MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Ostatní z kategorie společenské hry » Srovnání cen Piatnik: Activity DĚTI

Ostatní z kategorie společenské hry

Piatnik: Activity DĚTI

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9001890733840

* Hra obsahuje: 6 dílů herního plánu 165 hracích karet 2 dřevěné slony 1 pravidla hry * Cíl hry: Dva sloni se procházejí po pralese. Jsou na cestě k jezeru. Hráči posunují své slony po cestě pomocí šikovného znázornění a hádání pojmů. Který slon bude v cíli jako první? * Součásti hry: Herní plán Herní plán se skládá ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.46667
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Piatnik: Activity DĚTI

Nejlevnější nabídky

Specifikace Piatnik: Activity DĚTI

Kategorie Ostatní z kategorie společenské hry
Výrobce Piatnik
Nejnižší cena 349 Kč

Activity DĚTI, 3 - 16 hráčů, od 4 let Dva sloni se procházejí pralesem. Jsou na cestě k jezeru. Který slon bude u cíle rychleji? Veselé kresby představují různé věci a pojmy. Obrázky se mají dětem, které hádají, znázornit pomocí pantomimy, kreslením nebo popisem. Když je pojem uhodnut, smí se slon posunout. Lze hrát jako soutěž nebo i ve spolipráci. Obě varianty jsou velmi zábavné! Průběh hry Jednotlivé dily hracího plánu složíme a utvoříme dráhu hry. Dobře zamícháme karty a připravíme je na » ... a dál?

Produkt Piatnik: Activity DĚTI

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouPiatnik: Activity DĚTI - parametry

Název produktu: Piatnik: Activity DĚTI
Výrobce: Piatnik
Minimální cena: 349 Kč
Maximální cena: 599 Kč
Ušetríte až: 250 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Hra obsahuje: 6 dílů herního plánu 165 hracích karet 2 dřevěné slony 1 pravidla hry Cíl hry: Dva sloni se procházejí po pralese. Jsou na cestě k jezeru. Hráči posunují své slony po cestě pomocí šikovného znázornění a hádání pojmů. Který slon bude v cíli jako první? Součásti hry: Herní plán Herní plán se skládá ze 6 oboustranně potištěných dílů, které se dají spojit. Na těchto dílech je vyznačena cesta pomocí modrých, červených a žlutých stop slona. Na jednom z dílů je vyobrazeno startovní políčko, na dalším políčko cílové. Karty: Na každé kartě je nakreslen jeden pojem. Na zadní straně karet jsou sloní stopy, které jsou buď modré, červené nebo žluté. Doporučujeme prohlédnout si karty společně před první hrou, aby se ti nejmladší hráči seznámili s pojmy, které se budou znázorňovat. Příprava: Položíme části herního plánu se startovním a cílovým políčkem, ostatní libovolně připojíme. Děti společně rozhodují, jestli se cesta k jezeru povine, bude mít větší zatáčky, anebo utvoří kruh. Hrací dobu lze zkrátit tím, že se jeden nebo více dílů herního plánu nepoužije. Karty dobře zamícháme a připravíme na hromádku. Navíc potřebujeme papír a tužku nebo tabuli a křídu. Pozor: před začátkem hry určíme, jak dlouho smí hráč pojem znázorňovat. Pokud hrají úplně malí hráči, doporučujeme časový úsek přizpůsobit jejich potřebě tak, aby se nesoustředili na to, že mají málo času, ale spíš na samotné znázorňování. Průběh hry: Utvoříme dva týmy. Vylosujeme, který tým začíná. Každý tým obdrží jednoho slona a postaví ho na startovní políčko. První hráč prvního týmu vytáhne jednu kartu. Hráč teď musí svému vlastnímu týmu znázornit pojem, který je na kartě vyobrazený, aniž by jej pojmenoval. Hráči týmu se pokoušejí pojem uhodnout, hlásí své návrhy. Pokud se týmu podaří pojem uhodnout, posouvá slona na další políčko, které má stejnou barvu jako stopa na zadní straně karty. Neuhodnou-li, zůstává slon stát a kartu odložíme. Poté přichází na řadu další tým. Pojmy se znázorňují podle následujících pravidel: Kreslení: Hráč, který kreslí, nesmí mluvit ani gestikulovat. Smí pouze sdělit spoluhráčům, že hádali správně a uhodli. Opis Pojem se musí vysvětlit opisem bez použití slova, které má být uhodnuto. Předvedení Pojem se musí předvést pomocí pantomimy. Hráč nesmí mluvit, nesmí ukazovat na předměty v místnosti, smí ale ukazovat na části vlastního těla. Hráč si může vybrat, kterým způsobem pojem znázorní. Nejmenším hráčům se nebude chtít do opisu - pro rozvoj jejich slovní zásoby však doporučujeme např. každý třetí pojem znázornit opisem. Upozornění: způsob znázornění je možno určit rovněž před začátkem hry, např. všechny pojmy musí být znázorněny pomocí kresby. Konec hry: Vyhrává tým, který se jako první dostane s figurkou na cílové pole. - Ú - Hra ve třech: Příprava: jako u hry v týmech. Průběh hry: Hráči se snaží dovést svého slona co nejrychleji k jezeru. První hráč sejme kartu a pokouší se znázornit pojem ostatním hráčům. Uhodne-li jeden z hráčů tento pojem,

