Srovnání cen » Sport a fitness » Horolezectví » Karabiny » Srovnání cen Petzl Djinn Straight

Karabiny

Petzl Djinn Straight

Hodnocení: 12x
  • 3.75

Táhne vás to ven na skály? Karabina Petzl Djinn Straight je ideální pro horolezce, kteří chtějí začít slézat větší kamínky s odolnějším vybavením. Průřez tvaru H zajistí vysokou pevnost, ačkoli karabina váží jen 45 gramů. Hladký průchod lana podpoří široké styčné plochy. Manipulaci usnadní velká světlost otevřené západky. Nechtěnému zachycení pomáhá bránit zámek se systémem KeyLock. Karabina splňuje certifikaci EN 12275. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Petzl Djinn Straight

Kategorie Karabiny
Výrobce Petzl
Nejnižší cena 179 Kč

PETZL karabina DJINN rovná Karabina DJINN se vyrábí ve dvou typech a to s rovnou, nebo prohnutou západkou. Je určena pro horolezce, kteří chtějí začít s lezením venku na skalách s odolným vybavením. Velká světlost otevřené západky usnadňuje manipulaci. Průřez tvaru písmene H nabízí vyvážený poměr hmotnosti a pevnosti. Rozšířené styčné plochy umožňují hladší průchod lana a snižují opotřebení karabiny. Systém zámku KeyLock zabraňuje zachycení karabiny při manipulaci. U rovné západky tvarovaný povrch zlepšuje » ... a dál?

Produkt Petzl Djinn Straight

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Novinky z okolí


Petzl Delta

Petzl Delta

od 135 Kč

Petzl Djinn Bent

Petzl Djinn Bent

od 179 Kč

Petzl Finesse 10 cm

Petzl Finesse 10 cm

od 124 Kč

Petzl Go

Petzl Go

od 149 Kč

Petzl Delta 10 mm

Petzl Delta 10 mm

od 169 Kč

Petzl Delta 8 mm

Petzl Delta 8 mm

od 169 Kč

Petzl Djinn Straight - parametry

Název produktu: Petzl Djinn Straight
Výrobce: Petzl
Minimální cena: 179 Kč
Maximální cena: 210 Kč
Ušetríte až: 31 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.75 bodů z 5
Počet hodnocení: 12 x
Hodnocení:
  • 3.75
Podrobný popis:

PETZL karabina DJINN rovná Karabina DJINN se vyrábí ve dvou typech a to s rovnou, nebo prohnutou západkou. Je určena pro horolezce, kteří chtějí začít s lezením venku na skalách s odolným vybavením. Velká světlost otevřené západky usnadňuje manipulaci. Průřez tvaru písmene H nabízí vyvážený poměr hmotnosti a pevnosti. Rozšířené styčné plochy umožňují hladší průchod lana a snižují opotřebení karabiny. Systém zámku KeyLock zabraňuje zachycení karabiny při manipulaci. U rovné západky tvarovaný povrch zlepšuje uchopení při otevírání karabiny.   Parametry produktu PETZL DJINN rovná : Typ: karabina Barva: šedá Pevnost v podélné ose: 23kN Pevnost v příčné ose: 8kN Pevnost s otevřenou západkou: 9kN Světlost: 24mm Hmotnost: 45g Materiál: hliník Certifikace: EN 12275 Záruka: 3 roky   Tato karabina je také dostupná s prohnutou západkou.

Velmi odolná karabina pro začátečníky mezi lezením po skalách. Snadná manipulace s karabinou díky velké světlosti západky. Systém key-lock proti zachycení karabiny při manipulaci.


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.