Petr Šabach: Babičky
Petr Šabach: Babičky

Petr Šabach: Babičky

80% 1x
od 196 Kč
Anotace: Humorně laděný román je příběhem dvou babiček s naprosto rozdílným politickým přesvědčením, jak jej s odstupem vnímá jejich dospělý vnuk. Jako v celé Šabachově tvorbě se i zde mísí osobní zkušenosti a zážitky s literární fikcí. Petr Šabach je jedním z nejplodněších autorů, jak by také ne, když nepíše žádné tlustopisy, právě naopak, knížky délky snesitelné a tím pádem formátu praktického. Všechny jeho knihy se tak vejdou do kabelky či…
Eshop.knihydobrovsky.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 29 Kč 5 dní
196 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Petr Šabach: Babičky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 196 Kč
Maximální cena: 196 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
4

Popis produktu

Anotace: Humorně laděný román je příběhem dvou babiček s naprosto rozdílným politickým přesvědčením, jak jej s odstupem vnímá jejich dospělý vnuk. Jako v celé Šabachově tvorbě se i zde mísí osobní zkušenosti a zážitky s literární fikcí. Petr Šabach je jedním z nejplodněších autorů, jak by také ne, když nepíše žádné tlustopisy, právě naopak, knížky délky snesitelné a tím pádem formátu praktického. Všechny jeho knihy se tak vejdou do kabelky či náprsní kapsy, takže je lze brát pěkně s sebou. Nepodíváte se na další jeho knihy? DALŠÍ KNIHY AUTORA PETRA ŠABACHA Komentář: Petr Šabach je jedním z nejplodněších autorů, jak by také ne, když nepíše žádné tlustopisy, právě naopak, knížky délky snesitelné a tím pádem formátu praktického. Všechny jeho knihy se tak vejdou do kabelky či náprsní kapsy, takže je lze brát pěkně s sebou. Nepodíváte se na další jeho knihy? DALŠÍ KNIHY AUTORA PETRA ŠABACHA Humorně laděný román je příběhem dvou babiček s naprosto rozdílným politickým přesvědčením, jak jej s odstupem vnímá jejich dospělý vnuk. Jako v celé Šabachově tvorbě se i zde mísí osobní zkušenosti a zážitky s literární fikcí.Petr Šabach (1951) absolvoval filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Byl zamstnán jako technický redaktor, metodik, noční hlídač, inventurník, odborný referent. V současné dob se vnuje pouze literární tvorb a díky svému laskavému humoru patří mezi nejčtenjší české autory. Ve svých povídkách a novelách navazuje na hrabalovskou tradici. Jeho knihy se staly námty divácky úspšných filmů Šakalí léta, Pelíšky, Pupendo a U m dobrý.

Recenze

Celkové hodnocení

80
80% 1x
5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Vaše recenze

Jack87

4 z 5
27.11.2015

Typicky pelíškovský humor, začátek chytne, závěr je ale slabší. Přiznám se, že jsem měla za dva dny problém vzpomenout si, jak to vlastně skončilo.

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze