MENU

Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Společenské hry » Srovnání cen Piatnik: Activity DĚTI

Společenské hry

Piatnik: Activity DĚTI

Hodnocení: 1x
  • 4

* Hra obsahuje: 6 dílů herního plánu 165 hracích karet 2 dřevěné slony 1 pravidla hry * Cíl hry: Dva sloni se procházejí po pralese. Jsou na cestě k jezeru. Hráči posunují své slony po cestě pomocí šikovného znázornění a hádání pojmů. Který slon bude v cíli jako první? * Součásti hry: Herní plán Herní plán se skládá ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.87241
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Piatnik: Activity DĚTI

Specifikace Piatnik: Activity DĚTI

Kategorie Společenské hry
Výrobce Piatnik
Nejnižší cena 369 Kč

Tato dětská verze oblíbené hry Activity rozvíjí již u předškolních dětí fantazii a schopnost vyjadřování. Karty obsahují obrázky, takže hru si mohou zahrát i děti, které ještě neumí číst. Activity Děti obsahují několik herních variant. Pokud je daný pojem uhodnut, může postoupit slon na nejbližší políčko v barvě stopy na zadní straně karty. Hráči mohou mezi sebou soutěžit nebo se společně snažit doběhnout se slonem na konec pralesa. Obsah balení: 165 hracích karet 6 dílů hracího plánu 2 figurky slonů » ... a dál?

Produkt Piatnik: Activity DĚTI

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Albi: Ubongo

Albi: Ubongo

od 715 Kč

Asmodee: Dobble

Asmodee: Dobble

od 234 Kč

Albi: Zlaté Česko

Albi: Zlaté Česko

od 504 Kč

Piatnik: Rummikub

Piatnik: Rummikub

od 398 Kč


Novinky z okolí


Piatnik: Activity DĚTI - parametry

Název produktu: Piatnik: Activity DĚTI
Výrobce: Piatnik
Minimální cena: 369 Kč
Maximální cena: 499 Kč
Ušetríte až: 130 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Hra obsahuje: 6 dílů herního plánu 165 hracích karet 2 dřevěné slony 1 pravidla hry Cíl hry: Dva sloni se procházejí po pralese. Jsou na cestě k jezeru. Hráči posunují své slony po cestě pomocí šikovného znázornění a hádání pojmů. Který slon bude v cíli jako první? Součásti hry: Herní plán Herní plán se skládá ze 6 oboustranně potištěných dílů, které se dají spojit. Na těchto dílech je vyznačena cesta pomocí modrých, červených a žlutých stop slona. Na jednom z dílů je vyobrazeno startovní políčko, na dalším políčko cílové. Karty: Na každé kartě je nakreslen jeden pojem. Na zadní straně karet jsou sloní stopy, které jsou buď modré, červené nebo žluté. Doporučujeme prohlédnout si karty společně před první hrou, aby se ti nejmladší hráči seznámili s pojmy, které se budou znázorňovat. Příprava: Položíme části herního plánu se startovním a cílovým políčkem, ostatní libovolně připojíme. Děti společně rozhodují, jestli se cesta k jezeru povine, bude mít větší zatáčky, anebo utvoří kruh. Hrací dobu lze zkrátit tím, že se jeden nebo více dílů herního plánu nepoužije. Karty dobře zamícháme a připravíme na hromádku. Navíc potřebujeme papír a tužku nebo tabuli a křídu. Pozor: před začátkem hry určíme, jak dlouho smí hráč pojem znázorňovat. Pokud hrají úplně malí hráči, doporučujeme časový úsek přizpůsobit jejich potřebě tak, aby se nesoustředili na to, že mají málo času, ale spíš na samotné znázorňování. Průběh hry: Utvoříme dva týmy. Vylosujeme, který tým začíná. Každý tým obdrží jednoho slona a postaví ho na startovní políčko. První hráč prvního týmu vytáhne jednu kartu. Hráč teď musí svému vlastnímu týmu znázornit pojem, který je na kartě vyobrazený, aniž by jej pojmenoval. Hráči týmu se pokoušejí pojem uhodnout, hlásí své návrhy. Pokud se týmu podaří pojem uhodnout, posouvá slona na další políčko, které má stejnou barvu jako stopa na zadní straně karty. Neuhodnou-li, zůstává slon stát a kartu odložíme. Poté přichází na řadu další tým. Pojmy se znázorňují podle následujících pravidel: Kreslení: Hráč, který kreslí, nesmí mluvit ani gestikulovat. Smí pouze sdělit spoluhráčům, že hádali správně a uhodli. Opis Pojem se musí vysvětlit opisem bez použití slova, které má být uhodnuto. Předvedení Pojem se musí předvést pomocí pantomimy. Hráč nesmí mluvit, nesmí ukazovat na předměty v místnosti, smí ale ukazovat na části vlastního těla. Hráč si může vybrat, kterým způsobem pojem znázorní. Nejmenším hráčům se nebude chtít do opisu - pro rozvoj jejich slovní zásoby však doporučujeme např. každý třetí pojem znázornit opisem. Upozornění: způsob znázornění je možno určit rovněž před začátkem hry, např. všechny pojmy musí být znázorněny pomocí kresby. Konec hry: Vyhrává tým, který se jako první dostane s figurkou na cílové pole. - Ú - Hra ve třech: Příprava: jako u hry v týmech. Průběh hry: Hráči se snaží dovést svého slona co nejrychleji k jezeru. První hráč sejme kartu a pokouší se znázornit pojem ostatním hráčům. Uhodne-li jeden z hráčů tento pojem,

