Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Pavlík Svetozár: Vyznamenání a bojové odznaky Třetí říše II.

Knihy

Pavlík Svetozár: Vyznamenání a bojové odznaky Třetí říše II.

Hodnocení: 1x
  • 4

Vyznamenání a bojové odznaky Třetí říše II. - Svetozár Pavlík. Vyznamenání a bojové odznaky Třetí říše II. Kniha s názvem "Vyznamenání a bojové odznaky Třetí říš II." je volným pokračováním tématu, které se specializuje výhradně na odznaky Třetí říše. Je to též odborný průvodce světem německé faleristiky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavlík Svetozár: Vyznamenání a bojové odznaky Třetí říše II. koupíte i tady

Specifikace Pavlík Svetozár: Vyznamenání a bojové odznaky Třetí říše II.

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 467 Kč

Kniha s názvom Vyznamenání a bojové odznaky Třetí říše 2 je voľným pokračovaním témy, ktorá sa špecializuje výhradne na odznaky Tretej ríše. Je to tiež odborný sprievodca svetom nemeckej faleristiky p ... a dál?

Produkt Pavlík Svetozár: Vyznamenání a bojové odznaky Třetí říše II.

Pavlík Svetozár: Vyznamenání a bojové odznaky Třetí říše II. - parametry

Název produktu: Pavlík Svetozár: Vyznamenání a bojové odznaky Třetí říše II.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 467 Kč
Maximální cena: 999 Kč
Ušetríte až: 532 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vyznamenání a bojové odznaky Třetí říše II. - Svetozár Pavlík. Vyznamenání a bojové odznaky Třetí říše II. Kniha s názvem "Vyznamenání a bojové odznaky Třetí říš II." je volným pokračováním tématu, které se specializuje výhradně na odznaky Třetí říše. Je to též odborný průvodce světem německé faleristiky první poloviny 20. století. V prvé řadě však jde o praktickou pomůcku pro sběratele, kterým umožní, při sestavování sbírek, rozpoznat kopie německých odznaků a vyznamenání, kterými se neseriózí výrobci snaží zmást zájemce na aukcích, burzách a různých setkáních sběratelů. Zkušení sběratelé, s dostatkem informací, jsou tak schopní ohodnotit pravost odznaku při jeho posuzování, protože znají i materiály, které se v minulosti používaly na výrobu odznaků a vyznamenání. Materiály pooužívané v současnosti není vždy možné použít na výrobu kvalitních replik z období 2. světové války. Vyznamenání a bojové odznaky Třetí říše II. - Svetozár Pavlík od nakladatelství Oxo v kategorii Knihy | | Encyklopedie | | | Odznaky a uniformy za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Kniha s názvom Vyznamenání a bojové odznaky Třetí říše 2 je voľným pokračovaním témy, ktorá sa špecializuje výhradne na odznaky Tretej ríše. Je to tiež odborný sprievodca svetom nemeckej faleristiky prvej polovice 20. storočia. V prvom rade však ide o praktickú pomôcku pre zberateľov, ktorým umožní, pri zostavovaní zbierok, rozpoznať kópie nemeckých odznakov a vyznamenaní, ktorými sa neseriózí výrobcovia snažia zmiasť záujemcov na aukciách, burzách a rôznych stretnutiach zberateľov. Skúsení zberatelia, s dostatkom informácií, sú tak schopní ohodnotiť pravosť odznaku pri jeho posudzovaní, pretože poznajú aj materiály, ktoré sa v minulosti používali na výrobu odznakov a vyznamenaní. Materiály pooužívané v súčasnosti nie je vždy možné použiť na výrobu kvalitných replík z obdobia 2. svetovej vojny. Autor knihy Svetozár Pavlík, Vydavatelstvo Kozák Press, Kniha,2009


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.