Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Figurky a zvířátka » Srovnání cen Plan Toys Tančící krokodýl

Figurky a zvířátka

Plan Toys Tančící krokodýl

Hodnocení: 1x
  • 4

Plan Toys Tančící krokodýlPopis:Když krokodýla táhnete, tak hýbe hlavou a vydává cvakající zvuky.Vhodné pro děti od 1 roku. PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v tétooblasti funguje dodnes. Ve své ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Plan Toys Tančící krokodýl

Kategorie Figurky a zvířátka
Výrobce PLAN TOYS
Nejnižší cena 399 Kč

Plan Toys Tančící krokodýl Tahací krokodýl vyrobený z velmi kvalitního dřeva čeká na děti od 12 měsíců. Dílky krokodýla jsou sestaveny tak, že hlavou a ocasem při pohybu kývá nahoru a dolů. Vytváří tak klikavý zvuk. Přednosti: vysoce kvalitní ekologická hračka bez formaldehydů, olova a těžkých prvků pro obaly se využívá recyklovaný papír » ... a dál?

Produkt Plan Toys Tančící krokodýl

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Novinky z okolí


PlanToys Stáj

PlanToys Stáj

od 849 Kč

HECHT 56800

HECHT 56800

od 10 990 Kč

Hecht AUDI Q7 AU716

Hecht AUDI Q7 AU716

od 3 890 Kč

HECHT 56181

HECHT 56181

od 4 990 Kč

HECHT 51117

HECHT 51117

od 2 790 Kč

Plan Toys Tančící krokodýl - parametry

Název produktu: Plan Toys Tančící krokodýl
Výrobce: PLAN TOYS
Minimální cena: 399 Kč
Maximální cena: 598 Kč
Ušetríte až: 199 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Plan Toys Tančící krokodýlPopis:Když krokodýla táhnete, tak hýbe hlavou a vydává cvakající zvuky.Vhodné pro děti od 1 roku. PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v tétooblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků,které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje odfarmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, abybyly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, jevýroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitníhomateriálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solárníenergie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádnéprodukci odpadu.PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů abarvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkýchkovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír.Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšnéa ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokoukvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), cožvypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného azdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby sezdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jakojsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracujes maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky,které mohou těmto dětem pomoci.Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světěkolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celéhosvěta. Plan Toys Tančící krokodýl Tahací krokodýl vyrobený z velmi kvalitního dřeva čeká na děti od 12 měsíců. Dílky krokodýla jsou sestaveny tak, že hlavou a ocasem při pohybu kývá nahoru a dolů. Vytváří tak klikavý zvuk. Přednosti: vysoce kvalitní ekologická hračka bez formaldehydů, olova a těžkých prvků pro obaly se využívá recyklovaný papír hračky získaly certifikát FSC, ISO 9001 a 14001 Dopřejte Vašemu dítku kvalitní hračku značky Plan Toys! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: dřevo z kaučukovníku, vlákno Délka krokodýla: 23 cm Šířka krokodýla: 9,5 cm Délka provázku: 72 cm Vysoce kvalitní hračka vhodná pro děti od jednoho roku. Tančící aligátor pohybuje hlavou a ocasem nahoru a dolů, takže vydává příjemný klikavý zvuk. Firma Plantoys je na trhu proslulá svou pečlivou výrobou a montážními standardy, včetně používání dřeva bez chemie, netoxických barev a využitím bezpečných ergonomických tvarů svých hraček. Hračky jsou vyrobeny z netoxických, přírodních materiálů, jakými jsou organické kaučukovníky. Balení obsahuje 1 hračku. Kvalitní a bezpečný materiál. Tento roztomilý krokodýl zaujme každé děťátko. Při jízdě se krokodýl vlní, a tak vydává klapavé zvuky. Má příjemné zaoblené tvary a je dřevěný, což zaručuje jeho odol


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.