Přidat recenzi pro Piatnik: Activity DĚTI

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Albi: Moje první Česko

Albi: Moje první Česko

Nero 2019 Standard - CZ, Box Box je v ENG jazyce NEW in Nero Standard 2019 • DriveSpan consolidates data & media from your mobile devices, hard discs and your cloud to one central storage space • With the interactive ‘Live Guide’ you will never miss to »

od 499 Kč

v 25 obchodech

Albi: Česko JUNIOR

Albi: Česko JUNIOR

Počet hráčů: 2 - 6 Doporučený věk: od 10 let Doba hraní: 45+ min Typ deskové hry: rodinné; vědomostní; vzdělávací Tato hra navazuje na velký úspěch hry Česko: Otázky a odpovědi, kterou si mnozí z vás velmi oblíbili. Hru jsme upravili a vytvořili 1 200 »

od 459 Kč

v 25 obchodech

Dino: Cestujeme do pohádek - hra

Dino: Cestujeme do pohádek - hra

  • 3.16667

Společenské hry |

Soubor obsahuje 4 hry s ilustracemi z Večerníčků. Obsah: 1 oboustranný herní plán 1 hrací kostka s body 6 figurek 25 karet Černého Petra 48 kartiček pexesa 1 pravidla Aktivity společnosti Dino Toys s.r.o. od roku 1994 zahrnují vlastní nakladatelskou »

od 228 Kč

v 26 obchodech

Piatnik: Activity DĚTI

Piatnik: Activity DĚTI

* Hra obsahuje: 6 dílů herního plánu 165 hracích karet 2 dřevěné slony 1 pravidla hry * Cíl hry: Dva sloni se procházejí po pralese. Jsou na cestě k jezeru. Hráči posunují své slony po cestě pomocí šikovného znázornění a hádání pojmů. Který slon bude v »

od 369 Kč

v 15 obchodech

Piatnik: Cink!

Piatnik: Cink!

  • 3.16667

Společenské hry |

ÚŽASNÁ HRA PRO CELOU RODINU !!! Hra obsahuje: 56 karet, 1 zvoneček, 1 pravidla hry Počet hráčů: 2 – 6  Věk: od 6 let Stručný popis hry: hráči popořadě odkrývají po »

od 228 Kč

v 15 obchodech

MATTEL Hladový aligátor X8733

MATTEL Hladový aligátor X8733

Počet hráčů: 2 S touto dětskou veselou hrou se rychle přenesete do tropického ráje! Papoušci a opičky se snaží přejít přes úzký most a donést domů nasbírané ovoce, ale každý z opačné strany! Toho si všiml hladový aligátor a čeká ve vodě pod mostem, jestli »

od 333 Kč

v 7 obchodech

Ravensburger Farmerama

Ravensburger Farmerama

Farmerama je veselá společenská farmářská stolní hra, kterou jste si původně mohli zahrát již na internetu. Každé balení obsahuje voucher na 300 florinů (měna), který můžete využít na zakoupení vybavení v internetové verzi hry. Zahrajte si sami nebo se »

od 785 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.