Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petra Navrátilová: Finanční gramotnost - metodika

Učebnice/Odborná literatura

Petra Navrátilová: Finanční gramotnost - metodika

Hodnocení: 1x
  • 4

Příručka učitele k učebnici finanční gramotnosti.. Metodika učebnice finanční gramotnosti. Zabývá se základními principy financí, funkcí peněz, druhy plateb, hospodařením domácnosti, bankami, finančními produkty, problematickými situacemi apod. Publikace je dvoubarevná, plná cvičení, her, příkladů, názorných ukázek a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Finanční gramotnost - m..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petra Navrátilová: Finanční gramotnost - metodika koupíte i tady

Specifikace Petra Navrátilová: Finanční gramotnost - metodika

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 183 Kč

Metodika učebnice finanční gramotnosti. Zabývá se základními principy financí, funkcí peněz, druhy plateb, hospodařením domácnosti, bankami, finančními produkty, problematickými situacemi apod. Publikace je dvoubarevná, plná cvičení, her, příkladů, názorných ukázek a obrázků. Metodika výrazně rozšiřuje učebnici a postihuje přístup učitele k výuce předmětu, přináší doplňková témata, tipy pro výuku, vzorové příklady z praxe apod. Titul vychází z RVP Základního vzdělávání. Problematika financí je přímou součástí » ... a dál?

Produkt Petra Navrátilová: Finanční gramotnost - metodika

Petra Navrátilová: Finanční gramotnost - metodika - parametry

Název produktu: Petra Navrátilová: Finanční gramotnost - metodika
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 183 Kč
Maximální cena: 280 Kč
Ušetríte až: 97 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Příručka učitele k učebnici finanční gramotnosti.. Metodika učebnice finanční gramotnosti. Zabývá se základními principy financí, funkcí peněz, druhy plateb, hospodařením domácnosti, bankami, finančními produkty, problematickými situacemi apod. Publikace je dvoubarevná, plná cvičení, her, příkladů, názorných ukázek a obrázků. Metodika výrazně rozšiřuje učebnici a postihuje přístup učitele k výuce předmětu, přináší doplňková témata, tipy pro výuku, vzorové příklady z praxe apod. Titul vychází z RVP Základního vzdělávání. Problematika financí je přímou součástí vzdělávacích oborů Výchova k občanství a Člověk a svět práce. Titul má doložku MŠMT. Učebnice finanční gramotnosti. Zabývá se základními principy financí, funkcí peněz, druhy plateb, hospodařením domácnosti, bankami, finančními produkty apod. Publikace je dvoubarevná, plná cvičení, příkladů, názorných ukázek a obrázků. Titul vychází z aktualizovaného RVP Základní vzdělávání (platného od 1.9.2013). Problematika financí je přímou součástí vzděláva­cích oborů Výchova k občanství, Člověk a svět práce apod. Druhé vydání metodiky bylo velmi výrazně doplněno, přepracováno a rozšířeno. Metodika byla podrobena recenzentním a oponentním posudkům ze strany MŠMT a byly do ní zaneseny vznesené připomínky MŠMT, oponentů, učitelů i čtenářů. Jedná se tak o poměrně textově i obrazově odladěný materiál. Doložka MŠMT je v tuto chvíli před dokončením jednání o udělení - předpoklad udělení v září 2013. Anotace: K učebnici finanční gramotnosti vychází i metodická příručka s doplňkovými informacemi, zajímavými nápady, tipy a doporučeními do výuky.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.