Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Penny McLean: Strážní andělé

Knihy naučná literatura

Penny McLean: Strážní andělé

Hodnocení: 1x
  • 4

Měli jste někdy pocit, že vám našeptává rady nějaký vnitřní hlas? A co když to není vnitřní hlas, ale váš strážný anděl nebo duchovní průvodce? Vydejte se na dobrodružnou cestu za poznáním těchto bytostí z jiného světa. První část knihy se věnuje strážným andělům. Dozvíme se v ní něco o tom, kde všude můžeme o ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Strážní andělé
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Penny McLean: Strážní andělé koupíte i tady

Specifikace Penny McLean: Strážní andělé

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 170 Kč

Strážní andělé mohou vstupovat do našeho života jako čistá energie i jako pomáhající lidé a vysílat svá poselství jako ochranné teplo či varující hlas. Tato publikace vás seznámí s myšlenkovým bohatstvím a pestrostí jevových forem našich spirituálních průvodců. S inspirativní jasností autorka ukazuje, jak s nimi můžeme navázat kontakt a kolika rozmanitými způsoby nám mohou pomáhat. Otevřete svá srdce a naučte se vnímat poselství svých duchovních pomocníků, neboť to jsou často drobnosti, které nesou znamení vašich » ... a dál?

Produkt Penny McLean: Strážní andělé

Penny McLean: Strážní andělé - parametry

Název produktu: Penny McLean: Strážní andělé
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 170 Kč
Maximální cena: 268 Kč
Ušetríte až: 98 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Měli jste někdy pocit, že vám našeptává rady nějaký vnitřní hlas? A co když to není vnitřní hlas, ale váš strážný anděl nebo duchovní průvodce? Vydejte se na dobrodružnou cestu za poznáním těchto bytostí z jiného světa. První část knihy se věnuje strážným andělům. Dozvíme se v ní něco o tom, kde všude můžeme o andělech najít zmínku, do jakých skupin jsou rozděleni andělé v Bibli a co přesně má na starosti který z archandělů. Dozvíme se také, jak navázat kontakt se svým strážným andělem a jak nám může pomoci. Druhá část knihy pojednává už přímo o duchovních průvodcích. Zabývá se hodně spiritualismem, jeho kořeny, zlatou érou, i důvody jeho úpadku. Opět zde nalezneme několik postupů, jak navázat kontakt s duchovními průvodci, a kromě toho i návody na relaxační techniky a duchovní práci ve skupině, ve dvojici i o samotě. Je zde zmíněno i téma minulých životů. Závěrem se dozvíme i něco o dalších neviditelných pomocnících. Knihu uzavírají poznámky k jednotlivým kapitolám (spolu s odkazy na citované knihy) a stručné vysvětlivky. Strážní andělé mohou vstupovat do našeho života jako čistá energie i jako pomáhající lidé vysílat svá poselství coby ochranné teplo nebo varující hlas. Autorka s inspirující jasností ukazuje, jak s nimi můžeme navázat kontakt a kolika způsoby nám mohou pomáhat. Otevřete svá srdce a naučte se vnímat poselství svých duchovních pomocníků,neboť to jsou často drobnosti,které nesou znamení vašich strážných duchů a svědčí o jejich velké moudrosti. Obsah: Předmluva: Strážní andělé, nebo strážní andělé 1.Jak člověk a anděl spoupůsobí 2.Jak spolu člověk a annděl hovoří 3.Jak rozumíme řeci andělů 4.O tajemství pozorného myšlení 5.O strážcích spánku a smrti 6.Lidský osud a osudoví andělé 7.Co se smí povědět o strážcích prahu 8.Jak andělé působí při léčení 9.Jakou roli hrají naši andělé v partnerství 10.Miluj svého anděla Preklad: Eduard Světlík Autor: McLean Penny; Půvabný příběh o úloze a působení strážních andělů v našich životech. Autorka ukazuje, jak s nimi můžeme navázat kontakt a jakými rozmanitými způsoby nám můžou pomáhat. Stačí jim otevřít své srdce, ... O podstatě a působení našich duchovních vůdců - Fontána - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná s přebalem matná - 184 str. - ISBN: 80-7336-4 Penny McLeanO podstatě a působení našich duchovních vůdcůFontána 2007Kniha, čeština, 184 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.