Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen PlanToys PT4125

Hračky

PlanToys PT4125

Hodnocení: 1x
  • 4

Plan Toys Včelí úlyPopis:Rozvíjejte jemnou motoriku vkládáním včel do jejich úlu s pomocíjemného uchopení pinzety. Posiluje rovněž rozpoznávání barev apočítání. Vhodné pro děti od 3 let. PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla v roce ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.27778
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace PlanToys PT4125

Kategorie Hračky
Výrobce PLAN TOYS
Nejnižší cena 629 Kč

Včelí úly Rozvíjejte jemnou motoriku vkládáním včel do jejich úlu s pomocí jemného uchopení pinzety. Posiluje rovněž rozpoznávání barev a počítání.  - Rozměry: 5 x 5,7 x 4,5 cm  - Vhodné pro děti od 3 let. PLAN TOYS Plan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček. Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje » ... a dál?

Produkt PlanToys PT4125

PlanToys PT4125 - parametry

Název produktu: PlanToys PT4125
Výrobce: PLAN TOYS
Minimální cena: 629 Kč
Maximální cena: 639 Kč
Ušetríte až: 10 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Plan Toys Včelí úlyPopis:Rozvíjejte jemnou motoriku vkládáním včel do jejich úlu s pomocíjemného uchopení pinzety. Posiluje rovněž rozpoznávání barev apočítání. Vhodné pro děti od 3 let. PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v tétooblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků,které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje odfarmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, abybyly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, jevýroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitníhomateriálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solárníenergie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádnéprodukci odpadu.PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů abarvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkýchkovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír.Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšnéa ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokoukvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), cožvypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného azdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby sezdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jakojsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracujes maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky,které mohou těmto dětem pomoci.Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světěkolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky oceněníz celého světa. Plan Toys Včelí úly Vkládejte do příslušných komůrek úlu včeličky, pomocí jemného uchopení pinzety. Úkolem je v co nejkratším čase poskládat včeličky do správných komůrek úlu podle jejich barvy. Úly lze poskládat pokaždé jinak. Hračka rozvíjí rozpoznávání barev, počítání, motoriku a koordinaci. Firma Plan Toys se zabívá výrobou vysoce kvalitních ekologických hraček. PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC , ISO 9001 a 14001. Hračky od Plan Toys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. Věk: 3+ Materiál: dřevo z kaučukovníku Počet úlů: 6 ks Počet včeliček: 6 ks Vnější průměr úlu: 5 cm Výška úlu: 4,5 cm Rozměr včeličky: 3 cm Délka pinzety: 14 cm Hračka naučná, doporučený věk od 3 let. Představujeme interaktivní hračku včelí úly rozvíjející jemnou motoriku dětských rukou. Pomocí jemného uchopení pinzety děti vkládají včelky do různě barevných úlů. Barevné úly učí děti poznávat barvy a počítat. Hračku vyrábí thajská firma PlanToys s více jak 30letou tradicí,


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.