Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Ostatní hračky » Srovnání cen PEXI Evoluce O původu druhů

Ostatní hračky

PEXI Evoluce O původu druhů

Hodnocení: 5x
  • 3.8

Výborná Hra! Je jasně patrné, že ji vytvořil biolog. Mě samotného ovšem nikdy nenapadlo, že by se základní principy evoluční ekologie daly názorně podat takto strhujícím způsobem formou hry. G. Bazikin, PhD., obor biologie/ ved. kated. molek. ekol.. EVOLUCE- O původu druhů Společenská hra pro 2-6 hráčů od 12 let ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.81052
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen PEXI Evoluce O původu druhů

Specifikace PEXI Evoluce O původu druhů

Kategorie Ostatní hračky
Výrobce PEXI
Nejnižší cena 289 Kč

EVOLUCE - O PŮVODU DRUHŮObjevujte zajímavé principy evoluce a přírodního výběru a užijte si s celou rodinou nebo partou kamarádů spoustu zábavy. Na začátku hry EVOLUCE máte živočicha, jehož jedinou vlastností je jeho existence. Hrou musíte postupovat tak, aby Váš svěřenec získával co nejvíce schopností, které mu pomohou co nejsnadněji a nejlépe přežít. Vaším úkolem je vytvořit stabilní a dominantní populaci. Čím více silných živočichů stvoříte, tím vyšší je Vaše šance na výhru. Jak silného predátora stvoříte a jak » ... a dál?

Produkt PEXI Evoluce O původu druhů

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


PEXI Evoluce O původu druhů - parametry

Název produktu: PEXI Evoluce O původu druhů
Výrobce: PEXI
Minimální cena: 289 Kč
Maximální cena: 469 Kč
Ušetríte až: 180 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.8 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 3.8
Podrobný popis:

Výborná Hra! Je jasně patrné, že ji vytvořil biolog. Mě samotného ovšem nikdy nenapadlo, že by se základní principy evoluční ekologie daly názorně podat takto strhujícím způsobem formou hry. G. Bazikin, PhD., obor biologie/ ved. kated. molek. ekol.. EVOLUCE- O původu druhů Společenská hra pro 2-6 hráčů od 12 let NOVINKA 2013! Deskové hry zažívají velkou EVOLUCI. Evoluce živočišných druhů je nevyhnutelná - změň se nebo Tě sežerou. Připrav se na boj o holou existenci a přežití. Na začátku jste živočichem, který je rád, že existuje. Vaším úkolem je zvolit správnou taktiku a získávat pro něj užitečné schopnosti, vhodné pro přežití v různých prostředích a zároveň bojovat o potravu. Záleží na prostředí, jestli se stanete hbitým predátorem nebo velkým plovoucím monstrem. Schopnost komunikace mezi druhy zvyšuje šance na přežití celé kolonie tvorů. Čím více živočichů stvoříte, tím větší šanci máte na vítězství! Jste na samém začátku vývoje, záleží jen na vás, zda a jak přežijete. Zatímco se hráči snaží vybudovat stabilní populaci živočichů a získat nadvládu nad ostatními, zároveň se seznamují s  principy evoluce a přirozeného výběru. Hra obsahuje: - 84 karet živočichů a vlastností - 25 žetonů potravy a tukových zásob - 2 šestiboké hrací kostky - český a slovenský návod ke hře Hra EVOLUTION (Evoluce) byla oceněná jako Nejlepší stolní hra roku Igra goda 2010 a Nejlepší hra Tesera 2011, byla nominovaná na Toy Award Norimberk 2013. Počet hráčů: 2-4 Věk: 12+ Doba hraní: 30-60 min. Společenská desková hra EVOLUCE v sobě ukrývá spoustu dobrodružství a legrace pro celou rodinu. Krutý boj o holou existenci a přežití právě začíná! Poddej se nevyhnutelné evoluci a zachraň se tak před nebezpečnými predátory. Každý hráč na začátku hry vlastní živočicha, jehož jedinou dosavadní vlastností je existence. Úkolem hráče je zvolit správnou taktiku a získávat pro něj schopnosti významné pro jeho přežití v různých podmínkách prostředí a zároveň pro boj o potravu. Podle prostředí, v němž zvíře žije, se stane buď hbitým predátorem nebo obrovským plovoucím monstrem. Pamatuj, že mezidruhová komunikace zvyšuje šance na přežití celé kolonie živočichů a čím více jich stvoříš, tím větší šanci na výhru máš! Nezapomeň také, že vývoj tvého zvířete závisí jen na tobě a tvém taktickém smýšlení! Proto do hry zapoj všechny své mozkové závity a vybuduj stabilní a silnou populaci živočichů. Získej postupně nadvládu nad ostatními a hravou formou se seznam se základními principy evoluce a přirozeného výběru.

