Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Vlček: Rakovina štítné žlázy

Učebnice/Odborná literatura

Petr Vlček: Rakovina štítné žlázy

Hodnocení: 1x
  • 4

Rakovina štítné žlázy – současné diagnostické a léčebné možnosti - Petr Vlček. Publikace je určena převážně laické veřejnosti. Jsou v ní uvedeny základní informace jak o současných možnostech primární diagnostiky (sonografie, cílená aspirační biopsie s cytologickým vyšetřením), tak i vlastní léčbě (chirurgická, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Rakovina štítné žlázy
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Vlček: Rakovina štítné žlázy koupíte i tady

Specifikace Petr Vlček: Rakovina štítné žlázy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 54 Kč

Publikace je určena převážně laické veřejnosti. Jsou v ní uvedeny základní informace jak o současných možnostech primární diagnostiky (sonografie, cílená aspirační biopsie s cytologickým vyšetřením), ... a dál?

Produkt Petr Vlček: Rakovina štítné žlázy

Petr Vlček: Rakovina štítné žlázy - parametry

Název produktu: Petr Vlček: Rakovina štítné žlázy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 54 Kč
Maximální cena: 75 Kč
Ušetríte až: 21 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Rakovina štítné žlázy – současné diagnostické a léčebné možnosti - Petr Vlček. Publikace je určena převážně laické veřejnosti. Jsou v ní uvedeny základní informace jak o současných možnostech primární diagnostiky (sonografie, cílená aspirační biopsie s cytologickým vyšetřením), tak i vlastní léčbě (chirurgická, radionuklidová). Zvláštní pozornost je věnována edukaci nemocných před vlastním nástupem na léčbu radiojodem; čtenář je podrobně seznámen s průběhem pobytu na lůžkovém oddělení a s principy radiační ochrany během hospitalizace i v následné domácí péči. V knize jsou uvedena základní statistická data, ze kterých vyplývá nárůst nízkorizikových karcinomů štítné žlázy (jsou vypracovávány nové diagnosticko-terapeutické algoritmy), je zveřejněna i úspěšnost současné léčby nemocných s diferencovaným a medulárním karcinomem štítné žlázy v ČR v porovnání se světem. Část publikace je věnována také nemocným s medulárním karcinomem, který vyžaduje jiné diagnostické i léčebné přístupy. Je popsána léčba pomocí 131I-MIBG, principy genetického testování nemocných s medulárním karcinomem a jejich pokrevních příbuzných a výhledově i možnosti genové terapie. Rakovina štítné žlázy – současné diagnostické a léčebné možnosti - Petr Vlček od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.