Srovnání cen » Sport a fitness » Horolezectví » Karabiny » Srovnání cen Petzl AMD triact-lock

Karabiny

Petzl AMD triact-lock

Hodnocení: 117x
  • 3.99145

Neváží moc, ale unese mnoho. Karabina Petzl AMD triact-lock je lehká a přesto pořádně silná. Splňuje certifikaci EN 362. Díky 3D průřezu ve tvaru H nabízí v poměru k vlastní váze excelentní pevnost. Je ideální k připojení slaňovací brzdy RIG na konci smyčky. Manipulaci zjednoduší systém Key-Lock a automatická pojistka. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.66667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Petzl AMD triact-lock

Kategorie Karabiny
Výrobce Petzl
Nejnižší cena 559 Kč

Asymetrická hliníková karabina tvaru písmene D je zvlášť vhodná k připojení různých prostředků, jako např. slaňovací brzdy, nebo na konce spojovacích prostředků. Díky novému 3D tvaru (průřez tvaru písmene H) se snížila její hmotnost při stejné pevnosti. Její plynulý vnitřní tvar a systém zámku KeyLock usnadňují manipulaci. Zvláště upravená pro spojení vybavení a použití na konci spojovacího prostředku Výborný poměr pevnosti a hmotnosti Zámek Keylock pomáhá předcházet zachycení karabiny při » ... a dál?

Produkt Petzl AMD triact-lock

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Petzl AMD triact-lock - parametry

Název produktu: Petzl AMD triact-lock
Výrobce: Petzl
Minimální cena: 559 Kč
Maximální cena: 690 Kč
Ušetríte až: 131 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.99 bodů z 5
Počet hodnocení: 117 x
Hodnocení:
  • 3.99145
Podrobný popis:

PETZL karabina AmD TRIACT-LOCK 2016 PETZL AMD  je asymetrická karabina tvaru písmene D s automatickou pojistkou TRIACT-LOCK . 3D tvar (průřez tvaru písmene H) jí zajišťuje mimořádnou pevnost v poměru k váze. Je vhodná pro použití na konci smyčky a k připnutí slaňovací brzdy RIG . Karabinu rychle odjistíte posunutím a otočením pojistky. Parametry produktu PETZL AM'D TRIACT-LOCK 2016 : Typ: karabina s pojistkou Typ pojistky: TRIACT-LOCK Barva: šedá, černá (viz obrázek) Materiál: hliník Pevnost v podélné ose: 27kN Pevnost v příčné ose: 8kN Pevnost s otevřeným zámkem: 8kN Světlost: 24mm Hmotnost: 75g Certifikace: EN 362 Záruka: 3 roky Foto je ilustrační.

Asymetrická hliníková karabina tvaru písmene D je zvlášť vhodná k připojení různých prostředků, jako např. slaňovací brzdy, nebo na konce spojovacích prostředků. Díky novému 3D tvaru (průřez tvaru písmene H) se snížila její hmotnost při stejné pevnosti. Její plynulý vnitřní tvar a systém zámku KeyLock usnadňují manipulaci. Zvláště upravená pro spojení vybavení a použití na konci spojovacího prostředku Výborný poměr pevnosti a hmotnosti Zámek Keylock pomáhá předcházet zachycení karabiny při manévrování

Asymetrická hliníková karabina je vhodná pro připojení slaňovací brzdy atd. Díky průřezu je lehčí, ale stále pevná. Snadná manipulace díky systému key-lock.


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.