MENU

Srovnání cen » Sport a fitness » Horolezectví » Horolezecké jištění » Srovnání cen Petzl Tibloc

Horolezecké jištění

Petzl Tibloc

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 3342540034068

Petzl Tibloc je náhradou všech blokantů a samosvorných uzlů. Díky čistícím štěrbinám na vačce funguje i na zmrzlých a znečištěných lanech. Používá se na jednoduchém dynamickém nebo statickém laně o průměru 8 – 11 mm. Je vyroben z jednoho kusu oceli. Je určen pro vytahování dalšího lezce, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Srovnání cen Petzl Tibloc

Čerstvá hodnocení Petzl Tibloc

  • 4

Kukač, 12. prosince 2012

  • Váha
  • Velikost

  • Nemám

Tento blokant se mi osvědčil, díky své malé velikosti a váze. Není problém ho mít stále u sebe.Jistota je jistota. Doporučuji


Specifikace Petzl Tibloc

Kategorie Horolezecké jištění
Výrobce Petzl
Nejnižší cena 751 Kč

Ultralehký a velmi kompaktní blokant pro výstupy po laně, kladkový vytahovací systém nebo náhrada za prusikové uzly při sebezáchraně. TIBLOC má automatický systém, který přitlačuje karabinu proti lanu, aby došlo k okamžitému záběru hrotů. může být používán jako lanový blokant při výstupech po laně, nebo jako blokovací prvek u kladky ve vytahovacích systémech při vytahování břemen automatický systém přitlačuje karabinu na lano a Tibloc nepadá po laně » ... a dál?

Produkt Petzl Tibloc

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Ocun Bodyguard

Ocun Bodyguard

od 960 Kč

Petzl Shunt

Petzl Shunt

od 1 548 Kč

Petzl Simba

Petzl Simba

od 1 085 Kč

PETZL Ange L

PETZL Ange L

od 365 Kč


Novinky z okolí


Petzl Rocpec ADP

Petzl Rocpec ADP

od 616 Kč

Petzl Perfo SPE

Petzl Perfo SPE

od 759 Kč

PETZL Gym úvazek

PETZL Gym úvazek

od 842 Kč

PETZL Partner

PETZL Partner

od 861 Kč

Petzl Reverso 4

Petzl Reverso 4

od 776 Kč

Petzl Attache lock

Petzl Attache lock

od 499 Kč

Petzl Tibloc - parametry

Název produktu: Petzl Tibloc
Výrobce: Petzl
Minimální cena: 751 Kč
Maximální cena: 811 Kč
Ušetríte až: 59 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Petzl Tibloc je náhradou všech blokantů a samosvorných uzlů. Díky čistícím štěrbinám na vačce funguje i na zmrzlých a znečištěných lanech. Používá se na jednoduchém dynamickém nebo statickém laně o průměru 8 – 11 mm. Je vyroben z jednoho kusu oceli. Je určen pro vytahování dalšího lezce, šplhání po laně (např. z ledovcové trhliny), sestrojování kladkostrojů, zabezpečení průběžného jištění nebo nouzové použití. Doporučujeme používat s oválnými karabinami s pojistkou zámku. Pro optimální funkci jsou upřednostňovány karabiny s kruhovým nebo oválným průřezem průměru 10 – 12 mm. V horní části Tiblocu je malý otvor pro připevnění ke karabině, např. tenkou reep šňůrou délky cca 12 cm. V kombinaci s kladkou Petzl MINI TRAXION jej lze využít k sestavování

kladkostrojů. Upozornění: Používejte pouze v nutných případech, při častém používání na jednom laně může Tibloc poškodit oplet tohoto lana. Technické parametry: Hmotnost: 39g Materiál: chromovaná ocel Doporučený průměr lana: 8–11mm Certifikace: CE EN 567 , UIAA Vyrobeno ve Francii. Doplňující informace: Návod k výrobku a k údržbě Doporučení k čištění a údržbě výrobků Petzl zde (anglicky). Návod k zabezpečení průběžného jištění zde (anglicky). Pro použití při sebejištění prostudujte, prosím, tento návod

zde (anglicky). Superlehký a kompaktní nouzový blokant. Na lano se zakládá snadno a rychle. V kombinaci s kladkou MINI TRAXION jej lze využít pro výstupy po laně a sestavování kladkostrojů. Miniaturní blokant je velmý lehký a kompaktní ideální pro nouzové situace. Rychlé a snadné využití. V kombinaci s kladkou je možné jej použít k výstupům na laně.


