Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen PlanToys PT5643

Hračky

PlanToys PT5643

Hodnocení: 1x
  • 4

Plan Toys Kuličková dráha„Deluxe“Popis:Postavte fantastickou jízdu s touto krásně barevnou sadou (30 ks).Sledujte kuličku, jak projíždí spirálou dolů v různých částech trati!Vhodné pro děti od 3 let. PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.39321
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? PlanToys PT5643 koupíte i tady

Specifikace PlanToys PT5643

Kategorie Hračky
Výrobce PLAN TOYS
Nejnižší cena 849 Kč

Kuličková dráha kuličková, doporučený věk od 3 let. Představujeme vám kuličkovou dráhu Delux firmy Plan Toys. Firma Plan Toys s více jak 30letou tradicí vyrábí hračky s tím největším respektem k dětem a přírodě. Krásně barevná dráha s 30 díly umožní složit fantastickou zábavu nejen pro děti. Sledujte kuličku jak projíždí různými kusy dráhy. Rozměry dráhy jsou 6,5 × 6,5 × 22,4 cm.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o » ... a dál?

Produkt PlanToys PT5643

PlanToys PT5643 - parametry

Název produktu: PlanToys PT5643
Výrobce: PLAN TOYS
Minimální cena: 849 Kč
Maximální cena: 1 189 Kč
Ušetríte až: 340 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Plan Toys Kuličková dráha„Deluxe“Popis:Postavte fantastickou jízdu s touto krásně barevnou sadou (30 ks).Sledujte kuličku, jak projíždí spirálou dolů v různých částech trati!Vhodné pro děti od 3 let. PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v tétooblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků,které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje odfarmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, abybyly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, jevýroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitníhomateriálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solárníenergie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádnéprodukci odpadu.PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů abarvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkýchkovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír.Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšnéa ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokoukvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), cožvypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného azdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby sezdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jakojsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracujes maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky,které mohou těmto dětem pomoci.Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světěkolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky oceněníz celého světa. Plan Toys Kuličková dráha Deluxe Barevná kuličková dráha z vysoce kvalitního dřeva. Kuličková dráha nabízí mnoho možností co se týče svého rozestavění. Hračka podporuje tvořivost, představivost, kreativitu a zručnost. Firma Plan Toys se zabývá výrobou vysoce kvalitních ekologických hraček. PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC , ISO 9001 a 14001. Hračky od Plan Toys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. Věk: 3+ Materiál: dřevo z kaučukovníku Počet dílků: 30 ks Počet kuliček: 5 ks o průměru 1,5 cm Výška nejvyššího podstavce: 24,5 cm Dráha kuličková, doporučený věk od 3 let. Představujeme vám kuličkovou dráhu Delux firmy Plan Toys. Firma Plan Toys s více jak 30letou tradicí vyrábí hračky s tím největším respektem k dětem a přírodě. Krásně barevná dráha s 30 díly umožní složit fantastickou zábavu nejen pro děti. Sledujte kuličku jak projíždí různými kusy dráhy. Rozměry dráhy jsou 6,5 × 6,5 × 22,4 cm.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Hračk


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.