Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Peter May: Sál smrti

Próza - beletrie

Peter May: Sál smrti

Hodnocení: 1x
  • 5

Margaret Campbellová a Li Jen ve třetím díle čínských thrillerů.; V hromadném hrobě v Šanghaji je nalezeno osmnáct znetvořených, rozkouskovaných; ženských těl. Li je vyslán na místo, protože objevené mrtvoly mohou mít spojitost se starou; nevyřešenou vraždou v Pekingu. Čeká ho pohled na hrůzný zločin, jaký v Číně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Jaké má kniha
Sál smrti
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Peter May: Sál smrti koupíte i tady

Specifikace Peter May: Sál smrti

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 143 Kč

Margaret Campbellová a Li Jen ve třetím díle čínských thrillerů. V hromadném hrobě v Šanghaji je nalezeno osmnáct znetvořených a rozřezaných ženských těl. Li je na místo činu vyslán, protože objevené mrtvoly mohou souviset se starou nevyřešenou vraždou v Pekingu. Čeká ho pohled na hrůzný zločin, jaký v Číně dosud nemá obdoby. Margaret mezitím musí čelit pochybnostem ohledně složitého vztahu s Lim. Když se po pohřbu svého otce vrátí ze Spojených států, zjistí, že jejich společný život, milostný i pracovní, může být » ... a dál?

Produkt Peter May: Sál smrti

Peter May: Sál smrti - parametry

Název produktu: Peter May: Sál smrti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 143 Kč
Maximální cena: 329 Kč
Ušetríte až: 186 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Margaret Campbellová a Li Jen ve třetím díle čínských thrillerů.; V hromadném hrobě v Šanghaji je nalezeno osmnáct znetvořených, rozkouskovaných; ženských těl. Li je vyslán na místo, protože objevené mrtvoly mohou mít spojitost se starou; nevyřešenou vraždou v Pekingu. Čeká ho pohled na hrůzný zločin, jaký v Číně dosud neměl; obdoby.; Margaret mezitím musí čelit pochybnostem o divokém vztahu s Lim a jeho vlivu na jejich; profesionální spolupráci. Když se však po pohřbu svého otce vrátí ze Spojených států, zjistí,; že jakýkoli vztah s Lim, milostný i pracovní, může být nyní v ohrožení. Mej-Ling, zástupkyně; velitele místního kriminálního oddělení, s Lim úzce spolupracuje a podle všeho nechce zůstat; pouze u toho. Jak může Margaret, „cizí ďábel“, soupeřit se ženou, která je Limu po všech; stránkách blíž?; Když vyšetřovatelé dospějí k děsivému zjištění, že ženy byly pitvány zaživa, s hrůzou si; uvědomí, že mají co do činění s nelidským monstrem. Čím blíže jsou na stopě; chladnokrevnému zabijákovi, tím je jistější, že se budou muset postavit nejen jemu, ale; i vlastním nočním můrám.; -----; Vzrušující trhák kombinující napětí, které vás vtlačí do křesla, s fascinujícím obrazem; moderní Číny. - Irish Independent; Napínavé dějové zvraty, nádherně vylíčená čínská kultura a nevyřešený vztah mezi Lim; a Campbellovou dělají z knihy zásadní čtení. Žádná z detektivek odehrávajících se v moderní; Číně není tak provokativní jako Mayova série. - Library Journal; Peter May (nar. 1951) pochází z Glasgow, nyní žije ve Francii. Pracoval jako novinář a; televizní scenárista. V současné době se živí jako spisovatel. Celosvětové renomé získal; šestidílnou sérií čínských thrillerů s mladým čínským komisařem Li Jenem a; americkou soudní lékařkou Margaret Campbellovou. První dva díly této série, Pán; ohně a Čtvrtá oběť, vyšly i česky (Host 2015). Do češtiny byla přeložena také Mayova; úspěšná trilogie z ostrova Lewis, zahrnující romány Skála (2009; česky Host 2013), Muž z; ostrova Lewis (2012; česky Host 2014) a Šachové figurky (2013; česky Host 2014). Peter May; v současnosti píše sérii Akta Enzo, odehrávající se ve Francii, jejíž první díl Výjimeční; lidé (2006) vyšel v Hostu v roce 2015. Román Ostrov Entry (2014) byl na skotském festivalu; krimi literatury Bloody Scotland vyhlášen Detektivkou roku 2014. V říjnu 2014 získal cenu; Best Read of the Year organizace ITV Specsavers Crime Thriller Club. Autor Petr May zasadil první dva díly šestidílné serie Čínských thrillerů Pán ohně a Čtvrtá oběť do Pekingu, hlavního města Číny. Třetí díl, Sál smrti, se odehrává V Šanghaji. Při slavnostním zahájení stavby americko-čínské banky se za dramatických okolností jáma s množstvím rozřezaných lidských těl. Kdo stojí za hrůzným zločinem? Po prvním ohledání se zjistí, že se jedná převážně o mladé ženy, pravděpodobně operované a n ásledně surově rozřezané. Li Jen je z Pekingu poslán do Šanghaje, protože se zdá, že zločin by mohl souviset s podivnou, nevyřešenou vraždou mladé ženy v P


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.