Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Pityol mast 30 g

Léky

Pityol mast 30 g cena od 0 Kč

Pityol mast 30 g

Hodnocení: 2x
  • 3.5

Složení: Ichthammolum 0,6 g, Acidum boricum 0,3 g, Zinci oxidum 6 g, Guaiazulenum 3 mg ve 30 g masti Masťový základ: Benzaldehyd, vanilin, skořicová silice cejlonská, methylparaben, propylparaben, ethyllinoleat a ethyllinolenat, glyceridy nasycených a nenasycených vyšších mastných kyselin, bílá vazelína, ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Pityol mast 30 g - parametry

Název produktu: Pityol mast 30 g
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Složení: Ichthammolum 0,6 g, Acidum boricum 0,3 g, Zinci oxidum 6 g, Guaiazulenum 3 mg ve 30 g masti Masťový základ: Benzaldehyd, vanilin, skořicová silice cejlonská, methylparaben, propylparaben, ethyllinoleat a ethyllinolenat, glyceridy nasycených a nenasycených vyšších mastných kyselin, bílá vazelína, čištěná voda Indikační skupina: Dermatologikum (přípravek k ošetření kůže) Charakteristika: Pityol je mast obsahující směs látek, které podporují hojení, mají mírný protizánětlivý a dezinfekční účinek. Indikace: Pityol se používá u dospělých a dětí nad l0 let při chronických ekzémech, trudovině (akné), povrchových hnisavých zánětech kůže malého rozsahu, nemokvajících opruzeninách. Kontraindikace: Pityol se nesmí používat při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku a nesmí přijít do styku s oční spojivkou. Pityol se nesmí aplikovat na rozsáhlé plochy porušené pokožky. Přípravek není určen pro děti mladší než l0 let. Těhotné a kojící ženy mohou používat Pityol na malé plochy pouze po poradě s lékařem. Nežádoucí účinky: Během léčby může velmi ojediněle dojít k přecitlivělosti na některou složku přípravku. Příznaky přecitlivělosti zahrnují svědění, zčervenání, zduření kůže, pocity pálení, někdy i výsevy drobných pupínků. V případě výskytu těchto nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí přerušte léčbu a obraťte se na lékaře. Interakce: Vzájemné ovlivnění účinku Pityolu a jiných přípravků není známo. Přesto bez porady s lékařem nenanášejte na postižené místo současně s touto mastí jiné volně prodejné léky pro místní používání. Jestliže Vám lékař bude předepisovat nějaký jiný lék, informujte ho, že již používáte Pityol. Dávkování a způsob použití: Neurčí-li lékař jinak, dospělým i dětem nad 10 let se Pityol nanáší v přiměřené vrstvě na postižené místo 1 - 3krát denně. Upozornění: Jestliže nedojde k ústupu Vašich obtíží do 7 dnů nebo naopak dojde k jejich zhoršení, obraťte se na lékaře. Délka léčby Pityolem bez porady s lékařem by neměla přesáhnout 2 týdny. Při náhodném požití přípravku dítětem může dojít k nevolnosti až zvracení. Je vhodné zvracení podpořit nebo vyvolat a vyhledat lékaře. Varování: Přípravek nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu. Přípravek musí být uchováván mimo dosah dětí. Léky/Kožní problémy - akné, opary, ekzémy, bradavice, jizvy/ Pityol ung.1x30g


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.