Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Ostatní hračky » Srovnání cen PEXI Evoluce O původu druhů

Ostatní hračky

PEXI Evoluce O původu druhů

Hodnocení: 5x
  • 3.8

Výborná Hra! Je jasně patrné, že ji vytvořil biolog. Mě samotného ovšem nikdy nenapadlo, že by se základní principy evoluční ekologie daly názorně podat takto strhujícím způsobem formou hry. G. Bazikin, PhD., obor biologie/ ved. kated. molek. ekol.. EVOLUCE- O původu druhů Společenská hra pro 2-6 hráčů od 12 let ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? PEXI Evoluce O původu druhů koupíte i tady

Specifikace PEXI Evoluce O původu druhů

Kategorie Ostatní hračky
Výrobce PEXI
Nejnižší cena 297 Kč

Společenská desková hra EVOLUCE skýtá mnohá dobrodružství a legrace pro celou rodinu, díky nelítostnému zápasu o holou existenci a přežití v boji s nebezpečnými predátory. ... a dál?

Produkt PEXI Evoluce O původu druhů

PEXI Evoluce O původu druhů - parametry

Název produktu: PEXI Evoluce O původu druhů
Výrobce: PEXI
Minimální cena: 297 Kč
Maximální cena: 469 Kč
Ušetríte až: 172 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.8 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 3.8
Podrobný popis:

Výborná Hra! Je jasně patrné, že ji vytvořil biolog. Mě samotného ovšem nikdy nenapadlo, že by se základní principy evoluční ekologie daly názorně podat takto strhujícím způsobem formou hry. G. Bazikin, PhD., obor biologie/ ved. kated. molek. ekol.. EVOLUCE- O původu druhů Společenská hra pro 2-6 hráčů od 12 let NOVINKA 2013! Deskové hry zažívají velkou EVOLUCI. Evoluce živočišných druhů je nevyhnutelná - změň se nebo Tě sežerou. Připrav se na boj o holou existenci a přežití. Na začátku jste živočichem, který je rád, že existuje. Vaším úkolem je zvolit správnou taktiku a získávat pro něj užitečné schopnosti, vhodné pro přežití v různých prostředích a zároveň bojovat o potravu. Záleží na prostředí, jestli se stanete hbitým predátorem nebo velkým plovoucím monstrem. Schopnost komunikace mezi druhy zvyšuje šance na přežití celé kolonie tvorů. Čím více živočichů stvoříte, tím větší šanci máte na vítězství! Jste na samém začátku vývoje, záleží jen na vás, zda a jak přežijete. Zatímco se hráči snaží vybudovat stabilní populaci živočichů a získat nadvládu nad ostatními, zároveň se seznamují s  principy evoluce a přirozeného výběru. Hra obsahuje: - 84 karet živočichů a vlastností - 25 žetonů potravy a tukových zásob - 2 šestiboké hrací kostky - český a slovenský návod ke hře Hra EVOLUTION (Evoluce) byla oceněná jako Nejlepší stolní hra roku Igra goda 2010 a Nejlepší hra Tesera 2011, byla nominovaná na Toy Award Norimberk 2013. Počet hráčů: 2-4 Věk: 12+ Doba hraní: 30-60 min. Společenská desková hra EVOLUCE v sobě ukrývá spoustu dobrodružství a legrace pro celou rodinu. Krutý boj o holou existenci a přežití právě začíná! Poddej se nevyhnutelné evoluci a zachraň se tak před nebezpečnými predátory. Každý hráč na začátku hry vlastní živočicha, jehož jedinou dosavadní vlastností je existence. Úkolem hráče je zvolit správnou taktiku a získávat pro něj schopnosti významné pro jeho přežití v různých podmínkách prostředí a zároveň pro boj o potravu. Podle prostředí, v němž zvíře žije, se stane buď hbitým predátorem nebo obrovským plovoucím monstrem. Pamatuj, že mezidruhová komunikace zvyšuje šance na přežití celé kolonie živočichů a čím více jich stvoříš, tím větší šanci na výhru máš! Nezapomeň také, že vývoj tvého zvířete závisí jen na tobě a tvém taktickém smýšlení! Proto do hry zapoj všechny své mozkové závity a vybuduj stabilní a silnou populaci živočichů. Získej postupně nadvládu nad ostatními a hravou formou se seznam se základními principy evoluce a přirozeného výběru.

Hra EVOLUTION (Evoluce) byla oceněná jako Nejlepší stolní hra roku Igra goda 2010 a Nejlepší hra Tesera 2011, byla nominovaná na Toy Award Norimberk 2013.

Rozměry dětské hračky (š v h): 19,5 x 19,5 x 5cm

Počet hráčů: 2-4

Doba hry: 30-60 minut

Obsah balení:

84× karta živočicha a vlastností

25× žeton potravy a tukových zásob

2× šestiboká hrací kostka

1× český a slovenský návod ke hře

Hračka je vhodná pro děti od 12 let

Cena je uvedena z 1 balení hračky

-dm- PEXI EVOLUCE - O původu druhů Obje


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.