Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Pavlína Piťhová, Kateřina Štechová: Léčba inzulinovou pumpou

Učebnice/Odborná literatura

Pavlína Piťhová, Kateřina Štechová: Léčba inzulinovou pumpou

Hodnocení: 1x
  • 4

Léčba inzulinovou pumpou – aneb každodenní život rodiny Novákovy - Pavlína Piťhová, Kateřina Štechová. Kniha pro pacienty se zaměřuje na léčbu inzulinovou pumpou s důrazem na praktické aspekty. Jednotlivé problémy resp. jejich řešení jsou čtenářům demonstrovány na příkladu smyšlené rodiny Novákových, kde otec i dcera ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Léčba inzulinovou pumpou
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavlína Piťhová, Kateřina Štechová: Léčba inzulinovou pumpou koupíte i tady

Specifikace Pavlína Piťhová, Kateřina Štechová: Léčba inzulinovou pumpou

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 178 Kč

Kniha pro pacienty se zaměřuje na léčbu inzulinovou pumpou s důrazem na praktické aspekty. Jednotlivé problémy resp. jejich řešení jsou čtenářům demonstrovány na příkladu smyšlené rodiny Novákovýc ... a dál?

Produkt Pavlína Piťhová, Kateřina Štechová: Léčba inzulinovou pumpou

Pavlína Piťhová, Kateřina Štechová: Léčba inzulinovou pumpou - parametry

Název produktu: Pavlína Piťhová, Kateřina Štechová: Léčba inzulinovou pumpou
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 178 Kč
Maximální cena: 295 Kč
Ušetríte až: 117 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Léčba inzulinovou pumpou – aneb každodenní život rodiny Novákovy - Pavlína Piťhová, Kateřina Štechová. Kniha pro pacienty se zaměřuje na léčbu inzulinovou pumpou s důrazem na praktické aspekty. Jednotlivé problémy resp. jejich řešení jsou čtenářům demonstrovány na příkladu smyšlené rodiny Novákových, kde otec i dcera jsou léčeni pro diabetes 1. typu inzulinovou pumpou. Za každou kapitolou pak následuje shrnutí nejdůležitějších poznatků vyplývajících z dané kapitoly. Kniha je koncipována tak, aby čtenář byl zábavnou a didaktickou formou seznámen opravdu se všemi problémy i výhodami, které každodenní užívání inzulinové pumpy přináší. V úvodu je pro úplnost pojednáno o diabetu jako takovém, jeho formách, jak vzniká a jak se projevuje. Druhá část úvodu je věnována léčebným možnostem diabetu a indikacím zahájení léčby inzulinovou pumpou. Poté je již pozornost zcela soustředěna na opravdu praktické aspekty, jako je aplikace infuzních setů, péče o místo vpichu, nastavení pumpy, výběr jednotlivých forem bolusových a bazálních dávek s ohledem např. na různé druhy jídel či pohybovou aktivitu. Dále jsou rozebírány situace, jako je infekční či jiná nemoc, cestování s inzulinovou pumpou apod. V knize nejsou opomíjeny žádné věkové kategorie, jsou rozebrána specifika této terapie s přihlédnutím na dětský, dospělý i seniorský věk. Kniha je doplněna názornými fotografiemi a ilustracemi. Léčba inzulinovou pumpou – aneb každodenní život rodiny Novákovy - Pavlína Piťhová, Kateřina Štechová od nakladatelství Maxdorf s.r.o. v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.