Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Petra Neomillnerová: Zjizvení

Próza - beletrie

Petra Neomillnerová: Zjizvení

Hodnocení: 1x
  • 4

Finále trilogie o čarodějce Moire.. Čas a poznání přináší všem vykoupení, ale také bolest a desiluzi. Má ve světě intriky a násilí obyčejná lidskost ještě místo? Kolébku tentokrát houpou zkrvavené ruce: Moire se v doprovodu rozhádané smečky přátel přichází do Ostwegenu, aby znovu vrátila Bratrstvo na výsluní. Je však ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78199
skladem

Jaké má kniha
Zjizvení
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petra Neomillnerová: Zjizvení koupíte i tady

Specifikace Petra Neomillnerová: Zjizvení

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 149 Kč

Tento rok se uzavře trilogie Písně čarodějky románem Zjizvení, na jehož konci hrdinové už zdaleka nebudou těmi, kteří do spletitého příběhu vstupovali. Moire se v doprovodu rozhádané smečky přátel vr ... a dál?

Produkt Petra Neomillnerová: Zjizvení

Petra Neomillnerová: Zjizvení - parametry

Název produktu: Petra Neomillnerová: Zjizvení
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 149 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 100 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Finále trilogie o čarodějce Moire.. Čas a poznání přináší všem vykoupení, ale také bolest a desiluzi. Má ve světě intriky a násilí obyčejná lidskost ještě místo? Kolébku tentokrát houpou zkrvavené ruce: Moire se v doprovodu rozhádané smečky přátel přichází do Ostwegenu, aby znovu vrátila Bratrstvo na výsluní. Je však ve velmi choulostivé situaci – svou loajalitu musí dělit mezi Layelu a Bratrstvo. Rabe je zmrzačený, Viero ve vězení a nepřátelé zvolí spíše jed v poháru než otevřený boj. Rány utržené ve špinavé posenské válce se hojí jen pomalu a na svět se chystá dítě.   Ukázka z textu V háji jsem se trochu vzpamatovala, a tak jen vztekle odmítnu, když mi chce Suntje vzít z ruky otěže mé klisny. Chci otevřít portál do Kalleswaldu sama, ale Rabe mě předejde. Mlčí, stejně jako Suntje a Grainne, a já dostávám strach. Připadá mi, že vědí něco co já ne. I dcera ve mně něco ví a neklidně se mele. Je mi trochu slabo, ale pořád ne dost, aby to oprávnilo ty vážné tváře. Pak vystoupím z portálu a Kalleswald vykřikne, zapře se kořeny a vtáhne mě do svého lůna. Omdlím tak rychle, že ani nestačím pustit otěže.   „Jed,“ je to první slovo, které řeknu po tom, co mě Rabe probere. „Není to kletba, je to jed. Působí pomalu, aby si člověk nestačil všimnout a bránit se.“  Rabe má ted’ oči jako hrob zasypaný vápnem. Ledové, mrtvé.  „Pomůže ti tohle místo?“  Pokrčím rameny. Bude se mi odsud líp odcházet, až přijde čas, to určitě, ale… Vina, že svou chybou zabíjím i dítě, na mě dopadne a já vím, že jen tak čekat nedokážu a že už dál ani nebudu chránit tu, kterou podezírám.  „Je dost možné, že se tady dokážu udržet. Zavolej mi Desmonda, a Rabe, pošli ted’ všechny pryč.“  Zvednu se ze země a s hrozným pocitem, že každý pohyb, který udělám, roznáší jed do těla, se vleču ke stromům. Rabe jde za mnou jako čestná garda, nebo možná jako kat.   „Zajdeš za ní?“ Vypadá tak nepříčetně, že ho raději přidržím za rameno, „ale nesmíš ji zabít, potřebujeme…“  „Protijed, já vím. Vypadám snad jako idiot,“ vyjede na mě.  „Vypadáš jako někdo, kdo ji jde oddělat.“  „Proč to udělala?“ Nejspíš to opravdu neví.  „Kvůli dítěti, o které jsi ochoten se starat. O to její jsi nebyl.“  „Ona přece žádný neměla,“ odplivne si Rabe.  „A nikdy ani žádný nečekala?“  „Dobře, možná čekala. Podívej, děvenko, víš, jak tyhle věci chodí.“  „To vím moc dobře.“  „Tak proč neotráví mě?“  To je otázka, která Rabeho trápí nejvíc. Já si vyčítám dítě, a on…  „Protože by musela přiznat, že vsadila na špatnýho koně, ztratila s tebou spoustu času, spletla se. Takhle si pořád může namlouvat, že jsem tě opentlila přes tvé otcovské pudy. Rabe, ona nepřemýšlí o tom, že jsem jí sebrala chlapa, dobře ví, že spolu nespíme. Já sebrala jejímu dítěti otce, a to je horší.“  „Já s ní žádný děti nechtěl,“ ted’ chytne on mě, opře mě o dub jako voják služku, i když s naprosto jinými úmysly. Trochu se motám.  „Já taky žádný dítě nechtěla,“ zamumlám nezřetelně. „Je v tom strach, co? Strach, že nás přes děti můžou dostat, mě tím spíš, s t


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.