PETZL William
PETZL William

TOP 35
PETZL William

od 540 Kč
Lehká asymetrická karabina WILLIAM je vyrobena z hliníku. Je to velká HMS karabina tvaru hrušky, která je vhodná pro snadné připojení více prostředků. Její plynulý design vnitřní části a systém zámku Keylock usnadňují manipulaci. Karabina WILLIAM je k dispozici ve třech verzích pojistky zámku. WILLIAM lze použít s dělící příčkou CAPTIV, která udržuje karabinu ve správné poloze, zatíženou v hlavní podélné ose, což je vhodné pro použití se…
Ceskyraj.com
Za dopravu 99 Kč 1 den
540 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: PETZL William
Výrobce: Petzl
Minimální cena: 540 Kč
Maximální cena: 710 Kč
Ušetříte až: 170 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Lehká asymetrická karabina WILLIAM je vyrobena z hliníku. Je to velká HMS karabina tvaru hrušky, která je vhodná pro snadné připojení více prostředků. Její plynulý design vnitřní části a systém zámku Keylock usnadňují manipulaci. Karabina WILLIAM je k dispozici ve třech verzích pojistky zámku. WILLIAM lze použít s dělící příčkou CAPTIV, která udržuje karabinu ve správné poloze, zatíženou v hlavní podélné ose, což je vhodné pro použití se slaňovacím zařízením. Hruškovitý tvar nabízí velkou kapacitu: Usnadňuje připojení více položek Umožňuje snadné uvázání poloviční lodní smyčky pro imrpvizovaný sestup Hliníková karabina je lehká a snižuje váhu vybavení, které pracovník ve výšce potřebuje nést Snadnější manipulace: Hladký vnitřní design omezuje riziko vzniku záchytného bodu a usnadňuje otáčení karabiny Systém zámku Keylock, aby nedocházelo k nedobrovolnému zachycení karabiny Průřez ve tvaru H: Zajišťuje lepší poměr pevnosti a hmotnosti Chrání označení před oděrem Tři systémy pojistky zámku: TRIACT-LOCK: třístupňová automatická pojistka BALL-LOCK: třístupňová automatická pojistka s indikátorem zajištění SCREW-LOCK: šroubovací pojistka s červeným pruhem, který umožňuje vizuální kontrolu zajištění karabiny K dispozici také v černé barvě (verze TRIACT-LOCK a SCREW-LOCK) PETZL Karabina WILLIAM SCREW-LOCK 2016 Široká karabina 3D tvaru (v průřezu písmeno H) s manuální pojistkou zámku SCREW-LOCK vhodná pro jistící stanoviště a k jištění pomocí poloviční lodní smyčky. Velké rozměry této karabiny a její hruškovitý tvar (HMS) umožňují připnout několik lan a smyček. Díky 3D tvaru došlo ke snížení hmotnosti, zároveň ale k drobnému zvětšení pevnosti. Rychlé odjištění je zajištěno posunutím a otočením pojistky. Systém KeyLock a plynulý vnitřní tvar usnadňují manipulaci s karabinou.  Parametry produktu PETZL WILLIAM SCREW-LOCK 2016 : Typ: karabina s pojistkou Typ pojistky: SCREW-LOCK Barva: šedá, černá (viz obrázek) Materiál: hliník Pevnost v podélné ose: 27kN Pevnost v příčné ose: 8kN Pevnost s otevřeným zámkem: 8kN Světlost: 28mm Hmotnost: 85g Certifikace: EN 362 Záruka: 3 roky Foto ilustrační. 

Asymetrická hliníková karabina hruškovitého tvaru (HMS) je vhodná pro připojení několika součástí dohromady. Díky novému 3D tvaru (průřez tvaru písmene H) se snížila její hmotnost při stejné pevnosti. Její plynulý vnitřní tvar a systém zámku KeyLock usnadňují manipulaci. Vyrábí se třemi systémy pojistky zámku:

  • SCREW-LOCK - šroubovací pro znečištěná prostředí
  • BALL-LOCK - automatická pro časté používání
  • TRIACT-LOCK - automatická pro bezpečné zajištění při práci

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.