Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Petr Voit: Český knihtisk mezi pozdní gotikou a renesancí II.

Knihy

Petr Voit: Český knihtisk mezi pozdní gotikou a renesancí II.

Hodnocení: 0x
  • 4

Český knihtisk mezi pozdní gotikou a renesancí II. - Petr Voit Publikace navazující na předchozí svazek (2013) zkoumá literaturu, knihtisk, knižní kulturu a čtenářství první poloviny 16. století. Ukazuje, jak se tyto sféry duchovního života rozvíjely pod vlivem husitské reformace pomalu, izolovaně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.9774
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Český knihtisk mezi poz..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Voit: Český knihtisk mezi pozdní gotikou a renesancí II. koupíte i tady

Specifikace Petr Voit: Český knihtisk mezi pozdní gotikou a renesancí II.

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 681 Kč

Kniha – autor Petr Voit, 936 stran, česky, . Publikace navazující na předchozí svazek (2013) zkoumá literaturu, knihtisk, knižní kulturu a čtenářství první poloviny 16. století. Ukazuje, jak se tyto sféry duchovního života rozvíjely pod vlivem husitské reformace pomalu, izolovaně a ve srovnání s cizinou specificky. Proto autor vede dialog s předlistopadovou paleobohemistikou, aby upozornil na záludnost tehdy i dnes schematicky užívaných klišé „renesance“ a „humanismus“. Kniha je tak příspěvkem k poznání » ... a dál?

Produkt Petr Voit: Český knihtisk mezi pozdní gotikou a renesancí II.

Petr Voit: Český knihtisk mezi pozdní gotikou a renesancí II. - parametry

Název produktu: Petr Voit: Český knihtisk mezi pozdní gotikou a renesancí II.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 681 Kč
Maximální cena: 855 Kč
Ušetríte až: 174 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Český knihtisk mezi pozdní gotikou a renesancí II. - Petr Voit Publikace navazující na předchozí svazek (2013) zkoumá literaturu, knihtisk, knižní kulturu a čtenářství první poloviny 16. století. Ukazuje, jak se tyto sféry duchovního života rozvíjely pod vlivem husitské reformace pomalu, izolovaně a ve srovnání s cizinou specificky. Proto autor vede dialog s předlistopadovou paleobohemistikou, aby upozornil na záludnost tehdy i dnes schematicky užívaných klišé „renesance“ a „humanismus“. Kniha je tak příspěvkem k poznání tradicionalismu, vzdělanosti a mentalit české společnosti 16. století, která byla kvůli náboženským prioritám zakotvena v pozdním středověku déle, než národovecky cítěná retrospektiva běžně předpokládá. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Literární vědy od Academia naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.