Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen PlanToys Kostky s vodou PT5523

Hračky

PlanToys Kostky s vodou PT5523

Hodnocení: 1x
  • 4

Plan Toys Kostky s vodouPopis:Těchto 6 kostek má 2 tvary. Děti mohou skládat kostky dohromady a učitse tím nové barvy. Vhodné pro děti od 3 let. PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v tétooblasti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace PlanToys Kostky s vodou PT5523

Kategorie Hračky
Výrobce PLAN TOYS
Nejnižší cena 1 149 Kč

Kostky jsou nadčasovou a univerzální hračkou a všechny děti v určité fázi vývoje z nich rády stavějí. Originální kostky s barevnou vodou dodají každé stavbě jinou šťávu. Děti budou experimentovat s přeléváním tekutiny při otáčení kostek, a budou sledovat, že i při naklánění půlkruhových tvarů zůstává hladina vodorovná. Průsvitnost kostek je pastvou pro všechny zvědavé oči a děti mohou objevovat kombinace barev při stavění kostek za sebe - objeví tak, že třeba žlutá s modrou dají dohromady zelenou. Zkrátka spousta » ... a dál?

Produkt PlanToys Kostky s vodou PT5523

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Novinky z okolí


Plan Toys Vozík

Plan Toys Vozík

od 1 599 Kč

Plan Toys Pracovní ponk

Plan Toys Pracovní ponk

od 1 372 Kč

Plan Toys Houpací prkno

Plan Toys Houpací prkno

od 1 590 Kč

PlanToys PT5643

PlanToys PT5643

od 858 Kč

PlanToys PT5183

PlanToys PT5183

od 769 Kč

PlanToys PT3603

PlanToys PT3603

od 1 280 Kč

PlanToys Kostky s vodou PT5523 - parametry

Název produktu: PlanToys Kostky s vodou PT5523
Výrobce: PLAN TOYS
Minimální cena: 1 149 Kč
Maximální cena: 1 360 Kč
Ušetríte až: 211 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Plan Toys Kostky s vodouPopis:Těchto 6 kostek má 2 tvary. Děti mohou skládat kostky dohromady a učitse tím nové barvy. Vhodné pro děti od 3 let. PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v tétooblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků,které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje odfarmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, abybyly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, jevýroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitníhomateriálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solárníenergie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádnéprodukci odpadu.PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů abarvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkýchkovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír.Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšnéa ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokoukvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), cožvypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného azdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby sezdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jakojsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracujes maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky,které mohou těmto dětem pomoci.Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světěkolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky oceněníz celého světa. Plan Toys Kostky s vodou Sada 6 kostek naplněných barevnou vodou, pro zkoumání barev. Těchto 6 kostek ve 2 tvarech mohou děti skládat různým způsobem tak, aby vznikly nové barvy. Hračka rozvíjí tvořivost a poznání barev. Firma Plan Toys se zabývá výrobou vysoce kvalitních ekologických hraček. PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC , ISO 9001 a 14001. Hračky od Plan Toys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. Věk: 3+ Materiál: dřevo z kaučukovníku, barevná voda Počet sílů: 6 ks Rozměr kostky: 10,5 x 10,5 x 3,5 cm Rozměr půlkruhu: 14 x 7 x 3,5 cm Stavebnice pro děti od 3 let . Představujeme vám zajímavou hračku v podobě kostek naplněných obarvenou vodou. Firma Plan Toys s více jak 30letou tradicí vyrábí hračky s tím největším respektem k dětem a přírodě. Krásné barevné kostky plněné barevnou vodou budou děti při skládání učit i barvy. Balení obsahuje šest kostek po dvou tvarech. Rozměr jedné kostky je 3,5 cm. Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Ra


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.