Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Šulista, Václav Prokopius: Krize svědomí

Učebnice/Odborná literatura

Petr Šulista, Václav Prokopius: Krize svědomí

Hodnocení: 1x
  • 4

Krize svědomí - Šulista Petr, Prokopius Václav. Autoři se pozastavují nad neutěšeným stavem společnosti a zamýšlejí se nad jeho příčinami. Rozebírají jednotlivé negativní jevy a lidské vlastnosti, jako je krutost, bezohlednost, zášť, chamtivost, závist, šikana a další, a tyto fenomény stavějí do protikladu s pokorou, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Krize svědomí
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Šulista, Václav Prokopius: Krize svědomí koupíte i tady

Specifikace Petr Šulista, Václav Prokopius: Krize svědomí

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 102 Kč

Autoři se pozastavují nad neutěšeným stavem společnosti a zamýšlejí se nad jeho příčinami. Rozebírají jednotlivé negativní jevy a lidské vlastnosti, jako je krutost, bezohlednost, zášť, chamtivost, zá ... a dál?

Produkt Petr Šulista, Václav Prokopius: Krize svědomí

Petr Šulista, Václav Prokopius: Krize svědomí - parametry

Název produktu: Petr Šulista, Václav Prokopius: Krize svědomí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 102 Kč
Maximální cena: 179 Kč
Ušetríte až: 77 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Krize svědomí - Šulista Petr, Prokopius Václav. Autoři se pozastavují nad neutěšeným stavem společnosti a zamýšlejí se nad jeho příčinami. Rozebírají jednotlivé negativní jevy a lidské vlastnosti, jako je krutost, bezohlednost, zášť, chamtivost, závist, šikana a další, a tyto fenomény stavějí do protikladu s pokorou, skromností, slušností a soucítěním. Upozorňují na narůstající absenci svědomí a na výrazný odklon od duchovních hodnot. Na konkrétních výpovědích ukazují, čeho všeho je člověk schopen a jak zlo kvůli nebývalému rozvoji společnosti začíná vážně ohrožovat samou podstatu života na této zemi. Řešení současného neutěšeného stavu autoři vidí ve vzájemné komunikaci, v kladení otázek a hledání odpovědí, ale především ve schopnosti si naslouchat a respektovat se. Právě těchto schopností se dnes mnohým bohužel nedostává. Cílem této knihy je přispět k zamyšlení se nad smyslem a významem našeho života a k uvědomění si jeho ceny a výjimečnosti. Život není bezcennou devizou, ale nejcennějším darem, jaký nám kdy byl dán, a tak je ho také třeba chápat. Krize svědomí - Šulista Petr, Prokopius Václav od nakladatelství Triton v kategorii | Psychologie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.