Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Pharmaton Geriavit 100 tobolek

Léky

Pharmaton Geriavit 100 tobolek

Hodnocení: 59x
 • 3.67797

Pharmaton Geriavit® – užívá se při stavech vyčerpání, únavě, v době rekonvalescence a pro posílení celkové odolnosti. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE PHARMATON GERIAVIT Měkké tobolky Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.50947
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pharmaton Geriavit 100 tobolek koupíte i tady

Pharmaton Geriavit 100 tobolek v kostce

Průměrné hodnocení

3,7
 • 3.67797

Na základě 59 hodnocení

74% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Pharmaton Geriavit 100 tobolek

 • Geriavit pro skotačivé staříky užívám již léta. Snad mi pomáhá
 • jeho složení a účinek
 • posiluje odolnost organismu
 • Občas ho užívám při zvýšené námaze a vyčerpanosti. Nikdy mě nezklamal.

 • nic proti nemám

Čerstvá hodnocení Pharmaton Geriavit 100 tobolek

 • 5

Milena, 24. září 2017

 • dodá energii, zlepší psychiku,

 • nic -

dodá všechno, co tělo potřebuje - objednávám tatínkovi, už po prvních dnech užívání je na něm vidět větší vitalita, lepší soustředění, není tak roztržitý


 • 5

Milena, 16. září 2017

 • Občas ho užívám při zvýšené námaze a vyčerpanosti. Nikdy mě nezklamal.

Spokojenost


 • 5

Ing. Ludvík Jehl, 11. září 2017

Produkt používám dlouhodobě - několik let. Je mě 75 let a jsem ve velmi dobré kondici. Doporučuji


 • 5

Zdenka, 21. prosince 2016

 • posiluje odolnost organismu

Produkt užívám už několik měsíců a příjde mi, že jsem méně nemocná a celkově v lepším naladění.


 • 5

Vlaďka, 24. dubna 2016

ento produkt již užívám po krátkých přestávkách několik let. Velice mi vyhovuje, jsem v lepší náladě, méně unavená a také méně nemocná. Vřele doporučuji.


Specifikace Pharmaton Geriavit 100 tobolek

Kategorie Léky
Výrobce BOEHRINGER INGELHEIM
Nejnižší cena 829 Kč

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE PHARMATON GERIAVIT Měkké tobolky Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však musíte PHARMATON GERIAVIT užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší » ... a dál?

Produkt Pharmaton Geriavit 100 tobolek

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Pharmaton Geriavit 100 tobolek - parametry

Název produktu: Pharmaton Geriavit 100 tobolek
Výrobce: BOEHRINGER INGELHEIM
Minimální cena: 829 Kč
Maximální cena: 949 Kč
Ušetríte až: 120 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.68 bodů z 5
Počet hodnocení: 59 x
Hodnocení:
 • 3.67797
Podrobný popis:

Pharmaton Geriavit® – užívá se při stavech vyčerpání, únavě, v době rekonvalescence a pro posílení celkové odolnosti. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE PHARMATON GERIAVIT Měkké tobolky Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však musíte PHARMATON GERIAVIT užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 8 – 12 týdnů, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: Co je PHARMATON GERIAVIT a k čemu se používá Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete PHARMATON GERIAVIT užívat Jak se PHARMATON GERIAVIT užívá Možné nežádoucí účinky Jak PHARMATON GERIAVIT uchovávat Další informace 1. CO JE PHARMATON GERIAVIT A K ČEMU SE POUŽÍVÁ PHARMATON GERIAVIT je přípravek obsahující kombinaci standardizovaného výtažku ženšenu G115, vitaminů, minerálů, stopových prvků, rutinu a lecitinu. Výtažek z ženšenu G115 je získáván speciálním postupem z kořenů pravého ženšenu (Panax Ginseng C. A. Meyer). Má stálý (=standardizovaný) obsah účinných látek. Standardizovaný extrakt z ženšenu G 115 Pharmaton zvyšuje všeobecnou úroveň buněčné aktivity, což se projevuje posílením tělesných a duševních funkcí. Ovlivňuje celou řadu nepříznivých projevů jako např. únavu, stavy slabosti a vyčerpání, nedostatečné soustředění. Tyto příznaky se projevují zejména u starších a nemocných lidí, u osob závislých na jednostranných dietách, u osob podstupujících redukční dietu, stejně jako u těch, kteří jsou vystaveni stresu nebo zvýšené tělesné zátěži apod. Vitaminy, minerální látky a stopové prvky jsou životně důležité látky, které si tělo nedokáže samo vytvořit. Jejich dávkování v přípravku PHARMATON GERIAVIT odpovídá denní potřebě lidského organismu. Vitaminy, minerální látky a stopové prvky upravují a předcházejí poškození buněčné látkové výměny v okamžicích jejich zvýšené potřeby. Snížený přísun těchto látek může vést k tělesnému a duševnímu vyčerpání, zvýšené únavnosti, poklesu vitality, snížení odolnosti organismu, zpomalení rekonvalescence po nemoci. Komplex obsažených vitaminů B je nezbytný pro normální průběh metabolických funkcí. PHARMATON GERIAVIT se užívá při stavech vyčerpání (např. vyvolaných stresovými situacemi), únavě, pocitech slabosti, snížené koncentraci a snížené duševní vnímavosti při nevyvážené nebo nedostatečné výživě, při nechutenství, v době rekonvalescence a pro posílení celkové odolnosti pro zmírnění obecných příznaků stárnutí k prevenci nedostatku vitaminů a minerálních látek 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNO


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.