MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy poezie » Srovnání cen Petr Rýdl: JednoDuše

Knihy poezie

Petr Rýdl: JednoDuše

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788026054054

Autor : Petr Rýdl, Tak jako se hezky poslouchají písně Jaromíra Nohavici nebo Tomáše Kluse, tak samozřejmě se čtou básně v knize JednoDuše. Texty Petra Rýdla jsou natolik hravé a melodické, že by se klidně mohly stát písněmi. Autor píše přímo a uchopitelně o obyčejných věcech, každodenních pocitech, lásce, zkrátka o ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.52222
skladem

Jaké má kniha
JednoDuše
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Petr Rýdl: JednoDuše

Kategorie Knihy poezie
Nejnižší cena 62 Kč

Tak jako se hezky poslouchají písně Jaromíra Nohavici nebo Tomáše Kluse, tak samozřejmě se čtou básně v knize JednoDuše. Texty Petra Rýdla jsou natolik hravé a melodické, že by se klidně mohly stát písněmi. Autor píše přímo a uchopitelně o obyčejných věcech, každodenních pocitech, lásce, zkrátka o životě v dnešní době, která se může jevit náročná a složitá. Básně sestavené do čtyř tématických kapitol naopak pojmenovávají věci přímo, jednoduše, jakoby mimochodem. Hravost a veselost celkového dojmu z knihy umocňují » ... a dál?

Produkt Petr Rýdl: JednoDuše

Výrobek Petr Rýdl: JednoDuše neprodává žádný internetový obchod zařazený na Srovname.cz. Můžete zkusit podobné produkty.

Petr Rýdl: JednoDuše - parametry

Název produktu: Petr Rýdl: JednoDuše
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 62 Kč
Maximální cena: 178 Kč
Ušetríte až: 116 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Petr Rýdl, Tak jako se hezky poslouchají písně Jaromíra Nohavici nebo Tomáše Kluse, tak samozřejmě se čtou básně v knize JednoDuše. Texty Petra Rýdla jsou natolik hravé a melodické, že by se klidně mohly stát písněmi. Autor píše přímo a uchopitelně o obyčejných věcech, každodenních pocitech, lásce, zkrátka o životě v dnešní době, která se může jevit náročná a složitá. Básně sestavené do čtyř tématických kapitol naopak pojmenovávají věci přímo, jednoduše, jakoby mimochodem. Hravost a veselost celkového dojmu z knihy umocňují početné barevné obrazy výtvarnice Taťjany Macholdové, které zcela samozřejmě korespondují s texty. Kniha JednoDuše vám pomůže se na chvíli zastavit a společně s texty a obrazy pochopit krásu každodennosti. Potěší i ty čtenáře, pro které je poezie spíše novinkou. Druh sortimentu : Kniha, JednoDuše, Jazyk : Čeština, Počet stran : 144 JednoDuše - Jan Rýdl. Soubor 39 básní s ilustracemi od Táně Macholdové Básně jsou psány spontánně, jednoduše, v textech čtenář nenalezne žádné složitosti či jinotaje, jsou psány s jednoduchým přístupem k životu, protože v současnosti si tento často zbytečně komplikujeme a nevidíme jednoduchá řešení, které jsou přitom většinou správná. JednoDuše - Jan Rýdl od nakladatelství PRESCO GROUP, a.s. v kategorii Beletrie | Poezie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Přidat recenzi pro Petr Rýdl: JednoDuše

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.