAN TOYS
Nejnižší cena 473 Kč

Pexeso doporučený věk od 2 let. Díky unikátní barevné sadě Pexeso - Oblékání podle počasí se děti zábavnou formou naučí, co si podle různého počasí mají obléci na sebe. Prakticky každé ráno řešíme problém, co si máme vzít daný den na sebe za oblečení. Vždy totiž záleží na konkrétním počasí. U dětí je to o to náročnější, že sami nedokáží rozpoznat, jaké oblečení si mají vzít. Díky unikátní barevné sadě Pexeso - Oblékání podle počasí se děti zábavnou formou naučí, co si podle různého počasí mají obléci na » ... a dál?

Produkt PlanToys PT5666

PlanToys PT5666 - parametry

Název produktu: PlanToys PT5666
Výrobce: PLAN TOYS
Minimální cena: 473 Kč
Maximální cena: 553 Kč
Ušetríte až: 80 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tato barevná sada podporuje děti, aby se naučily oblékat dle různého počasí. Obraťte části vzhůru nohama a získejte šablonu pro další zábavu! Toto malé hasičské auto bylo navrženo tak, aby ho malé děti mohly snadno vzít do rukou, strkat ho a hrát si s ním. Tato série také nabízí také helikoptéru a záchranářské auto.   Plan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček. Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu. PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí). Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci. Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa. Pexeso doporučený věk od 2 let. Díky unikátní barevné sadě Pexeso - Oblékání podle počasí se děti zábavnou formou naučí, co si podle různého počasí mají obléci na sebe. Prakticky každé ráno řešíme problém, co si máme vzít daný den na sebe za oblečení. Vždy totiž záleží na konkrétním počasí. U dětí je to o to náročnější, že sami nedokáží rozpoznat, jaké oblečení si mají vzít. Díky unikátní barevné sadě Pexeso - Oblékání podle počasí se děti zábavnou formou naučí, co si podle různého počasí mají obléci na sebe.Pokud jednotlivé části obrátíte vzhůru nohama, získáte novou šablonu pro ještě větší zábavu. Stačí k ní přiložit papír, přejet přes šablonu pastelkou, a celý obrázek dokreslit dle dětské kreativity. Děti si tím lépe zapamatují konkrétní počasí zvlášť, takže zanedlouho si ze svého šatníku vezmou oblečení, které ten den skutečně využijí. Plan Toys na trhu působí již přes 30 let, vyrábí vysoce kvalitní ekologické hračky. Jejich přínosem je podpora hry, kreativní mysli a všeobecného učení dět


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.