Přidat recenzi pro Piatnik: Activity DĚTI

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Albi: Česko JUNIOR

Albi: Česko JUNIOR

Počet hráčů: 2 - 6 Doporučený věk: od 10 let Doba hraní: 45+ min Typ deskové hry: rodinné; vědomostní; vzdělávací Tato hra navazuje na velký úspěch hry Česko: Otázky a odpovědi, kterou si mnozí z vás velmi oblíbili. Hru jsme upravili a vytvořili 1 200 »

od 429 Kč

v 8 obchodech

Albi: Moje první Česko

Albi: Moje první Česko

Nero 2019 Standard - CZ, Box Box je v ENG jazyce NEW in Nero Standard 2019 • DriveSpan consolidates data & media from your mobile devices, hard discs and your cloud to one central storage space • With the interactive ‘Live Guide’ you will never miss to »

od 499 Kč

v 12 obchodech

Dino: Cestujeme do pohádek - hra

Dino: Cestujeme do pohádek - hra

Soubor obsahuje 4 hry s ilustracemi z Večerníčků. Obsah: 1 oboustranný herní plán 1 hrací kostka s body 6 figurek 25 karet Černého Petra 48 kartiček pexesa 1 pravidla Aktivity společnosti Dino Toys s.r.o. od roku 1994 zahrnují vlastní nakladatelskou »

od 249 Kč

v 8 obchodech

Piatnik: Activity JUNIOR

Piatnik: Activity JUNIOR

Doporučený věk od 8 let Hra plná zábavy rozšiřující slovní zásobu a fantazii, pro děti přibližně od 8 let. Zaručeně spousta legrace! Budete smát, až se budete za břicha popadat, bude se Vám kouřit z hlavy, budou Vás bolet ruce a nohy. Podobně jako u všech »

od 369 Kč

v 9 obchodech

Piatnik: Activity DĚTI

Piatnik: Activity DĚTI

* Hra obsahuje: 6 dílů herního plánu 165 hracích karet 2 dřevěné slony 1 pravidla hry * Cíl hry: Dva sloni se procházejí po pralese. Jsou na cestě k jezeru. Hráči posunují své slony po cestě pomocí šikovného znázornění a hádání pojmů. Který slon bude v »

od 349 Kč

v 6 obchodech

Piatnik: Cink!

Piatnik: Cink!

ÚŽASNÁ HRA PRO CELOU RODINU !!! Hra obsahuje: 56 karet, 1 zvoneček, 1 pravidla hry Počet hráčů: 2 – 6  Věk: od 6 let Stručný popis hry: hráči popořadě odkrývají po »

od 249 Kč

v 6 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.