PharmaSuisse Laboratories S.r.l. ANEUROX 600 PharmaSuisse 30 tablet
PharmaSuisse Laboratories S.r.l. ANEUROX 600 PharmaSuisse 30 tablet

PharmaSuisse Laboratories S.r.l. ANEUROX 600 PharmaSuisse 30 tablet

od 349 Kč
Aneurox obsahuje látky chránící nervový systém a přispívající k jeho správné funkci. Aneurox je doplněk stravy obsahující mikroenkapsulovanou kyselinu alfa-lipoovou, komplex B-vitamínů, vitamín E a MSM. Příznaky onemocnění jednoho nebo více nervů současně (polyneuropatie) se projevují nejčastěji mravenčením, brněním, svěděním, bolestí či naopak ztrátou citlivosti v okolí postiženého nervu, nejčastěji u horních a dolních končetin. Příčiny…
mujlekarnik.cz
Za dopravu 106 Kč Skladem
349 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: PharmaSuisse Laboratories S.r.l. ANEUROX 600 PharmaSuisse 30 tablet
Výrobce: PharmaSuisse Laboratories
Minimální cena: 349 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetříte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Aneurox obsahuje látky chránící nervový systém a přispívající k jeho správné funkci. Aneurox je doplněk stravy obsahující mikroenkapsulovanou kyselinu alfa-lipoovou, komplex B-vitamínů, vitamín E a MSM.

Příznaky onemocnění jednoho nebo více nervů současně (polyneuropatie) se projevují nejčastěji mravenčením, brněním, svěděním, bolestí či naopak ztrátou citlivosti v okolí postiženého nervu, nejčastěji u horních a dolních končetin. Příčiny mohou být různé - od profesního postižení při jednostranném zatěžování končetiny (např. používání myši při práci s PC), přes zranění a chirurgické zákroky, až po různá onemocnění jako jsou diabetes, infekce nebo otravy. Časté jsou také neuropatie jako nežádoucí účinek užívání některých léků.

Kdy Aneurox pomáhá:
  • při změněné citlivosti periferních nervů (brnění, mravenčení, pálení, svědění, bolesti či omezení citlivosti),
  • při syndromu karpálního tunelu, vyhřezlé ploténce, ischiasu atd.,
  • při onemocnění nervů v souvislosti s diabetem nebo v důsledku užívání některých léků.
Produkt Aneurox obsahuje:
  • Kyselina alfa-lipoová - kyselina je mikronizovaná pro optimální vstřebávání a enkapsulovaná pro eliminování gastrických obtíží a vysokou stabilitu. Kyselina alfa-lipoová je známá jako silný antioxidant. Protože je rozpustná ve vodě i v tucích, může působit uvnitř buněk i v buněčných membránách. Vitamínům skupiny B pomáhá přeměňovat živiny na energii a přispívá k recyklaci dalších důležitých antioxidantů. Kyselina alfa-lipoová je známa také ochranným účinkem na játra a schopností vázat některé těžké kovy uložené v organismu.
  • Komplex vitamínů B - vitamín B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Příznivě ovlivňují výživu a růst nervových tkání a chrání je před poškozením volnými radikály.
  • Vitamín E - přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. V přípravku Aneurox je vitamín E mikronizovaný pro lepší vstřebávání.
  • MSM - je bohatým zdrojem organické síry, která je v organismu rychle využita. MSM má zejména antioxidační a protizánětlivé účinky.

Složení v 1 tabletě:

600 mg mikroenkapsulovaná kyselina alfa-lipoová, 100 mg MSM (metylsulfonylmetan), 7,5 mg vitamín E (DL-alfa-tokoferyl acetát), 4,5 mg vitamín B5 (D-pantothenan vápenatý), 1,5 mg vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), 1,2 mg vitamín B2 (riboflavin), 1,05 mg vitamín B1 (thiamin hydrochlorid), 0,075 mg vitamín B12 (kyanokobalamin)

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.