Srovnání cen » Sport a fitness » Horolezectví » Srovnání cen Petzl Spelegyca

Horolezectví

Petzl Spelegyca

Hodnocení: 7x
  • 3.78571

Zůstaňte jištěni, i když právě míjíte kotvicí body. Smyčka Petzl Spelegyca je ideální pro speleologii a canyoning. Přizpůsobí se momentálním potřebám postupu. Asymetrický tvar do Y nabízí kratší a delší konec pro různé situace. Zašité konce smyček mají chrániče popruhu String, které spolehlivě udrží karabinu v optimální pozici. Prošitý plochý popruh dobře odolá oděru, stárnutí a přetížení. Délky: 32 a 58 cm. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.64103
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petzl Spelegyca koupíte i tady

Specifikace Petzl Spelegyca

Kategorie Horolezectví
Výrobce Petzl
Nejnižší cena 594 Kč

Používá se ve spojení s lanovým blokantem s rukojetí ASCENSION pro pohyb po laně. Asymetrický tvar písmene Y umožňuje snadnější pohyb: - dle potřeb postupu je možné připojit se na delší, nebo kratší konec - dva prameny umožňují uživateli neustálé připojení k zajišťovacímu vedení při míjení průběžných kotvících bodů Konce jsou opatřeny chrániči STRING, které drží spojky ve správné poloze a chrání poprhuhy vůči oděru. Prošitý plochý popruh je odolnější proti oděru a stárnutí. Délky: - prostřední smyčka: 0,3 m - » ... a dál?

Produkt Petzl Spelegyca

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Petzl Sequoia SRT

Petzl Sequoia SRT

od 7 684 Kč

Petzl Attache

Petzl Attache

od 391 Kč

Petzl Lynx

Petzl Lynx

od 4 675 Kč

Ocún PADDY SUNDANCE

Ocún PADDY SUNDANCE

od 3 141 Kč

Novinky z okolí


Petzl Spelegyca - parametry

Název produktu: Petzl Spelegyca
Výrobce: Petzl
Minimální cena: 594 Kč
Maximální cena: 690 Kč
Ušetríte až: 96 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.79 bodů z 5
Počet hodnocení: 7 x
Hodnocení:
  • 3.78571
Podrobný popis:

PETZL smyčka "Y" SPELEGYCA PETZL SPELEGYCA - smyčka Y  je určena pro použití na zajišťovacím vedení , pro snažší a bezpečnější míjení postupových kotvících bodů. Použití při canyoningu a speleologii. Asymetrický tvar Y umožňuje zvolit dle situace delší nebo kratší konec (32cm a 58cm). Díky dvěma pramenům je osoba stále zajištěna i při míjení kotvících bodů. Zašité konce smyček jsou opatřeny chrániči popruhu String, které drží karabinu ve správné pozici. Smyčka má zvýšenou odolnost proti přestřižení a přeseknutí o ostré předměty a rovněž proti oděru a stárnutí. Spelegyca není tlumič pádu a nesmí být používána na zajištěných cestách (via ferrata)! PETZL SPELEGYCA se používá  ve spojení s lanovým blokantem s rukojetí ASCENSION  pro pohyb po laně. Asymetrický tvar písmene Y umožňuje snadnější pohyb. Dle potřeb postupu je možné připojit se na delší, nebo kratší konec. Dva prameny umožňují uživateli neustálé připojení k zajišťovacímu vedení při míjení průběžných kotvících bodů. Konce jsou opatřeny chrániči STRING, které drží spojky ve správné poloze a chrání poprhuhy vůči oděru. Prošitý plochý popruh je odolnější proti oděru a stárnutí. Parametry produktu PETZL smyčka "Y" SPELEGYCA : Hmotnost: 90g Certifikace: EN 354 Upozornění!   PETZL SPELEGYCA není tlumič pádu!

• klasická smyčka sloužící k prodlužování jistících bodů nebo vybudování jistícího stanoviště • délka: 60cm • mez pevnost v tahu: 22kN • hmotnost: 58g • výrobce: PETZL

PETZL Spelegyca postupový spojovací prostředek


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.