Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Mikeš: Aplikace mezinárodního práva v právním řádu ČR pohledem teorie a soudní praxe

Učebnice/Odborná literatura

Petr Mikeš: Aplikace mezinárodního práva v právním řádu ČR pohledem teorie a soudní praxe

Hodnocení: 1x
  • 4

Monografie přibližuje právní úpravu a navazující rozhodovací praxi českých soudů při aplikaci pramenů mezinárodního práva. Je zaměřena na rozhodování Ústavního soudu, jakož i Nejvyššího soudu a Nejvyššího správního soudu. Představuje ucelený obraz výkladu vztahu mezinárodního a vnitrostátního práva podávaný ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Mikeš: Aplikace mezinárodního práva v právním řádu ČR pohledem teorie a soudní praxe koupíte i tady

Specifikace Petr Mikeš: Aplikace mezinárodního práva v právním řádu ČR pohledem teorie a soudní praxe

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 361 Kč

Monografie přibližuje právní úpravu a navazující rozhodovací praxi českých soudů při aplikaci pramenů mezinárodního práva. Je zaměřena na rozhodování Ústavního soudu, jakož i Nejvyššího soudu a Nej ... a dál?

Produkt Petr Mikeš: Aplikace mezinárodního práva v právním řádu ČR pohledem teorie a soudní praxe

Petr Mikeš: Aplikace mezinárodního práva v právním řádu ČR pohledem teorie a soudní praxe - parametry

Název produktu: Petr Mikeš: Aplikace mezinárodního práva v právním řádu ČR pohledem teorie a soudní praxe
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 361 Kč
Maximální cena: 673 Kč
Ušetríte až: 312 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Monografie přibližuje právní úpravu a navazující rozhodovací praxi českých soudů při aplikaci pramenů mezinárodního práva. Je zaměřena na rozhodování Ústavního soudu, jakož i Nejvyššího soudu a Nejvyššího správního soudu. Představuje ucelený obraz výkladu vztahu mezinárodního a vnitrostátního práva podávaný soudy a přibližuje pravidla pro aplikaci mezinárodního práva vyplývající z ústavních i dalších zákonů.

Jádro knihy tvoří aktuální právní úprava, autor však představuje i její vývoj od vzniku Československa, pokud může být inspirující pro současnost. Podává podrobný rozbor tzv. euronovely Ústavy ČR a porovnává Českou a polskou právní úpravu v této oblasti, která je s ohledem na svou blízkost v mnohém inspirující. Kniha je dosud nejrozsáhlejším a nejucelenějším pojednáním o mezinárodním právu v rozhodovací praxi českých soudů, které zároveň není pouhým shrnutím judikatury a literatury, ale přináší i zcela nové pohledy na postavení mezinárodního práva v českém právu. Publikace: Aplikace mezinárodního práva v právním řádu ČR pohledem teorie a soudní praxe - Petr Mikeš. Publikace: Aplikace mezinárodního práva v právním řádu ČR pohledem teorie a soudní praxe - Petr Mikeš. Petr MikešWolters Kluwer, edice Právní monografieKniha, čeština, 324 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.