MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Petr Šabach: Babičky

Próza - beletrie

Petr Šabach: Babičky

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788071855842

Anotace: Humorně laděný román je příběhem dvou babiček s naprosto rozdílným politickým přesvědčením, jak jej s odstupem vnímá jejich dospělý vnuk. Jako v celé Šabachově tvorbě se i zde mísí osobní zkušenosti a zážitky s literární fikcí. Petr Šabach je jedním z nejplodněších autorů, jak by také ne, když nepíše žádné ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85948

Jaké má kniha
Babičky
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Petr Šabach: Babičky

Čerstvá hodnocení Petr Šabach: Babičky

  • 4

Jack87, 27. listopadu 2015

Typicky pelíškovský humor, začátek chytne, závěr je ale slabší. Přiznám se, že jsem měla za dva dny problém vzpomenout si, jak to vlastně skončilo.


Specifikace Petr Šabach: Babičky

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 196 Kč

Babičky - Petr Šabach Humorně laděný román je příběhem dvou babiček s naprosto rozdílným politickým přesvědčením, jak jej s odstupem vnímá jejich dospělý vnuk. Jako v celé Šabachově tvorbě se i zde mísí osobní zkušenosti a zážitky s literární fikcí. z kategorie Knihy | Beletrie | Česká a slovenská beletrie od Paseka naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! ... a dál?

Produkt Petr Šabach: Babičky

Petr Šabach: Babičky - parametry

Název produktu: Petr Šabach: Babičky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 196 Kč
Maximální cena: 196 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Humorně laděný román je příběhem dvou babiček s naprosto rozdílným politickým přesvědčením, jak jej s odstupem vnímá jejich dospělý vnuk. Jako v celé Šabachově tvorbě se i zde mísí osobní zkušenosti a zážitky s literární fikcí. Petr Šabach je jedním z nejplodněších autorů, jak by také ne, když nepíše žádné tlustopisy, právě naopak, knížky délky snesitelné a tím pádem formátu praktického. Všechny jeho knihy se tak vejdou do kabelky či náprsní kapsy, takže je lze brát pěkně s sebou. Nepodíváte se na další jeho knihy? DALŠÍ KNIHY AUTORA PETRA ŠABACHA Komentář: Petr Šabach je jedním z nejplodněších autorů, jak by také ne, když nepíše žádné tlustopisy, právě naopak, knížky délky snesitelné a tím pádem formátu praktického. Všechny jeho knihy se tak vejdou do kabelky či náprsní kapsy, takže je lze brát pěkně s sebou. Nepodíváte se na další jeho knihy? DALŠÍ KNIHY AUTORA PETRA ŠABACHA Humorně laděný román je příběhem dvou babiček s naprosto rozdílným politickým přesvědčením, jak jej s odstupem vnímá jejich dospělý vnuk. Jako v celé Šabachově tvorbě se i zde mísí osobní zkušenosti a zážitky s literární fikcí.Petr Šabach (1951) absolvoval filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Byl zamstnán jako technický redaktor, metodik, noční hlídač, inventurník, odborný referent. V současné dob se vnuje pouze literární tvorb a díky svému laskavému humoru patří mezi nejčtenjší české autory. Ve svých povídkách a novelách navazuje na hrabalovskou tradici. Jeho knihy se staly námty divácky úspšných filmů Šakalí léta, Pelíšky, Pupendo a U m dobrý.


Recenze Petr Šabach: Babičky

Jack87, 27. listopadu 2015Typicky pelíškovský humor, začátek chytne, závěr je ale slabší. Přiznám se, že jsem měla za dva dny problém vzpomenout si, jak to vlastně skončilo.
Hodnocení:
  • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Petr Šabach: Babičky

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.