Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Petr Dvořáček: To nejzajímavější z měst a obcí

Knihy naučná literatura

Petr Dvořáček: To nejzajímavější z měst a obcí

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: To nejzajímavější z měst a obcí - Dvořáček Petr. Historická města a obce jsou vedle hradů a zámků nejcennější součástí českého kulturního dědictví. Najdeme v nich velkolepost kostelů, nádheru přepychových šlechtických paláců i skromnějších měšťanských domů a nejskromnější památky lidové architektury. Ke ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67

Jaké má kniha
To nejzajímavější z měs..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Dvořáček: To nejzajímavější z měst a obcí koupíte i tady

Specifikace Petr Dvořáček: To nejzajímavější z měst a obcí

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 135 Kč

Historická města a obce jsou vedle hradů a zámků nejcennější součástí českého kulturního dědictví. Najdeme v nich velkolepost kostelů, nádheru přepychových šlechtických paláců i skromnějších měšťanských domů a nejskromnější památky lidové architektury. Ke koloritu historických měst náleží často také romantické středověké hradby s branami a honosné radniční budovy. Statut městských památkových rezervací a zón pomohl většinu urbanistických celků zachránit a dnes se alespoň náměstí mohou ukázat zas v plné kráse. » ... a dál?

Produkt Petr Dvořáček: To nejzajímavější z měst a obcí

Petr Dvořáček: To nejzajímavější z měst a obcí - parametry

Název produktu: Petr Dvořáček: To nejzajímavější z měst a obcí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 135 Kč
Maximální cena: 189 Kč
Ušetríte až: 54 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: To nejzajímavější z měst a obcí - Dvořáček Petr. Historická města a obce jsou vedle hradů a zámků nejcennější součástí českého kulturního dědictví. Najdeme v nich velkolepost kostelů, nádheru přepychových šlechtických paláců i skromnějších měšťanských domů a nejskromnější památky lidové architektury. Ke koloritu historických měst náleží často také romantické středověké hradby s branami a honosné radniční budovy. Statut městských památkových rezervací a zón pomohl většinu urbanistických celků zachránit a dnes se alespoň náměstí mohou ukázat zas v plné kráse. Některá města i jedna vesnice patří dnes dokonce do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Tato kniha chce čtenáře provázet slovem i obrazem nejkrásnějšími městy a vybranými obcemi České republiky (s výjimkou Prahy) a inspirovat je k cestám za krásami naší země. Publikace: To nejzajímavější z měst a obcí - Dvořáček Petr. To nejzajímavější z měst a ob. - Rubico - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná s přebalem lesklá - 168 str. - ISBN: 978-80-7346-112-6 - Knih Petr DvořáčekRubico 2010Kniha, čeština, 168 stran


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.