Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen PlanToys PT5131

Hračky

PlanToys PT5131

Hodnocení: 1x
  • 4

Plan Toys Šťastná lokomotivaPopis: .{color: #168ecb}Lokomotiva se skládá ze3 vagónů, se kterými si lze hrát dohromady nebo zvlášť. Při tahánímá každý vagón jiný efekt. Vhodné pro děti od 1 roku. PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.41843
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace PlanToys PT5131

Kategorie Hračky
Výrobce PLAN TOYS
Nejnižší cena 569 Kč

Vláček vhodný od 1 roku. Tahací lokomotiva plná veselých zvířátek nadchne každé dítě. Stačí vzít tygra, opici a lva na dlouhou procházku a kochat se jejich zábavnými pohyby - každé zvířátko totiž během jízdy předvádí něco jiného. Hračka bude vaši ratolest motivovat k pohybu i zkoumání vláčku, s každým z vagónků si navíc lze hrát samostatně. Hračky Plan Toys se vyznačují ekologickým zpracováním, vysokými standardy na kvalitu a příznivým vlivem na správný psychomotorický vývoj » ... a dál?

Produkt PlanToys PT5131

PlanToys PT5131 - parametry

Název produktu: PlanToys PT5131
Výrobce: PLAN TOYS
Minimální cena: 569 Kč
Maximální cena: 697 Kč
Ušetríte až: 128 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Plan Toys Šťastná lokomotivaPopis: .{color: #168ecb}Lokomotiva se skládá ze3 vagónů, se kterými si lze hrát dohromady nebo zvlášť. Při tahánímá každý vagón jiný efekt. Vhodné pro děti od 1 roku. PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti fungujedodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které jižneprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů,pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby bylyopětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, jevýroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitníhomateriálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solárníenergie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádnéprodukci odpadu.PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů abarvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkýchkovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír.Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšnéa ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokoukvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), cožvypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného azdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby sezdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jakojsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracujes maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky,které mohou těmto dětem pomoci.Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světěkolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky oceněníz celého světa. Plan Toys Šťastná lokomotiva

Tahací lokomotiva plná veselých zvířátek z velmi kvalitního dřeva.

Lokomotiva se skládá ze tří jednotlivých vagónů - tygra, opice a lva, které lze libovolně připojovat a odpojovat, s každým z vagónků si lze hrát samostatně.

Při tahání hračky vytváří každý z vagónů rozdílné efekty. Hračka motivuje k pohybu a zkoumání, rozvíjí rovnováhu a vnímání. Firma Plan Toys se zabývá výrobou vysoce kvalitních ekologických hraček. PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC , ISO 9001 a 14001. Hračky od Plan Toys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás.

Věk: 12m+

Materiál: dřevo z kaučukovníku, vlákno

Celá délka: 35 cm

Rozměry 1 vagónku: 8,5 x 9 x 3,5 cm

Délka provázku: 72 cm Vláček vhodný od 1 roku. Tahací lokomotiva plná veselých zvířátek nadchne každé dítě. Stačí vzít tygra, opici a lva na dlouhou procházku a kochat se jejich zábavnými pohyby - každé zvířátko totiž během jízdy předvádí něco jiného. Hračka bude vaši ratolest motivova


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.