Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Kukal, Svatava Janoušková: Environmentální výchova v příbězích

Učebnice/Odborná literatura

Petr Kukal, Svatava Janoušková: Environmentální výchova v příbězích

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Kniha přináší 17 otevřených příběhů, jejichž zápletky souvisejí s environmentálními tématy. Kniha přináší sedmnáct otevřených příběhů, jejichž zápletky souvisejí s tématy environmentální výchovy. Každý z příběhů je zakončen otázkou, již mají žáci s využitím svých znalostí z oblasti přírody a její ochrany zodpovědět, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Kukal, Svatava Janoušková: Environmentální výchova v příbězích koupíte i tady

Specifikace Petr Kukal, Svatava Janoušková: Environmentální výchova v příbězích

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 79 Kč

Kniha přináší sedmnáct otevřených příběhů, jejichž zápletky souvisejí s tématy environmentální výchovy. Každý z příběhů je zakončen otázkou, již mají žáci s využitím svých znalostí z oblasti přírody a její ochrany zodpovědět, a zápletku tak vyřešit. Aktéry jednotlivých příběhů jsou osmáci Robin a Katka, hrdinové ve věku předpokládané cílové skupiny. Ti jednak zaručují soudržnost knihy jako celku, jednak ji svými jazykovými a stylistickými prostředky i celkovým obrazem chování žákům zpřístupňují. V případech, kdy » ... a dál?

Produkt Petr Kukal, Svatava Janoušková: Environmentální výchova v příbězích

Petr Kukal, Svatava Janoušková: Environmentální výchova v příbězích - parametry

Název produktu: Petr Kukal, Svatava Janoušková: Environmentální výchova v příbězích
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 79 Kč
Maximální cena: 103 Kč
Ušetríte až: 24 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Kniha přináší 17 otevřených příběhů, jejichž zápletky souvisejí s environmentálními tématy. Kniha přináší sedmnáct otevřených příběhů, jejichž zápletky souvisejí s tématy environmentální výchovy. Každý z příběhů je zakončen otázkou, již mají žáci s využitím svých znalostí z oblasti přírody a její ochrany zodpovědět, a zápletku tak vyřešit. Aktéry jednotlivých příběhů jsou osmáci Robin a Katka, hrdinové ve věku předpokládané cílové skupiny. Ti jednak zaručují soudržnost knihy jako celku, jednak ji svými jazykovými a stylistickými prostředky i celkovým obrazem chování žákům zpřístupňují. V případech, kdy žáci váhají nad tím, jakým směrem by se měly jejich úvahy ubírat, mohou využít oddílu Nápovědy. Pokud ani potom řešení neodhalí, najdou je ve stejnojmenném oddíle Řešení. Ta ovšem nepřináší jen izolované odpovědi na otázky za příběhy, ale také řadu doplňujících informací, a naznačují tak širší kontext řešené problematiky. Pro doplnění výuky jsou vždy za kategorií Řešení ještě zařazeny otázky, které environmentální problematiku dále rozšiřují. Environmentální výchova - FORTUNA - Jazyk: CZ - ISBN: 80-7373-024-3 - Kniha Environmentální výchova v příbězích - Svatava Janoušková; Petr Kukal


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.