Hra EVOLUTION (Evoluce) byla oceněná jako Nejlepší stolní hra roku Igra goda 2010 a Nejlepší hra Tesera 2011, byla nominovaná na Toy Award Norimberk 2013.

Rozměry dětské hračky (š v h): 19,5 x 19,5 x 5cm

Počet hráčů: 2-4

Doba hry: 30-60 minut

Obsah balení:

84× karta živočicha a vlastností

25× žeton potravy a tukových zásob

2× šestiboká hrací kostka

1× český a slovenský návod ke hře

Hračka je vhodná pro děti od 12 let

Cena je uvedena z 1 balení hračky

-dm- PEXI EVOLUCE - O původu druhů Obje


Přidat recenzi pro PEXI Evoluce O původu druhů

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Asmodee: Nakrm pejsky !

Asmodee: Nakrm pejsky !

Společenská hra pro 2 - 4 hráče, doporučený věk od 3 let. Nakrm pejsky! je originální dětská hra, která slibuje spoustu skvělé zábavy a akčního napětí. Pejsci jsou hladoví, netrpělivě obchází kolem své misky, a jakmile se z ní něco rozkutálí na podlahu, »

od 249 Kč

v 26 obchodech

Albi: V kostce - Česká republika

Albi: V kostce - Česká republika

Vaším cílem bude za 10 minut nasbírat co nejvíce karet. V nové hře V kostce! Česká republika si procvičíte paměť a zároveň se dozvíte mnoho zajímavého o svojí vlasti. Tradiční krychle obsahuje 70 ilustrovaných karet o krajích Čech, Moravy a Slezska, o »

od 344 Kč

v 32 obchodech

DINO Osmisměrky Junior English hra v krabici

DINO Osmisměrky Junior English hra v krabici

Nasměrujte své ratolesti k zálibě v cizích jazycích. S Osmisměrkami Junior English to půjde doslova hravě. Na barevných hracích plánech jsou pro nejmenší dítka připraveny obrázky, větší pak zvládnou ke kresbám přiřadit slova a nejpokročilejší hráči už »

od 338 Kč

v 24 obchodech

Pexi Evoluce čas létat

Pexi Evoluce čas létat

Evoluce - Čas létat je rozšíření zábavné hry přibližující principy evoluční ekologie názorným a strhujícím způsobem. V této hře staneš proti jednomu až třem soupeřům a tvým cílem bude vyšlechtit takového predátora, který bude odolnější a silnější než »

od 198 Kč

v 11 obchodech

Piatnik: Reflexx!

Piatnik: Reflexx!

Společenská hra Reflexx! je určena pro 3-4 hráče od 5 let, kteří si chtějí procvičit svůj postřeh. Hra prověří rychlost, přesnost, ale i kombinační schopnosti. Pravidla hry: Na kartách s obrázky je vždy znázorněna pravá nebo levá ruka a také předmět, »

od 173 Kč

v 8 obchodech

Pexi Letem světem

Pexi Letem světem

Zábavně-naučná kvízová hra pro 2-6 zvídavých lidiček od 10 let. Hráči mohou odpovídat až na 388 otázek z 97 karet a k dispozici mají celkem 1164 odpovědí s možností vyzkoušet si i svou zručnost. Námětem otázek a odpovědí jsou historie, geografie a »

od 289 Kč

ve 4 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.