Recenze Petzl Tibloc

Kukač, 12. prosince 2012


PRO:   Váha
  Velikost
PROTI:   Nemám

Tento blokant se mi osvědčil, díky své malé velikosti a váze. Není problém ho mít stále u sebe.Jistota je jistota. Doporučuji
Hodnocení:
  • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Petzl Tibloc

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Ocún FINGER BOARD

Ocún FINGER BOARD

Deska Finger Board pro domácí i venkovní trénink. Tréninková horolezecká deska Finger Board od značky Ocún umožňuje řadu různých úchopů pro různé fáze tréninku i různě pokročilé lezce. Jsou na ní lišty několika velikostí, dva více ukloněné chyty a dvě »

od 1 521 Kč

v 6 obchodech

Singing Rock Rope Bag

Singing Rock Rope Bag

Singing Rock Rope Bag je obal na lano s vyjímatelnou plachtou a polstrovanými ramenními popruhy, díky nimž ho lze nosit jako praktický batoh, který pomáhá udržovat přehled v dalším lezeckém náčiní. Rope Bag od výrobce Singing Rock je lanobatoh s plachtou »

od 406 Kč

v 6 obchodech

Petzl Huit

Petzl Huit

PETZL slaňovací osma HUIT  PETZL HUIT slaňovací osma je určena ke slaňování nebo spouštění lehkých břemen. Hranatý tvar této kompaktní slaňovací osmy s nízkou hmotností omezuje kroucení lana a snižuje nebezpečí vytvoření prusíku kolem otvoru. Menší otvor »

od 310 Kč

v 8 obchodech

Singing Rock Bora GP

Singing Rock Bora GP

HMS karabina s drátovou pojistkou Singing Rock Bora GP / šroubovací pojistka / Keylock / světlost 22 mm / 23 kN / 65 gSinging Rock Bora GP / šroubovacíHMS karabina speciálně navržená tak, aby eliminovala nebezpečné příčné »

od 289 Kč

v 6 obchodech

Petzl Tibloc

Petzl Tibloc

Petzl Tibloc je náhradou všech blokantů a samosvorných uzlů. Díky čistícím štěrbinám na vačce funguje i na zmrzlých a znečištěných lanech. Používá se na jednoduchém dynamickém nebo statickém laně o průměru 8 – 11 mm. Je vyroben z jednoho kusu »

od 751 Kč

ve 4 obchodech

Petzl Karabina OK

Petzl Karabina OK

Lehká hliníková karabina symetrického oválného tvaru, která umožňuje optimální zatížení pomůcek se širokou připojovací plochou, jako jsou např. kladky, výstupové blokanty a nebo kladky s integrovaným blokantem. Snadná »

od 354 Kč

ve 4 obchodech

Singing Rock Safety chain 140 cm

Singing Rock Safety chain 140 cm

Singing Rock SAFETY CHAIN Singing Rock SAFETY CHAIN je innovovaný, patentovaný daisy chain pro vyšší bezpečnost při technickém lezení. Má oko pro připojení k úvazku s přetočením a dvojité přetočení smyčky do karabiny pro zvýšení bezpečnosti. Vhodné pro »

od 272 Kč

ve 4 obchodech

Petzl Saka

Petzl Saka

Pytlík na magnézium BANDI má ergonomický tvar pro snadnější přístup. Měkká látka je příjemná a nepůsobí nepříjemně při nošení, nebo když opřete zády proti skalní stěně. Praktický uzavírací systém se šňůrkou a krytem, snadno se otevře pouze jednou »

od 494 Kč

ve 2 obchodech

Petzl Bandi

Petzl Bandi

Pytlík na magnézium BANDI má kulatý tvar s velkým otvorem pro vložení celé ruky. Měkká látka je příjemná a nepůsobí nepříjemně při nošení, nebo když opřete zády proti skalní stěně. Praktický uzavírací systém se šňůrkou a krytem, snadno se otevře pouze »

od 379 Kč

ve 2 obchodech

Ocún EAGLE HMS Twist

Ocún EAGLE HMS Twist

Ocún karabina Eagle HMS Twist Stejně jako Eagle HMS Screw  je i tato karabina lehká, za tepla kovaná, snadno padne do dlaně, tudíž se pojistka lehce ovládá a zároveň je profil karabiny šetrný k lanu i oku na sedáku, je ideální pro jištění polovičním »

od 259 Kč

ve 2 obchodech

PETZL Sama

PETZL Sama

Je pohodlný jak pro lezecké stěny, tak i pro lezení na skalách. Elastické nožní popruhy se přizpůsobí oblečení a pás je vepředu pružný a zúžený, aby poskytoval velkou volnost pohybu. Čtyři poutka na materiál poskytují dostatek prostoru pro požadované »

od 1 537 Kč

v 1 obchodě

Petzl AmD Triact

Petzl AmD Triact

Petzl Am'D je asymetrická karabina určená pro spojení vybavení a použití na konci spojovacích prostředků. Krom jednoduchého použití, spolehlivosti a bezpečnosti nabízí také výborný poměr mezi hmotností a pevností ve všech osách. »

od 455 Kč

v 1 obchodě

Singing Rock Chalk bag large

Singing Rock Chalk bag large

Velký pytlík na magnézium s tištěnými vzory a logotypem SINGING ROCK pohotový uzavírací systém a zpevněný okraj umožňují pohodlnou manipulaci s pytlíkem konstrukce zajišťuje neustálou cirkulaci magnézia a zaručuje jeho využití beze zbytku vnitřní materiál »

od 185 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.