Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen PlanToys PT5150

Hračky

PlanToys PT5150

Hodnocení: 1x
  • 4

Plan Toys Navlékací ovcePopis:Děti mohou navlékat odpovídající barvy dohromady tak, aby vytvořilyovci. Hračka jim napomáhá naučit se základní barvy a sekvence. Vhodné proděti od 3 let. PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla v roce ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.41843
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace PlanToys PT5150

Kategorie Hračky
Výrobce PLAN TOYS
Nejnižší cena 369 Kč

Didaktická hračka vhodná od 3 let . Představujeme vám navlékací ovci od firmy Plan Toys. Firma Plan Toys s více jak 30letou tradicí vyrábí hračky s tím největším respektem k dětem a přírodě. Navlékací ovce podněcuje jemnou motoriku dětských rukou a učí děti barvy. Rozměry ovce jsou 14,4 x 12,8 x 6 cm Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. » ... a dál?

Produkt PlanToys PT5150

PlanToys PT5150 - parametry

Název produktu: PlanToys PT5150
Výrobce: PLAN TOYS
Minimální cena: 369 Kč
Maximální cena: 376 Kč
Ušetríte až: 7 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Plan Toys Navlékací ovcePopis:Děti mohou navlékat odpovídající barvy dohromady tak, aby vytvořilyovci. Hračka jim napomáhá naučit se základní barvy a sekvence. Vhodné proděti od 3 let. PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v tétooblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků,které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje odfarmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, abybyly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, jevýroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitníhomateriálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solárníenergie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádnéprodukci odpadu.PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů abarvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkýchkovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír.Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšnéa ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokoukvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), cožvypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného azdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby sezdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jakojsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracujes maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky,které mohou těmto dětem pomoci.Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světěkolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky oceněníz celého světa. Plan Toys Navlékací ovce Navlékejte odpovídající barvy dohromady tak, aby vytvořily ovečku. Ovečka je rozdělena na několik dílků a hlavní část s hlavičkou, aby jste ji mohli sestavit, musíte postuupovat podle barev a sekvencí. Hračka rozvíjí základní barvy, koordinaci a sekvence. Firma Plan Toys se zabívá výrobou vysoce kvalitních ekologických hraček. PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC , ISO 9001 a 14001. Hračky od Plan Toys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. Věk: 3+ Materiál: dřevo z kaučukovníku, guma Počet dílů: 7 ks Rozměry složené ovečky: 13,5 x 9 x 8,5 cm Průměr největšího dílu: 8,5 cm Hračka vhodná od 3 let . Představujeme vám navlékací ovci od firmy Plan Toys. Firma Plan Toys s více jak 30letou tradicí vyrábí hračky s tím největším respektem k dětem a přírodě. Navlékací ovce podněcuje jemnou motoriku dětských rukou a učí děti barvy. Rozměry ovce jsou 14,4 x 12,8 x 6 cm Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Hračka splňuje směrnice Evropskéh


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.