Pinguin Echo 2
Pinguin Echo 2

Pinguin Echo 2

Ultralehký stan pro dvě osoby, který disponuje jedním vchodem s malou předsíňkou, kde uskladníte boty a případně opatrně uvaříte na plynovém vařiči. Tropiko je silikonizováno a vybaveno třemi větracími otvory. Lze postavit bez ložnice minimální hmotnost a rozměry po sbalení Stany ze série Extrem, Ultralight a Hiking poskytují výborné zázemí i v náročných podmínkách nehledě na roční období. Stabilní konstrukce dobře odolávají nepřízním počasí a…
Produkt již neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, ale máme pro vás podobné.

Mohlo by vás také zajímat

Nejlevnější stany

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Pinguin Echo 2
Výrobce: PINGUIN
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Ultralehký stan pro dvě osoby, který disponuje jedním vchodem s malou předsíňkou, kde uskladníte boty a případně opatrně uvaříte na plynovém vařiči. Tropiko je silikonizováno a vybaveno třemi větracími otvory.

  • Lze postavit bez ložnice
  • minimální hmotnost a rozměry po sbalení

Stany ze série Extrem, Ultralight a Hiking poskytují výborné zázemí i v náročných podmínkách nehledě na roční období. Stabilní konstrukce dobře odolávají nepřízním počasí a na použité materiály se dá spolehnou i v nejhorším počasí. Modely vychází z požadavků pro použití v nejobtížnějších expedičních a vysokohorských podmínkách. Mají moderní design, vysoce technické materiály a propracované detaily. Stany jsou na úrovni špičkových zahraničních značkových výrobků. Oceníte kvalitu a dlouhou životnost.

U modelů EXTREME je použita ultralehká tkanina s Rip-Stop úpravou, podařilo se snížit hmotnost při zachování všech pevnostních parametrů. Předpokladem spokojenosti je mnohaletá tradice stanů PINGUIN a zkušenosti z řady vysokohorských expedic.

Vyjíměčně lehký stan zejména pro cyklisty i trekery. Disponuje jedním bočním vchodem a předsíňkou. Počet osob: 2 Počet vchodů: 1 Typ: Tunel Materiál konstrukce: Dural 7001 T6, 3 pruty Ø 8,5/7 mm Pruty / body křížení: 3/0 Větrací okna: 3 Výška vnitřního (vnějšího) stanu: 95 (100) Lze postavit bez ložnice: Ano Materiál tropiko: Nylon RipStop, PU zátěr 4 000 mm H2O, silikonizováno, UV ochrana Silikonizováno: Ano Materiál podlážka: Nylon, PU zátěr 10 000 mm H2O Přelepené švy: Ano Hmotnost: 1.900 kg Hmotnost bez ložnice: 1.25 kg Rozměr sbaleného stanu: 44x12 cm Počet kolíků: 12 ks Pinguin Echo 2 je druhý nejlehčí stan značky Pinguin, hned po variantě Pinguin Echo 1. Pinguin Echo 2 je dvouplášťový stan o hmotnosti pouhých 2 kg. Stan nabízí jeden vchod s předsíňkou a lze postavit také bez ložnice. Ve sbaleném stavu je velmi kompaktní, pouhých 44 x 12 cm. Nejlépe jej využijete na cyklo výlety a pěší turistiku. Zátěr podlahy má 10 000 mm a nepromokavost tropika je 4 000 mm vodního sloupce. Výška uvnitř stanu je 95 cm. Švy podlahy i tropika jsou podlepeny a na tropiku je použita silikonizace. Pinguin Echo 2 počet osob: 2 hmotnost: 1,9 kg výška (celková / vnitřní): 100 / 95 cm rozměny sbaleného stanu: 12 x 44 cm   Odolnost vůči vodě tropiko: polyester; PU zátěr 4 000 mm podlaha: nylon; PU zátěr 10 000 mm   Konstrukce tunel 3 pruty – dural 7001 T6 (Ø 9,5 mm) spony pro snadné napnutí tropika   Vchody a odvětrání 1 vchod 3 ventilační okna   Další vybavení odkládací síťka... Ultralehký stan Pinguin Echo 2: je stan – tunel s váhou 1,9 kg a je určen pro 2 osoby. Je třísezónní stan vhodný pro bivakování nebo pro cyklistiku, turistiku. Má 1 vchod, 3okna, podlepené švy a vodoodolnost tropika 4 000 mm H2O. Uspokojí především ty, kteří zvažují každý gram výbavy navíc. / Je možné jej postavit bez ložnice /. Charakteristika Pinguin Echo 2: Osoby: 2 Vchody: 1 Typ: tunel Pruty / body křížení: 3/0 Konstrukce: dural 700

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.