Petzl Tikka
Petzl Tikka

Petzl Tikka

Technologie Reactive Lighting nyní posunuje čelové svítilny řady Tikka na výrazně vyšší úroveň. Světelný výstup a tvar kužele se automaticky upravují dle podmínek a prostředí. Senzor vyhodnocuje množství okolního světla, překážky a směr, kam se díváte a neustále přizpůsobuje množství výstupního světla a tvar kužele – reguluje poměr svícení širokoúhlé diody pro periferní vidění a osvětlení blízkého okolí s diodou, která má úzký zaostřený kužel…
Produkt již neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, ale máme pro vás podobné.

Mohlo by vás také zajímat

Nejlevnější kempingové svítilny

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Petzl Tikka
Výrobce: Petzl
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Technologie Reactive Lighting nyní posunuje čelové svítilny řady Tikka na výrazně vyšší úroveň. Světelný výstup a tvar kužele se automaticky upravují dle podmínek a prostředí. Senzor vyhodnocuje množství okolního světla, překážky a směr, kam se díváte a neustále přizpůsobuje množství výstupního světla a tvar kužele – reguluje poměr svícení širokoúhlé diody pro periferní vidění a osvětlení blízkého okolí s diodou, která má úzký zaostřený kužel pro daleký dosvit. Při čtení mapy vás neoslní ostré světlo, které by se odrazilo od papíru, protože senzor nastaví pouze mírné světlo, při pohybu svítíte pár metrů před sebe a senzor opět vyhodnotí podmínky a kombinuje široký kužel pro periferní vidění s úzkým kuželem pro vykreslení překážek před vámi. Pokud zvednete hlavu a svítíte do dálky a hledáte značky na stromech nebo směr cesty, senzor přesměruje veškerou energii do úzkého kužele pro daleký dosvit a svítilna využívá maximálního výkonu. Toto neustálé regulování výkonu a tvaru kužele dle okolních podmínek umožňuje šetřit energii zdroje, čímž se prodlužuje jeho životnost. Čelovka má na straně indikátor stavu dobíjecího akumulátoru, který problikne ve chvíli rozsvěcení či zhasínání.

 • nový ergonomický pásek na hlavu, který dokonale rozloží hmotnost a drží na hlavě, má snadné nastavení velikosti
 • záruka 3 roky, na baterii 1 rok nebo 300 cyklů
Technické detaily:
 • počet LED: 2 (+senzor)
 • režim svícení: čiré 2×3, červené 1 + blikání
 • dosvit: 2 – 65 m
 • světelný výkon: 7 – 170 lm
 • hmotnost: 115 g
 • zdroj: Li-Ion 1800 mAh
 • voděodolnost IPX4: proti stříkající vodě (či dešti)
Režimy svícení:

Režim Reactive Lighting Režim, ve kterém je aktivován senzor Reactive Lighting. V tomto režimu nemusíte neustále ručně přepínat intenzity svícení. Množství vydávaného světla a tvar kužele se automaticky upravují dle okolních podmínek. Výkon se pohybuje v rozmezí 2 – 170 lumenů. Nastavit si můžete tři intenzity svícení:

 • Max power: maximální výkon, světelný tok se pohybuje v rozmezí 7–170 lumenů
 • Standard: vyvážený poměr dosvitu a výdrže akumulátoru, světelný tok se pohybuje v rozmezí 7–130 lumenů
 • Max autonomy: výdrž akumulátoru je upřednostňována, světelný tok se pohybuje v rozmezí 7–70 lumenů

Režim Constant lighting V tomto režimu je senzor Reactive Lighting deaktivován a svítilna svítí konstantně bez automatického měnění výkonu. Opět je možné volit ze tří intenzit svícení, jako u reaktivního svícení: Max, Standard a Max autonomy.

Režim červené světlo Pro nenápadné svícení v přírodě, případně k signalizaci polohy lze použít režim červeného světla nebo blikání.

Svítilna je vybavena integrovaným akumulátorem Lithium-Ion o kapacitě 1800 mAh, který se dobíjí pomocí USB kabelu přes počítač, síťový adaptér nebo automobilovou nabíječku. Jako příslušenství je možné dokoupit zadní panel na klasické baterie 3×AAA.

Připoje

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.